Zde je nově založený blog

Únor 2015

Nurarihyon no Mago RECENZE

28. února 2015 v 20:30 Nurarihyon no Mago

Nurarihyon no Mago

Žánr: Akční, boj s meči, démoni, dobrodružné, fantasy, šónen, podle mangy, trochu komedie
Typ: Anime
Rikuo Nura je člověk, co je z jedné čtvrtiny démon, žije v domě se svým dědečkem, který je současná hlava klanu démonů Nura. Rikuo má být následovníkem dědečka, ten však svou démoní stránku nenávidí, tuto pozici odmítá a chce žít jako obyčejný člověk.
HODNOCENÍ:
Já toto anime zbožňuji až moc. Asi jsem se zamilovala do Rikuovi přeměny na démona. Opravdu moc hezký kluk. Tsurara často jí říkají Yuki onna je taky moc kawaii :D Sice je také démon, ale jako přítelkyně by se k Rikuovi hodila. Byli by opravdu moc hezký páreček co myslíte? Hrozně se mi na Tsuraře líbí její vlasy a její oči krásné jantarové. Její osobnost k ní přímo patří :D Taky jsem pochopila pojem roní slzy jako perly nebo má slzy jako perly teď nevím ja to je :D Když Tsurara plakala že si nevšimla, že není Rikua ve škole, slzy se jí mrazli do kuliček a znich měla perly. Ta scény mě dostala nejvíc :D Tsurara a Rikua prostě k sobě patří a hotovo :D

Akkan Baby RECENZE

28. února 2015 v 17:35 Manga ankety

Akkan Baby

Žánry: Romantika, komedie, školní život, drama, Smut
Typ: Manga
Shigeru a Yuki jsou nerozluční kamarádi. Mají stejný zájmy. Rádi spolu chodí na koncert kapely Conflict. Jenže jak to u kamarádství bívá? Jejich kamarádství přejde v lásku. Shigeru tím jak začně více a více trávit u Yukiho po nějaké době zjistí, že je těhotná. Shigeru si nejdřívě s miminnkem nebyla jistá, ale potom co dostanou za úkol se pohlídat o nějaké miminko které se záhadně objeví, před dveřmi Yukiho bytu, se rozhodne s Yukim že si miminko nechá. A s tím začnou i jiné problémy. Jak to dopadne? Porodí nakonec Shigeru miminko? Nebo bude muset na potrat?
HODNOCENÍ:
Doporučuji tuhle manga přečíst. Je vážně úžasná a strašně vtipná. Yuki je vážně nej. Vtipně někdy až příliš praštěnej :D K téhlé manze nemám žádně komentáře. Naprosto jsem s ní spokojená. Zajímalo by mě, jak by vypadalo anime.:D

Adarushan no Hanayome RECENZE

27. února 2015 v 19:56 Manga ankety

Adarushan no Hanayome

Žánr: Drama, Šódžo, historické, romantické, komedie, fantasy
Typ: Manga
Mezi dvěma zeměmi zuří válka. Ale přece jen, malá zem Adarshan má navrch nad císařstvím Kastoria. Válka je krutá a krvavá, proto se obě země dohodnou na spojenectví - stanoví a zajistí se nové hranice a domluví se i politický sňatek, který završí toto spojenectví.
Proto je bratr Krále Adarshanu, generál a vůdce armády Alexid Deke Adars přinucen (bratrem xD) vzít si šestou imperiální Kastoriskou princeznu Justinii, té je ale pouze 10 let.
HODNOCENÍ:
Manga naprosto skvělá. Kdyby udělali i anime tak bych bylo nevýslovně šťastná. Justinia naprosto KAWAII!! :D Alek také za to stojí. Trochu mi připomíná Takuto z Full moon wo sagashite. Asi proto, že má taky culík :DDD Doporučuji mangu přečíst, ale musím řící, že ještě není celá do přeložená jenom první 4 díly.

