Zde je nově založený blog

4. díl Historie Natali co se událo před tím než se přidala do Fairy Tailu

9. května 2015 v 22:04 |  Povídky z našeho týmu
Minna Konbanwa!
Po dlouhé době jsem napsala další povídku na náš tým. Tohle je minulost Natali tak doufám, že se ti bude líbit. Je poměrně krátká než ty ostatní, prtože už mě toho moc nenapadalo.
Další díly budou už ze současnosti, tak doufám, že je budu přes prázdniny psát častějc. Jednu u mám napsanou v sešitě takže nevím kdy tu bude asi o prázdninách. Jsem strašně líná to přepisovat a navíc to vždy nějak změním :D No snad se vám povídka bude líbit a omlouvám se za pravopisné chyby.

Uplynuli dva měsíce od zmizení Miyi. Hodně dlouho jsem po ní pátrala, ale bylo to marné. Myslela jsem, že se vrátí, ale byla to pouhá představa.
Začala jsem žít sama nedaleko městečka jménem Magnolie. Lidem jsem se vyhýbala, protože na mě působili děsivě.
Často jsem chodila do lesa trénovat svou magii, abych se stala silnou a brzy se setkala s Miyou.

Jednoho dne, když jsem šla znovu trénovat svou magii do lesa, potkala jsem cestou obrovskou příšeru. Hrozně jsem se té příšery bála a tak jsem se schovala za strom, aby mě neuviděla. Jak ta příšera byla veliká a těžká, dělala hlasité dupoty. Neodvážila jsem se ani s prstem pohnout. Myslela jsem, že ta příšera odcházela, ale šla mým směrem. Začala řvát tak hlasitě a silně, že mi málem popraskali bubínky.
Už byla u mě a chytla mě. Snažila jsem té obludě vyvlíknout, ale držela mě strašně pevně. Začali mi téct slzy jak to bolelo, když tu najednou jsem ucítila, že ta obluda povolila sevření a tak jsem se jí rychle vytrhla. Běžela jsem od té obludy dál, aby mě znovu nechytila. Nepronásledovala mě, ba naopak ona letěla vzduchem, jako by jí něco odhodilo. Z dálky jsem uslyšela výkřiky nějakých lidí a zvláštní magii, která se trochu podobala te mé. Šla jsem se tedy podívat, odkud ty výkřiky šly. Schovala jsem se za strom a podívala se co se děje. Uviděla jsem dva dospělý muže co bojovali proti obludám. Obludy byli čtyři a oni jenom dva, to není fér. Jeden používal ohnivou magii a ten druhý používal magii pomocí dýmky. Jednu obludu měli skoro zdolanou, ale přimotali se k tomu ty tři. Už jsem se na to nemohla dívat. První obludu jsem zasáhla z dálky ohnivým dechem. Ublížilo jí to, ale ne moc. Vrhla se na mě a tak i já jsem proti ní běžela. Použila jsem ohnivou pěst a zasáhla jsem jí do hlavy. A pokračovala v útocích dokud nepadla.
Nedávala jsem pozor a jiná obluda mě zasáhla obrovskou ránou až jsem odlítla dvacet metrů. Zasáhla mě tak silně, že jsem se nedokázala postavit. Všechny tři na mě běželi. Zavřela jsem oči a čekala jsem zásah. Ale nic nepřicházelo. Podívala jsem se a přede mnou stál jeden z těch mužů a zabránil útoku. "Jsi v pořádku? Neublížili ti moc?" ptal se mě tak starostlivě. Nedokázala jsem mu odpovědět a tak jsem jenom kývla na souhlas, že jsem v pořádku. Druhý muž mu přišel na pomoc a omráčil jednu příšeru ze zadu. Nemohla jsem se na ně vynadívat. Tak zajímavá magie. Oba proti nim bojovali, aniž by zatím dostali zásah. Musím se naučit vyhýbat se útokům jako oni. Jenže jsem si moc myslela. \oba nakonec ty příšery zasáhli i když byli jenom dvě. Popadali dech a stále stáli. Nedokázali proti nim prohrát. Budou vstávat pořád dokud nevihrajou. Sebrali poslední síly a přímím útokem na příšery zaútočili.

"Jsi v pořádku, holčičko?" dělal si jeden starosti. Dělali si víc starosti o mně než o sebe. "Já jsem v pořádku. Omlouvám se, že jsem tam tak vlítla. Přidělala jsem vám akorát problémy." Oba na mě koukali udiveně a pak jen s úsměvem mi poděkovali: "Vůbec se nemusíš omlouvat. Naopak mi ti děkujem. Bylo to sice lehkovážné, ale pomohla si nám je omráčit, takže bylo potom pro nás jednodušší je zdolat."
"Jsem Macao. A tady můj přítel je Vacaba." Oni mi řekli své jména. Bylo to poprvé, kdo se mi sám od sebe představil. Vykouzli jsem na svém obličeji úsměv a se slzami štěstí jsem jim pověděla své jméno. Oba byli rádi, že se už konečně usmívám.
"No jsme tvými dlužníky. Pokud budeš něco po nás chtít pošli žádost do Fairy Tailu, nebo přijď rovnou za námi."
"Fairy Tail? Vy jste členové Fairy Tailu?"
"Ano to jsme."
"Moc ten cech obdivuji. Je opravdu skvělý. Nikdy jsem neznala cech jako je tenhle." Oba se na sebe podívali a hned mi navrhli, jestli se k nim nepřidám. "Co? Můžu?" ptala jsem se udiveně. "Jasně, že můžeš. Jsi mág a nám si pomohla. Bylo by to super, kdyby tam byl takový mág jako jsi ty." Pozvali mě do cechu aniž by přímo věděli kdo jsem. Už to dokazuje, že v cechu je spousta skvělých mágů.


Uplynuli měsíce a já jsem v cechu často zůstávala a dokonce jsem si našla přátelé. Zamilovala jsem si tento cech. Je tu velká zábava. Také je tu spousta mágů v mém věku. Přidala jsem se spolu se Sasumi do týmu Arii a Alidy. Byli jsme tým takzvaně Lovců draků. Všechny nás vychovali draci plus ještě Natsua. Měla jsem stejnou magii jako on. Často někteří ríkají, že jsem byla vychovaná stejným drakem jako Natsu, ale to je lež. Natsua vychoval drak Igneel, ale mě vychovala dračice jménem Miya, takže nejsme takzvaně sourozenci. S Alidou, Sasumi a Ariou jsem si hrozně rozuměla. Byly pro mě jako sestry a vždy bych stála na jejich straně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alida Alida | 9. května 2015 v 22:49 | Reagovat

To je božíííí!!!!!! Moc se těším na další kapitoly!!!!!
Natsu a Lucy těšte se, budete spolu chodit i kdyby mě to mělo stát život....... hiiihiiiii dohazování miluji!!!
A taky se těším na Rogua-kun!!!!!

2 Aria Aria | Web | 10. května 2015 v 8:50 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se povídka líbila :) Kdy budou další díly to nevím, ale snad brzy :)

3 koudynkaaa koudynkaaa | 10. května 2015 v 15:58 | Reagovat

Je to super *-*
Moc ti děkuju, že jsi tu kapitolu napsala byla skvělá x33

4 Aria Aria | Web | 10. května 2015 v 17:58 | Reagovat

[3]: Jsem ráda že se ti líbila :)

5 koudynkaaa koudynkaaa | 11. května 2015 v 17:37 | Reagovat

[4]: Tak to je jasný *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama