Zde je nově založený blog

Květen 2015

Výsledky tesování a poděkování za nádherný obrázek

25. května 2015 v 19:14 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Zde jsou výsledky testu dvou členek.
1. místo Alida s 22 body
2. místo Sasumi s 18 body
3. není
Bohužel se testu nikdo nezůčastnil a nechci už to odkládat, protože mám rozepsáno spousta povídek a nechci už je odkládat, takže se chci přes prázdniny hlavně věnovat jim. A přes červen na to mít moc náladu nebudu.
Jak jsem již minule psala 1. výherkyně si muže vybrat 4 anime, na které chce udělat video. Jaká koliv. 2. výherkyně může pouze dvě jaká koliv.
Také se účastněte naší soutěže :D

Od naší členky našeho týmu jsem dostala obrázek našeho týmu Dračích sester. Moc se mi to líbí a jsem moc ráda, že je v našem týmu. Ještě jednou ti moc děkuji Alido :)

Test na anime a soutěž roku

21. května 2015 v 20:09 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Brzy se budou vyhlašovat výsledky testování na anime. Zatím si dělali test jen dvě blogerky. Budou tři místa nejlepších účastníků, kteří zvládli test z anime. Uvedu zde ceny, které dostanou výherci za první, druhé a třetí místo.
Cena za první místo je video, kde si výherce může vybrat 4 anime jakékoliv chce aniž bych je já znala. Druhé místo je cena také video, ale výherce si může vybrat jenom dvě anime jaké chce. A třetí místo, cena je video, kde si výherce vybere jenom dvě anime, ale musí si ho vybrat z mé ankety, abych ho znala. Videa můžou být třeba jenom o konkrétním páru z anime, nebo se tam zahrnou všechny postavy z anime.
Pokud chcete, udělejte si test na anime, abychom ještě měli někoho do třetice a v neděli nebo v pondělí se vyvěsí výsledky testovaných účastníků.
Test na anime najdete v mé anketě na anime :D

Další bod se jedná o soutěži roku. Jedná se o soutěž o nejlepší a nejroztomilejší pár. Změnila jsem pravidla soutěže.
Pravidla soutěže jsou taková. Účastník ze začátku může vyřadit deset párů. Pár který bude nejvíc hlasovaný se vyřadí. Bude několik vyřazovacích kol. Na konci kdy jich zbude nejmíň deset začne účastník hlasovat jenom pro 6 nejlepších párů. Finále bude takové pokud bude párů jen pět, začne účastník hlasovat jen pro tři nejlepší páry. Napíše jejich umístění tak jak si představuje, který pár by měl být na první, druhým a třetím místě.
Pokud vám pravidla nebudou jasná pište mi na email misa.klimentova2000@seznam.cz a já vám poradím. Na email mi také posílejte komentáře jaké páry chcete vyřadit a ve finále soutěže umístění každé páru, kterého chcete.

Soutěž roku najdete v mích kecech :D

Popis Exeeda a draka

19. května 2015 v 22:39 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tenhle článek se spíše jedná o třech blogerkách, které jsou v mém týmu. Mám na vás prosbu Natali, Alida a Sasumi. Budu vás takhle oslovovat jestli to nevadí. Pokud jo tak mi dejte vědět.
Chci jenom od vás vědět dvě věci k povídkám našeho týmu. Jak jsem již psala, že budu psát povídky trochu z Fairy Tailu, tak potřebuji vědět jak by se jmenoval váš Exeed a drak. Trochu popis na Exeeda a draka, abych si tak trochu dokázala představit jak by vypadal. Připsala bych vám jeho popis k postavě.
Tady jsou stručné instrukce na Exeeda:
Jméno: př. Happy
Povaha: př. Veselý
Vzhled: př. Modrá barva srsti, bílá špička ocasu, kolem krku šátek a v něm schované ryby
Dovednosti: př. Umí létat, dokáže lětět velkou rychlostí

Popis draka:
Jméno: př, Igneel
Typ: př. Ohnivý drak
Povaha: př. Hodná, starostlivá
Dovednosti: př. Vědomosti, ví hodně o světě

Jestli je ty příklady jsou pro vás pravdivé nevím, ale nic mě v tuhle hodinu pořádně nenapadlo. Popis Exeeda a draka mi posílejte na email: misa.klimentova2000@seznam.cz
Od Natali a Sasumi ještě potřebuji vědět datum narození vaší postavy. Prosím ať datum odpovídá vašemu věku a příběhu. Příklad: Alida datum narození: 27. 8. 767 a 18 let. Můžete se podle toho řídit.

5.díl Den kdy jsem tě ztratila

19. května 2015 v 22:23 Povídky z našeho týmu
Minna Konbanwa!
Tak tady je další díl povídky na náš tým. Snad se vám povídky budou líbit. Budu psát trochu podle Fairy Tailu, jestli to nevadí. Budu psát povídky z Edolasu, Tenroujimi i z olimpiády tak doufám, že to nebude vadit. No nebudu dál mluvit a užijte si povídku.

Den kdy jsem tě ztratila
Z normálního pohledu:
Ve Fairy Tailu nastalo odpoledne a cech byl narvaný spousty mágy. Všichni pili a jedli co hrdlo ráčí. Natsuův tým také slavil, jelikož poprvé zvládli misi bez toho aniž by něco zničili. Tým Dračích sester nebyl pohromadě. Alida seděla u baru a o něčem vážném se bavila s Mirou. Sasumi a Natali byly spolu u nástěnky a vybírali misi. Do cechu Aria vůbec nepřišla. Do cechu už moc často nechodí jako dřív.
Z pohledu Alidy:
"Poslední dobou Aria nechodí do cechu Miro. Už to trvá týden. Teď je to horší. Poslední dva dny sem ani nepřišla a ty dva dny je stále zataženo a někdy začne i pršet. Mám pocit, že je moc smutná a když brečí začne i pršet." Mira přemýšlela co se mohlo stát, ale ani jí nic nenapadlo. Lámala jsem si tím hlavu, dokud mě z přemýšlení nevyrušily Natali a Sasumi. Chtěly semnou probrat misi, kterou vybraly. Mise byla o tom, najít nějaký vzácný šperk, který leží hluboko v hoře Hakobe. S misí jsem souhlasila a hned jsem běžela hledat Ariu ať to stojí co to stojí. Ještě jsem uslyšela Sasumi a Natali jak si dělají starosti o Ariu. Nebyly jediné kdo se o Ariu bojí. Já, Mira, Natsu, Erza, Lucy, Gray, Wendy a celý cech si o ní dělá starosti. Musím se dozvědět co se děje.
Běžela jsem do parku, Fairy Hills, k řece, ale nikde nebyla. Začala jsem o ní mít ještě větší strach než předtím. Když jsem se trochu vzdálila od řeky směrem k lesu, ucítila jsem její pach. Běžela jsem podle pachu, který vedl dál do lesa. Z dálky jsem už jí uviděla jak trénuje. Chtěla jsem na ní zavolat, ale nestihla jsem to, protože jsem se musela vyhnout jejímu útoku. Byla to vařící voda. Kdybych se tomu nevihla tak je ze mě uvařená ryba. "Aria! Jdeš s námi na misi?" volala jsem na ní.
"Onee-chan?" Zněla překvapeně. Slzy jí tekly po tvářích. Co se jí proboha u všech všudy stalo? "Děje se něco Aria?" ptala jsem se jí, když jsem byla u ní. Začala si slzy rychle otírat a se slovy mi řekla, že je vše v pořádku. "Aria mě můžeš říct pravdu. Nemusíš to držet v sobě." snažila jsem se jí přimět k tomu, aby mi vše řekla. Sama pochopila, že jsem to poznala a tak jenom sklopila oči a dívala se dolů.
"Den je to už 7 let co zmizel můj přítel, co mě zachránil, před hladem a samotou. Nevím jak se jmenoval. Nikdy jsem se nezeptala na jeho jméno, ale byl laskavý. Chtěla jsem s ním zůstat, ale řekl mi, že bych se dostávala do nebezpečí, kdybych s ním putovala. Proč mě tu musela nechat, aniž by mi přímo do tváře řekl sbohem? Proč to tak bolí?" A spustila se do velkého pláče a s pláčem spadla na zem. "Myslela jsem, že když zesílím, tak ho určitě najdu" a brečela ještě víc. Šla jsem k ní a pevně jí objala. "Neboj se. Určitě se s ním zase setkáš. On tě jenom chránil. Byl velmi laskavý. Jsme tu všichni pro tebe. Tak už neplač."
Mraky které zakrývali slunce se už rozplynuli a slunce začalo jasně zářit. Aria se už uklidnila a už jí jenom tekli slzy štěstí a usmívala se. "Děkuji ti Onee-chan. Jsi opravdu moc hodná" a usmála se na mě jako slunce.
Znovu jsem se jí zeptala na misi a rozhodnutě souhlasila. Zvedly jsme se a vracely se do cechu. Slunce bylo tak teplé.
Z normálního pohledu:
Celý cech běžel naproti Alidě a Arii. Sasumi, Natali, Natsu, Gray a Lucy se vrhli přímo na Ariu. Každý jí objímal div že jí neumačkali. Každý mluvil přes sebe, že nemohla Aria odpovídat každému. Všichni se začali více smát a užívali si teplé sluníčko. Většinou počasí bylo takové jak si sama příroda určila, ale poslední týden s počasím Aria manipulovala svými pocity.
Poté zas všichni odešli dovnitř cechu, protože slunce pomalu zapadalo a každý si sedl ke svému stolu kde sedával. Alida, Aria, Sasumi a Natali si sedly ke svému stolu a hned se bavily o misi na kterou půjdou. Vydržely by dlouho kdyby se Natsu a Gray zase nezačali prát. Byli do toho tak zapálení, že to holky nemohly vydržet. Rozhodly se k rychlému procesu. Když Natsu chtěl použít svou ohnivou pěst, Aria mu jí uhasila. Gray si připravoval svou magii. Sasumi si myslela, že jeho magii přeruší, ale místo toho se utvořila nad Grayem palice a ta ho praštila. Gray teď ležel rozpláclí na zemi a Natsu stál na nohou. Začal se smát, že vyhrál, ale Alida mu dala rozhodující ránu do břicha. Pak se svalil na zem i on. Nakonec k nim přišla Natali a obou začala nadávat za to, že je ruší svými nesmyslnými bitkami.
Po chvilce celý cech se začal smát. Začali se smát Natsuovi a Grayovi za to, že je holky snadněji přeprali než oni se mezi sebou přeperou. K nim se přidali i holky. Celý cech se smál dlouho.
Tak to v cechu vždy chodilo. Pokaždé když se Natsu a Gray začali prát tak je vždy Aria, Alida, Sasumi a Natali uklidní. Za čas se k nim přidá i Erza, ale jenom tehdy kdy to kluci opravdu přeženou.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Iinchou no Himegoto RECENZE

16. května 2015 v 16:49 Manga ankety

Iinchou no Himegoto

Žánry: Romantika, komedie, shoujo, drama
Typ: Manga
Ayano, předsedkyně třídy, se probudí po párty v posteli vedle Kagury, svého spolužáka, který je zároveň hlavou mafie (Karagura group). Ayano, po strávení noci s někým takovým, cítí úzkost. Co by měla dělat?
HODNOCENÍ:
Manga super úžasná. Moc se mi líbila. Kdyby nebylo Sasumi tak bych si jí znova nepřečetla, protože jsem nevěděla jak se jmenuje a kde jí najít. Díky Sasumi. :) Tuto mangu doporučuji přečíst je opravdu skvělá.

Rensou no Aria RECENZE

16. května 2015 v 16:42 Manga ankety

Rensou no Aria

Žánry: Romantika, komedie, shoujo, drama, akční
Typ: Manga
Aria již od malička vyrůstala v dětském domově, kde se o děti staraly jeptišky. Na její 16. narozeniny dostává Aria dárek v podobě prstenu. Najednou Ariin život je uvržen do chaosu. Muži se ji snaží přejet autem, zastřelit a unést. Úleva přichází v podobě Canona, který tvrdí, že je její osobní strážce. Ale může se držet Aria navždy?
HODNOCENÍ:
Manga naprosto skvělá. Moc se mi líbila. Canon je naprosto skvělý a hezký kluk. Doporučuji mangu přečíst.