Moc se upřímně všem omlouvám :(

27. února 2015 v 19:41 Moje kecy
Minna Kobanwa!
Moc moc mocinky se omlouvám, že tu nebyl další díl povídky na náš tým. Nemohla jsem zkrtit svou touhu nepřečíst mangy. Strašně jsem se do nich každý den zažrala, že jsem i zapoměla na školu nebo se jít brzo vykoupat. Popravdě tohle se mi nikdy nestalo. Moc se všem omlouvám. Nevím kdy tady další díl bude. Hontoni gememasai! :(

3. díl. Historie Sasumi co se událo před tím než se přidala do Fairy Tailu

19. února 2015 v 20:22 Povídky z našeho týmu
Minna Konbanwa!
Přináším další díl povídky na náš tým. Tenhle se týká o Sasumi. No snad se vám bude líbit. Kdyžtak ho přepíšu jestli chcete. No doufám že se bude díl líbit.

Svou matku jsem hledala měsíc, ale pak jsem to vzdala. Má matka není člověk, ale drak. Ale nádherný modrobílí drak. Dlouhé hledání mě strašně unavilo a tak jsem ležela pár metrů od kraje útesu. Snila jsem o matce a ty dny které jsem s ní strávila. Naučila mě magii lovců draků. Jenže svou magii nedokážu plně ovládat. ,,Pomozte mi někdo, prosím!" Uslyšela jsem křik který šel z pod útesu. Podívala jsem se dolů a uviděla jsem dívku a pár let starší než jsem já, jak jí honí nějací dva chlápci. ,,Musím jí pomoct." řekla jsem si.
Běžela jsem rychle za ní dolů. Stihla jsem to k ní v čas. ,,Co si zač?" ptala se mě vyděšeně.
,,Nikdo. Jen holka která ráda vyhledává problémy ostatních." a usmála jsem se na ní.
,,Ty malý spratku!"
"Nepleť se do toho!" řvali na mě.
"Vy nemáte žádný právo téhle dívce ublížit!" jenže mě neposlouchali.
"Hej schovej se někam!"
"Ale jsou silný co ty?"
"O mě se neboj, budu v pořádku. Tak běž!"
"Dobře."
Mezi tím co dívka utíkala se schovat, já jsem sledovala útočníkovi pohyby. Nepoužívali magii, ale dva ostrý nože. Co měli s tou dívkou v plánu? To mě naštvalo nejvíc. "Řev ledového draka!"
,,Co to bylo?"
"To je jedno. Hlavně se musíme zbavit toho prcka!" Sakra vyhnuli se tomu, ale jen o vlásek a byla by z nic kostka ledu. Oba dva se na mě vrhli. Nevěděla jsem kam utéct. Snažila jsem se přemýšlet. "Tahle magie ne jenom ničí. Ale s pomocí ní můžeš vytvářet různé věci." Má matka má pravdu. Mám i tvořivou magii. ,,Uvidíme jak si poradíte s tímhle. Ledová podlaha!" utvořila jsem ledovou podlahu. Ti dva po ní uklouzli a spadli na kokos. Nos měli červený a velký. Vypadali jako klauni.
"Vypadáte vážně směšně." smála jsem se jim.
"Ze mě si žádný malý spratek nebude dělat srandu!" řval a znova uklouzl. Chvíli jim trvalo než si na ledovou podlahu zvykli. Mezi tím jsem čekala a soustředila svou magii.
"To už by stačilo!"
Jeden se na mě vrhli a snažil se mi ublížit. Jenže led byla moje výhoda. Klouzala jsem na ledu a hravě jsem se jejich útokům vyhýbala. Ještě že to nejsou mágové. ,,Měla bych to ukončit."
Stoupla jsem si ke kraji a čekala co budou dělat. Oba dva se na mě vrhli byli hodně blízko.
"Hodní pejskové. Řev ledového draka!" Z obou byla kostka ledu. ,,A mám vás." smála jsem se jim. Led z jejich hlavy jsem rozpustila, aby mohli dýchat.
"Ty zatracený smrade!"
"Tohle ti nedarujeme!"
"Oba dva mlčte! Co si myslíte? Takhle útočit na dívku! Budu vás muset poslat někam na lekce slušného chování!"
"Cože? Nedělej si z nás srandu!" řval jeden z nich. Vyskočila jsem vysoko. A když jsem padala, zaťala jsem ruce do pěsti a oba jsem praštila přes hlavu. "Tady máte dárek ode mě za to jak se chováte k dámám." Uvolnila jsem led z jejich rukou a sebrala jsem jim nože. Hodila jsem je daleko, aby si pro ně nešli. Poté jsem je oba rozmrazila. Ještě se stále klepali zimou. "A nezapomeňte na mě. Ještě se někdy setkáme. A teď padejte domů!" zakřičela jsem na ně. Oba rychle utekli a ještě na mě zvolal, že to tak nenechají. Ještě jsem se smála a sama sebe chválila, že jsem překonala dva chlápky takhle snadno. No spíše nebyli pořádně ozbrojení, proto to bylo tak lehké.
,,Hele ty." zavolala za mnou ta dívka a běžela ke mně.
,,Jsi v pořádku?" ptala jsem se jí.
"Já jsem v pořádku, ale. To bylo vážně úžasný." a tiskla mou ruku a mávala s ní.
"Kde ses tohle naučila?" ptala se. "Naučila mě to matka. Bylo štěstí, že ti dva nebyli mágové. Ještě nedokážu svou magii plně ovládat, ale tohle malinko zvládám." vysvětlila jsem jí.
"Opravdu úžasné. Jmenuji se Marae Risenbollová." a podala mi ruku.
"Já jsem Sasumi Kinao." a její ruku jsem s radostí přijala.


