Zde je nově založený blog

Duben 2015

Prosím pomozte mi najít mangu

27. dubna 2015 v 21:44 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Potřebuji nutně pomoct. Tohle se týká všech kdo čtou hodně mangu nebo je prostě čtou. Sháním jednu mangu nevím už jak se jmenuje.
Manga je o dívce která se na večírku opila a vyspala se s nějakým neznámím klukem. Klu byl hlavní hlavou jedné známé mafie. Snad si to nepletu ještě s něčím, ale asi tak to myslím bylo. On jí řekne, aby s ním pak zůstala nebo že to bylo krásné nebo něco takového. Prosím prosím mocinky prosím poraďte mi jak se jmenuje ta manga. PROSÍM!

Videa na NaLu

23. dubna 2015 v 18:15 Fairy Tail
Minna Konbanwa!
Zase jsem udělala videa na Natsua a Lucy. Jsem normální? Asi ne. Musím začít dělat jiné video na jiný pár nebo se z toho zblázním :D Snad se vám ty videa budou líbit. Jsou nic moc. To druhé si myslím, že je hezčí než to první.
K tomuto videu si pusťte píseň Stronger od Kelly Clarkson. Z nějakého důvodu není u tohoto videa hudba.


Zenbu Chodai RECENZE

18. dubna 2015 v 18:44 Manga ankety

Zenbu Chodai

Žánry: Romantika, komedie, harém, školní život, shoujo
Typ: Manga
Seznamte se s královnou Sakurai Himeko. Je chytrá, dobrá ve sportu a co nejdůležitější je krásná. Perfektní na vše co dělá. Himeko má mnoho příznivců a následníků. Říká, že její přítel musí být dokonalí a klečet před ní po celou dobu. V takové kvalifikaci není snadné někoho potkat. Avšak po přepnutí školy se setká s chlapcem Ozory Ren, který je dokonalí jako ona ... a nějak ještě lepší než ona? Nyní je její nový soupeř a bude to mít ve škole a v životě těžší. Co může udělat Himeko, aby zůstala na vrcholu # 1?
HODNOCENÍ
Naprosto skvělá manga. Co mohu k téhle manze dodat. Himeko krásná, chytrá. Ren stejný jako ona, ale o něco lepší než ona. Trochu to připomína anime Special A :D Doporučuji přečíst.

Love monster RECENZE

18. dubna 2015 v 18:37 Manga ankety

Love Monster

Žánry: Fantasy, romantika, komedie, školní život, shoujo, drama
Typ: Manga
Po tom, když se nedostala na školu, kterou si vybrala, dostane Hyio Osoro list s přijetím na Akademii SM. Když tam dorazila, zjistila, že něco není v pořádku. Všichni studenti jsou jiní, démoni monstra, bestie atd. A chlapec, který je hlavou studentské rady, jí poví, že je její snoubenec a následně se mu objeví obrovská černá křídla! Díky čemu se Hyio ocitla na této akademii. Co jí tam čeká? Jaký je její osud? A s kým?
HODNOCENÍ:
Naprosto božská manga. Hrozně miluji nadpřirozené bitosti. Hyio je napůl také démon a má krásná bílá křídla jako anděl. Naprosot skvělá manga. Doporučuji pro ty co mají rádi démony.

Nousatsu Rock Star RECENZE

18. dubna 2015 v 18:14 Manga ankety

Nousatsu Rock Star

Žánry: Shoujo, školní život, komedie, One shot
Typ: Manga
Příběh je o dívce jménem Miki která je ve škole šikanována. Jednoho dne s kamarádky šla na koncert skupiny East, kde se zamilovala do hlavního zpěváka Screwa. Ve škole se setkala se záhadným Nobitanim, tak mu všichni říkají, který se začne Miki omlouvat, že za to všechno může on. Miki se s Nobitanim s kamarádí a ten jí také pozve na koncert skupiny East. Po nějaké době si Miki začne myslet, že Nobitani je právě Screw z hudební skupiny East. Je tomu opravdu tak?
HODNOCENÍ:
Manga se mi strašně líbila. Sice je moc krátká, ale fakt moc hezká. Doporučuji přečíst.

omlouvám se! Mám zaracha

17. dubna 2015 v 15:56 Moje kecy
Minna Konichiwa!
Moc se všem strašně omlouvám! Omlouvám se, že tu dlouho nebyl žádný příspěvek. Dostala jsem zaracha na pořítač, kvůli špatným známkám, které jsem posledních pár týdnů nosila domů. Mohu být na počítači jedině když potřebuji něco do školy si zjistit, ale pak hned ho vypnout. Takže mohu narychlo zkoknou váš blog a nové příspěvky. Mám štěstí, že mohu o víkendu kdy táta doma není, takže se mohu snažit aspoň dávat nějaké články. Bohužel mě zatím nic nenapadá a nějak se mi poslední dobou nechce přepisovat ze sešitu povídky Second face. Hodně teď čtu mangy. Takže tu rozhodně bude na nějakou článek. Moc se omlouvám. V soutěži o nejhezčí pár jsme se moc nikam nedostali takže zatím pokračování nebude.
A ještě počkám měsíc jestli si někdo bude chtít vyplnit test na anime, které jsem sem dala. Pokud nebude nikdo tak máme výherce. To je asi vše pro dnešek. Přeji všem pěkný den. :)

Happy Easter!

3. dubna 2015 v 16:40 Moje kecy
Minna Konichiwa!
Happy Easter všem! Velikonoce jsou tu a i prázdniny. Užijte si Velikonoce v plném proudu. Děvčata pozor na kluky a kluci pozor na děvčata. U nás je vždy zvykem i když to moc tedy neděláme, že koledujeme u každého domu a vždy dostaneme buď vajíčko nebo sladkosti a dokonce i nějakou korunu. Všichni říkají, že koledujou jenom kluci, ale mohou i holky. Proč by nemohli vše je zadarmo jenom za koledu ne? S kamarádkou budeme chodit koledovat už se moc těším. Hlavně doufám, že nepotkáme kluky, aby nás nevyšupali au můj zadek :D V 5 třídě jsem s kámoškou vzala kýbl s vodou a vylily jsme ho jak na dospělé chlapi a kamarádky dědu a pak jsme zdrhaly a začali se smát. :D Snad i letos budou Velikonoce perfektní :D No přeji znovu všem pěkné Velikonoce.

2. část funny moments

1. dubna 2015 v 15:26 Anime ankety
A tady je další část videa na vtipné scénky z anime. Taky nechte prosím komentář jaké to video je :D Prosím


Video na Natsua a Lucy

1. dubna 2015 v 15:16 Anime ankety
Minna Konichiwa!
Zase jsem udělala video a zase na pár Natsu a Lucy. Já vážně jsem ujetá, že furt dělám videa jenom na tenhle pár. Ještě ke všemu dělám další video na tenhle pár :D Když tak zanechte nějaký komentářík jaký to video je :D