Shingeki no Kyojin RECENZE

15. května 2015 v 17:12 Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin

Žánry: Horor, dobrodružný, šónen, akční, tragédie, podle mangy, pocity úzkosti, fantasy
Typ: Anime
Před několika stoletími byli lidé téměř vyhubeni obry. Obři jsou typicky vysocí, zdá se, že nejsou inteligentní, žerou lidské bytosti a nejhorší ze všeho je, že to asi dělají pro potěšení než kvůli zdroji potravy. Malé procento lidstva přežije ve městě chráněném extrémně vysokou zdí, dokonce větší než nejvyšší z obrů.
V současnosti město nevidělo obra víc jak 100 let. Dospívající chlapec Eren a jeho sestra Mikasa se stanou svědky toho, jak jsou hradby zničeny superobrem, který se objevil zničehonic. Menší obři se hrnuli do města a dvě děti s hrůzou sledovaly, jak byla jejich matka snědena zaživa. Eren slíbí, že zabije každého obra a tak pomstí celé lidstvo.
HODNOCENÍ:
Anime naprosto super. Chápu proč se všem líbí. Eren když se transmutuje na titána. Naprosto úžásný. Jako titán se mi fakt líbí. Těším se až bude druhá série. Hrozně mě zajímá co je za těmi dveřmi co má od nich Eren klíč. Doporučuji zkouknout. Nebudete sklamáni.

Tady je k tomu video

Himegimi to Sanbiki no Kemono RECENZE

10. května 2015 v 19:16 Manga ankety

Himegimi to Sanbiki no Kemono

Žánry: Romantika, komedie, fantasy, dobrodružné, shoujo, akční
Typ: Manga
Jednoho dne království obdrží dopis od tří bestií, kteří v dopise zmiňují, že ukradnou veliký poklad, který zesnulý král zanechal své dceři princezny Violety. Co jsou ty tři bestie zač? A co se to ukrývá za poklad, který se předal do rukou princezny Violety?
HODNOCENÍ:
Manga opravdu boží. Tři bestie nádherní bišíci. Každý svou vlastní osobnost to je fakt dobrý. Nejvíc jsem si zamilovala Kuchinawu. Trpí arachnofóbií. :D Jak uvidí pavouka začne hned hlasitě řvát :D To udělal i při jejich misi, když zachraňovali Sida. :D Ale Crow také za to stojí. Doporučuji tuhle mangu shlédnout, je opravdu úžasná.

Tady je reakce Kuchinawi na pavouky :D

4. díl Historie Natali co se událo před tím než se přidala do Fairy Tailu

9. května 2015 v 22:04 Povídky z našeho týmu
Minna Konbanwa!
Po dlouhé době jsem napsala další povídku na náš tým. Tohle je minulost Natali tak doufám, že se ti bude líbit. Je poměrně krátká než ty ostatní, prtože už mě toho moc nenapadalo.
Další díly budou už ze současnosti, tak doufám, že je budu přes prázdniny psát častějc. Jednu u mám napsanou v sešitě takže nevím kdy tu bude asi o prázdninách. Jsem strašně líná to přepisovat a navíc to vždy nějak změním :D No snad se vám povídka bude líbit a omlouvám se za pravopisné chyby.

Uplynuli dva měsíce od zmizení Miyi. Hodně dlouho jsem po ní pátrala, ale bylo to marné. Myslela jsem, že se vrátí, ale byla to pouhá představa.
Začala jsem žít sama nedaleko městečka jménem Magnolie. Lidem jsem se vyhýbala, protože na mě působili děsivě.
Často jsem chodila do lesa trénovat svou magii, abych se stala silnou a brzy se setkala s Miyou.