Začala jsem s Marae bydlet v Magnolii. Zjistila jsem že tu také leží legendární cech Fairy Tail. Někdy bych se k nim chtěla přidat až budu starší.
,,To ne."
"Co se stalo, Marae?" a běžela jsem za ní.
"Dochází nám peníze. Nestíhám vydělávat nemám dost peněz, abych pro nás obě sehnala jídlo." a začala brečet.
"Marae, to je v pořádku. Víš co? Začnu taky chodit pracovat a vyděláme pro sebe dost peněz." snažila jsem se jí utěšit.
To se lehko řeklo, ale kde vezmu práci když nikde nevezmou malé dítě jako jsem já. Nedá se nic dělat.
Běžela jsem směrem k cechu Fairy Tail. Všichni tam byli tak milí. Rádi mě chtěli přijat. Ani já jsem nevěděla, že v tomhle cechu jsou i děti v mém věku. Nechala jsem si udělat značku a brala jsem různé lehké práce. Měla jsem pravdu. Když budu mít značku cechu vezmou mě kdekoliv. Bylo těžké využívat Fairy Tail takhle, ale neměla jsem na výběr.

Po čase jsem dost vydělávala. Marae byla ráda, ale nechtěla abych nadále takhle cech využívala. Rozhodla jsem se tedy odejít od Marae. A stát se plnohodnotnou členkou Fairy Tailu i když už mám znak. Bylo strašně pro mě těžké Marae opustit. I mé srdce dlouho plakalo, ale postupem času ta bolest otupěla. Všem jsem tohle řekla. Nezlobili se na mě. Byli hrozně rádi, že jsem se snažila někomu pomoct. A trvalo to dlouho.
Před nějakou dobou se k nám i přidala Alida. Byla silná skoro jako Erza. Ze začátku kdy přišla do cechu. Byla tak prázdná a všem se stranila, jako by nechtěla někomu ublížit. Její život se změnil když potkala Ariu. Nazývala jí Onee-chan a to nás hodně překvapilo. Přidala jsem se také do jejich týmu spolu s Natali. Mohli jsme si o všem povídat, protože jsme si náramně rozuměly. Všechny tři se stali pro mě sestry. Nikdy by mi neublížili a já jim taky ne.