Jednoho dne, když jsem šla znovu trénovat svou magii do lesa, potkala jsem cestou obrovskou příšeru. Hrozně jsem se té příšery bála a tak jsem se schovala za strom, aby mě neuviděla. Jak ta příšera byla veliká a těžká, dělala hlasité dupoty. Neodvážila jsem se ani s prstem pohnout. Myslela jsem, že ta příšera odcházela, ale šla mým směrem. Začala řvát tak hlasitě a silně, že mi málem popraskali bubínky.
Už byla u mě a chytla mě. Snažila jsem té obludě vyvlíknout, ale držela mě strašně pevně. Začali mi téct slzy jak to bolelo, když tu najednou jsem ucítila, že ta obluda povolila sevření a tak jsem se jí rychle vytrhla. Běžela jsem od té obludy dál, aby mě znovu nechytila. Nepronásledovala mě, ba naopak ona letěla vzduchem, jako by jí něco odhodilo. Z dálky jsem uslyšela výkřiky nějakých lidí a zvláštní magii, která se trochu podobala te mé. Šla jsem se tedy podívat, odkud ty výkřiky šly. Schovala jsem se za strom a podívala se co se děje. Uviděla jsem dva dospělý muže co bojovali proti obludám. Obludy byli čtyři a oni jenom dva, to není fér. Jeden používal ohnivou magii a ten druhý používal magii pomocí dýmky. Jednu obludu měli skoro zdolanou, ale přimotali se k tomu ty tři. Už jsem se na to nemohla dívat. První obludu jsem zasáhla z dálky ohnivým dechem. Ublížilo jí to, ale ne moc. Vrhla se na mě a tak i já jsem proti ní běžela. Použila jsem ohnivou pěst a zasáhla jsem jí do hlavy. A pokračovala v útocích dokud nepadla.
Nedávala jsem pozor a jiná obluda mě zasáhla obrovskou ránou až jsem odlítla dvacet metrů. Zasáhla mě tak silně, že jsem se nedokázala postavit. Všechny tři na mě běželi. Zavřela jsem oči a čekala jsem zásah. Ale nic nepřicházelo. Podívala jsem se a přede mnou stál jeden z těch mužů a zabránil útoku. "Jsi v pořádku? Neublížili ti moc?" ptal se mě tak starostlivě. Nedokázala jsem mu odpovědět a tak jsem jenom kývla na souhlas, že jsem v pořádku. Druhý muž mu přišel na pomoc a omráčil jednu příšeru ze zadu. Nemohla jsem se na ně vynadívat. Tak zajímavá magie. Oba proti nim bojovali, aniž by zatím dostali zásah. Musím se naučit vyhýbat se útokům jako oni. Jenže jsem si moc myslela. \oba nakonec ty příšery zasáhli i když byli jenom dvě. Popadali dech a stále stáli. Nedokázali proti nim prohrát. Budou vstávat pořád dokud nevihrajou. Sebrali poslední síly a přímím útokem na příšery zaútočili.

"Jsi v pořádku, holčičko?" dělal si jeden starosti. Dělali si víc starosti o mně než o sebe. "Já jsem v pořádku. Omlouvám se, že jsem tam tak vlítla. Přidělala jsem vám akorát problémy." Oba na mě koukali udiveně a pak jen s úsměvem mi poděkovali: "Vůbec se nemusíš omlouvat. Naopak mi ti děkujem. Bylo to sice lehkovážné, ale pomohla si nám je omráčit, takže bylo potom pro nás jednodušší je zdolat."
"Jsem Macao. A tady můj přítel je Vacaba." Oni mi řekli své jména. Bylo to poprvé, kdo se mi sám od sebe představil. Vykouzli jsem na svém obličeji úsměv a se slzami štěstí jsem jim pověděla své jméno. Oba byli rádi, že se už konečně usmívám.
"No jsme tvými dlužníky. Pokud budeš něco po nás chtít pošli žádost do Fairy Tailu, nebo přijď rovnou za námi."
"Fairy Tail? Vy jste členové Fairy Tailu?"
"Ano to jsme."
"Moc ten cech obdivuji. Je opravdu skvělý. Nikdy jsem neznala cech jako je tenhle." Oba se na sebe podívali a hned mi navrhli, jestli se k nim nepřidám. "Co? Můžu?" ptala jsem se udiveně. "Jasně, že můžeš. Jsi mág a nám si pomohla. Bylo by to super, kdyby tam byl takový mág jako jsi ty." Pozvali mě do cechu aniž by přímo věděli kdo jsem. Už to dokazuje, že v cechu je spousta skvělých mágů.


Uplynuli měsíce a já jsem v cechu často zůstávala a dokonce jsem si našla přátelé. Zamilovala jsem si tento cech. Je tu velká zábava. Také je tu spousta mágů v mém věku. Přidala jsem se spolu se Sasumi do týmu Arii a Alidy. Byli jsme tým takzvaně Lovců draků. Všechny nás vychovali draci plus ještě Natsua. Měla jsem stejnou magii jako on. Často někteří ríkají, že jsem byla vychovaná stejným drakem jako Natsu, ale to je lež. Natsua vychoval drak Igneel, ale mě vychovala dračice jménem Miya, takže nejsme takzvaně sourozenci. S Alidou, Sasumi a Ariou jsem si hrozně rozuměla. Byly pro mě jako sestry a vždy bych stála na jejich straně.