2. díl. Historie Alidy co se událo před tím než se přidala do Fairy Tailu

17. února 2015 v 19:19 Povídky z našeho týmu
Minna Konbanwa!
Přináším 2. díl na povídky na náš tým. Tenhle díl je historie před tím než se Alida dostala do Fairy Tailu. No snad se vám díl bude líbit. Trochu jsem ho poupravila než byl napsán v sešitě. No hezké počteníčko.

Je rok 777. Můj přítel neboli přítelkyně zmizela. Hledala jsem jí měsíc a stále jsem jí nenašla. Nevěděla jsem co si počít. Bloudila jsem po světě a vůbec jsem nezaregistrovala, že mám hlad.
Po nějaké době jsem už neudělala ani krok. Ležela jsem bezvládně na zemi a chtěla jsem umřít. Bylo mi jedno co se kolem děje. Čekala jsem na svou smrt, ale nepřicházela. Poté jsem ucítila něčí paže které mě zvedají a nesou. Malinko jsem pootevřela oči a zahlídla jsem osobu se dřívím na zádech. Dělala si o mě starosti. Zase jsem upadla do bezvědomí.

Probudila jsem se v posteli ošetřená a s obkladem na hlavě. Posadila jsem se a rozhlédla jsem se po domě. Je to tu útulné jsem u lidí. Trochu mě to vyděsilo a zároveň potěšilo, protože mi někdo podal pomocnou ruku.
,,Už si se vzbudila. Jsi v pořádku nepotřebuješ něco?" Uslyšela jsem milý hlas který na mě promluvil. Jenom jsem odpověděla: ,,Jsem v pořádku, děkuji." Paní která vedle mě stála se usmívala a zároveň si o mě dělala starosti. Odešla do kuchyně a já jsem jí pozorovala co dělá. Poté mi přinesla čaj z Mateřídoušky. ,,Je moc dobrý." polichotila jsem jí.
,,Vážně? To jsem ráda."
,,Je tak hřejiví jako vy."
,,Ale ale to si mi vážně polichotila." a usmála se na mě.
,,Co se mi stalo?"
,,To nevím, našla jsem tě ležet na cestě a tak jsem tě odnesla ke mně domů a ošetřila tě."
,,Promiňte že vám přidělávám starosti."
,,Ale vůbec ne. Jak se jmenuješ? Jsem Vincitria."
,,Alida Shiina, ráda vás poznávám."
,,Potěšení je na mé straně." A obě jsme se zasmáli.

Dny ubíhali a já jsem zůstala u Vincitrii. Pomáhala jsem se vším co jsem dokázala. Dala mi nový smysl života a já jsem byla za to velmi šťastná. Považovala jsem jí za svou matku. Obě jsme se všemu vždy smály. Přála jsem si ať to tak zůstane, ale moje přání se bohužel nevyplnilo.

V den kdy jsme měly jít sbírat další dřevo na zimu, začala obrovská bouře která trvala několik dní a dále. Začali nám docházet zásoby a tak jsem chtěla jít do vesnice něco sehnat, jenže mi to Vincitria zakázala. Neposlechla jsem jí. Když usnula jsem vzala košík na záda a plášť a vyrazila jsem do toho deště k vesnici. Cestou jsem ale zabloudila a nedokázala jsem určit smět. Chtěla jsem se vrátit zpátky kudy jsem přišla, ale když jsem to udělala zabloudila jsem ještě víc. Na chvíli jsem se schovala do malé jeskyně před deštěm. Musím něco přinést domů jinak umřeme hlady. Postavila jsem se na nohy a utíkala dolů z kopce. Myslela jsem že vidím nějakého člověka, ale byla to příšera. Všimla si mě a tak jsem rychle utíkala zpátky. Pomáhala jsem si svou magií, ale byla jsem slabší než ta příšera. Zakopla jsem o kořen stromu a spadla rovnou do kaluže. Příšera se přibližovala a přibližovala. Chtěla jsem se postavit, ale vyvrtla jsem si kotník. Už mě skoro měla když se zrovna přede mě objevila Vincitria a použila svou magii a příšery útok odrazila.
,,Vincitrie!"
,,Jsi v pořádku Alido?"
,,Ano. Honem musíme utéct!"
,,To nepůjde dohonila by nás. Musím jí zdržet."
,,Vincitrie."
,,Alido uteč. Jinak tě takhle neochráním."
,,Ale co bude s tebou?"
,,O mě se neboj. Postarám se o sebe. Rychle uteč!" Poslechla jsem jí a tak jsem utekla a schovala se. Slyšela jsem hrozivé rány a Vincitriiny křiky. Poté pak všechno utichlo.
Vylezla jsem ze skrýše a běžela jsem zpátky za Vincitrií. Uviděla jsem jí jak leží bezvládně na zemi a příšera nikde. Běžela jsem rychle k ní a zvedla její hlavu a položila do svého klína. Otevřela oči a těžce dýchala.