Bleach RECENZE

8. května 2015 v 19:20

Bleach

Žánry: Komedie, akční, boj s meči, super schopnosti, paralelní vesmír, podle mangy, bojové umění
Typ: Anime
Kurosaki Ichigo je patnáctiletý student střední školy, který vidí duchy. Má dvě sestry a "potrhlého" otce. Matka mu zemřela, když byl ještě malý. Vše se ale změní jednoho dne, když potká shinigami (Bůh/Bohyně smrti) Rukiu, která mu při sebeobraně před Hollow (Zlý duch) předá své Shinigamské schopnosti. V ten moment se z Ichiga stává hlavní postava tohoto skvělého anime, které vás naprosto pohltí skvělým příběhem, ale i skvěle propracovanými kresbami.
HODNOCENÍ:
Co k tomuhle anime dodat. Naprosto skvělé anime. Nejdřív jsem si o Bleach říkala bůh ví co a teď se stalo jedno z mích oblíbených anime. Měla jsem to i stejné s Fairy Tailem. Také jsem nevěděla co to je za anime a říkala jsem také bůh ví co a teď se stalo mím nejlepším anime vůbec. U tohoto anime stačilo vidět polovinu prvního dílu a hned jsem věděla, že to anime je skvělí. Ichigův otec je fakt pothlí to můžu říci :D Asi polovina episod je v českém dabingu což je ještě lepší :D
Sice nejsem ani v polovině tohoto anime, ale musela jsem to sem dát. Začal se mi také líbit pár Hitsuka- Hitsugaya a Karin. Toshiro Hitsugaya se mi hrozně líbí. Je to asi nejlepší kapitán. No radši budu mlčet nebo napíšu román :D Prostě doporučuji shlédnout.

Zde je video z Bleach:
A zde videa na mé oblíbené páry

Fairy Tail 2014 RECENZE

8. května 2015 v 18:28 Fairy Tail

Fairy Tail 2014

Žánry: Magie, komedie, draci, dobrodružné, groteska, akční, podle mangy, fantasy
Typ: Anime
Tato série navazuje na první sérii. Kde předešlá série skončila magickou olimpiádou, kde se dostal Fairy Tail na první místo. Získá Fairy Tail znovu svou slávu a stane se nejsilnějším cechem ve Fiore? A co má vše společné s oslavou dračího krále? Dostane se nás cech zase do velkých potíží? A jaké dobrodružství na ně čeká po magické olimpiádě?
HODNOCENÍ:
Tahle série co navazuje na první je fakt skvělá. Začala se mi dokonce líbit víc, než ta první. Asi proto, že jsou tam více ukázany vztahy mezi mími oblíbenými páry. Anime jde podle mangy tak doufám, že tam bude vše. I ta lázeň. Jak si tam šli Lucy, Erza, Wendy a Charlo odpočinout a přitom tam Natsu, Gray a Happy byli první. Na to se těším strašně moc :D A doufám, že bude pokračovat dalším dobrodružstvím s obnovením Fairy Tailu. Doporučuji koukat. Nejlepší anime, které jsem kdy viděla.

Zde je video na Fairy Tail

A zde jsou videa na mé oblíbené páry

Blog se na 2 měsíce ruší

2. května 2015 v 7:45 Moje kecy
Minna Konichiwa!
Nevím jestli je to pro vás dobrá nebo špatná zpráva, tak to řeknu takhle. Můj blog se na 2 až 3 měsíce pozastavuje neboli ruší. Už jsou jenom 2 měsíce do konce školního roku, takže se musím pořádně učit a opravit si spousta špatných známek. Tátovi jsem dala myš od počítače, aby jsem neodolala nutkání koukat na filmy nebo psaní povídek. Snad to všichni chápete. Chci projí 9 s dobrými známky, které jsem měla po celých 9 let. To je asi tak vše k tomu.
O prázdninách se pokusím hodně psát, protože se nemusím učit :D Já vlastně o prázdninách nikam nejezdím, už od doby kdy mi mamka před 2 lety umřela. Takže by jste se měli dočkat spousta povídek, pokud nebudu líná. :D
Recenze na mangy tu též bude spousta. Za celý 2 měsíce jsem jich přečetla spousta. :D
To jse asi vše, držím všem palce, aby jste měli pěkné vysvědčení. :)