,,A-Alido promiň mi." ,,Proč se omlouváš! Už je vše v pořádku. Jsi u mě."
"Prosím vyslechni si mě."
"Nemluv! Prosím Nemluv!"
"Už dlouho tu nebudu a proto ti říkám tohle. Najdi si někoho koho budeš chránit. Tím člověk ještě zesílí, aby někoho ochránil jako já tebe."
"Co? Budeš se mnou pořád nikam tě nepustím!"
"Promiň mi to. Na tady tohle je od mé matky vezmi si to prosím. Ochrání tě jako mě." Podala mi náhrdelník který jí dala její maminka a teď ho dává mě. Její ruka pak spadla na zem a pomalu zavírala oči. Brečela jsem ať mě neopouští. "Byla si pro mě jako má vlastní dcera Alido." Tohle byla její poslední slova.

Uběhl měsíc po Vincitriině smrti a já jsem žila v cechu jménem Fairy Tail. Všichni byli tak hodní někdy hodně i praštění. Do tohoto cechu jsem přivedla i Ariu. Malou drobnou lovkyni draků. Ze začátku všem moc nevěřila a pořád se mě držela. Také mě začala oslovovat Onee-chan. A to mě strašně potěšilo. Po nějaké době se stala plnohodnotným mágem Fairy Tailu. Hodně si byla podobná s Natsuem oba byli někdy praštěný. Se všemi dětmi si rozuměla. Také jsem s Ariou utvořila tým a s dalšími mými kamarádky. Natali a Sasumi.

1. díl. Historie Arii co se událo před tím než se přidala do Fairy Tailu

16. února 2015 v 18:45 Povídky z našeho týmu
Minna Konbanwa!
Tak tady je 1. díl povídky na Náš tým. Týká se zatím jenom o Ariu což jsem vlastně já. První 4 díly budou psány z histroie co se odehrálo potom než se každá přidala do cechu Fairy Tail. 1. díl je historie o mě jako Aria Fujimori. 2. díl bude o Alidě, 3 díl o Sasumi a 4. díl o Natali. Pak to bude psáno normálně z přítomnosti. Snad vám to nevadí. Další díl tu bude možná v pátek. Když jsou ty prázdniny a já nemám co dělat tak budu psát. :D Budu se snažit každy týden napsat jeden díl. Tak tady je první díl.

,,Kde jsi? Kde jsi mami?! Kam si šla?!" Tak to jsem já, tahle malá holčička, která běhá uplakaná a bosa po lese a hledá svou matku. Tehdy jako malou mě vychovala dračice Doroppu. Před 8 lety, ale Doroppu zmizela a hledala jsem jí snad všude.
,,Mami kde jsi?! Proč si mě opustila?!"
,,Dítě prosím neplač." A tehdy jsem ho potkala.
,,Maminka tu není?! Neviděl jsi jí někde? Nepřehlédnul bys jí."
,,Tvou maminku jsem neviděl, promiň." Tehdy jsem se s lidmi nikdy nesetkala, bylo to poprvé kdo na mě promluvil. Ve tváři byla vidět lítost. Sám působil tajemně, ale mně to bylo jedno. Usmrkaná a uplakaná jsem k němu běžela. Nechtěl abych se k němu přibližovala varoval mě, ale jeho jsem neposlechla. Objala jsem ho pevně a nechtěla jsem ho víc pustit. Bála bych se kdyby odešel, že zas budu sama.
,,Slzy mladým dívkám nesluší. No tak usměj se." Byl tak milí snažil se mě uklidnit.
,,Jak se jmenuješ děvče?" Srdce mi poskočila radostí. Poprvé v životě se na mě někdo ptá na mé jméno.
,,Jmenuji se Aria. Aria Fujimori."
,,Moc hezké jméno. Tvé jméno znamená lev a to, že si silná. Buď silná jako tvé jméno." Byl milí přátelský chtěla jsem s ním zůstat, ale nemohl mě vzít sebou. Nechtěl mě zatáhnout do nebezpečí. A tak mě odvedla do nejbližší vesnice, kde se o mě lidé postarají. Byla jsem hodně tvrdohlavá a na místo abych zůstala ve vesnici, jsem ho sledovala. Věděl že ho sleduji, ale nic nenamítal ba naopak byl trochu rád.
Po nějaké době se o mě staral a já o něho. Často jsem ho viděla se smutnou tváří a listím které kolem něho usychali a rozpadli se. Nenechávala jsem ho samotného. Bála jsem se když ho chvíli nechám samotného zmizí a už ho neuvidím. Jen chvíli jsem na pár kroků nechala samotného. Šla jsem pro vodu k malému potoku. Když jsem nabírala vodu do nádoby uslyšela jsem divné vrčení a funění. ,,Vlci?!" zakřičela jsem hlasitě a běžela jsem zpátky za ním. Uviděl mě jak k němu rychle a ustrašeně běžím. ,,Co se děje?" ptal se mě ustaraně.
,,V-Vlci! Jsou támhle za chvilku tu budou." říkala jsem mu udýchaná.
,,Jdi za mě! A dávej pozor. Bude všechno v pořádku." ujišťoval mě.
Po chvilce se vlci ukázali a nebyli zrovna přátelští. Vrčeli a pomalu se přibližovali.
,,Nepřibližujte se! Nepřibližujte se! Nechci aby jste spadli do propasti smrti." Měl opravdu strach, ale ne o sebe, ale o ty vlky a o mě.
,,Aria! Uteč!"
,,Proč? Nemohu tě nechat tady samotného!"
,,To je v pořádku prosím uteč! Nechci aby si umřela!
,,Pokud mě budeš chránit ty tak se mi nic nestane!" dořekla jsem a držela jsem se ho pevně a nechtěla ho pustit. Vlci se přibližovali až byli skoro u nás.
,,Uaaaa!!!"
,,Co se děje?"
,,N-Ne, přichází!"
,,Kdo co se děje?!"
,,Přichází predátor smrti! Uaaa!!!"
Ani ne mrknutím oka se objevilo něco velmi temného. Pohltilo vše co mu přišlo do cesty. Každý kdo do té temné a černé temnoty spadne pohltí to jeho život. Všichni vlci byli mrtví. Stromy a tráva seschli a byli bez života. Nic jsem si nepamatovala potom jenom že jsem spadla do bezvědomí.
Probudila jsem se v jeho náruči. A hodně plakal.
,,Co se děje? Proč tak pláčeš?" a zvedla jsem svou ruku a položila mu jí na tvář.
,,T-To není možné. Aria ty žiješ?!" ptal se mě ustaraně.
,,Proč bych neměla žít. Kdo by potom dával na tebe pozor" a usmála jsem se na něj. Jeho slzy dopadali stále na mou tvář a poté mě pevně objal.


,,Kam to jdeme?" ptala jsem se ho, ale neodpověděl mi. Došli k rozlehlému městu jménem Magnolie. ,,Aria, nemůžeš se mnou zůstat. Bude nejlepší když zůstaneš tady." Byla jsem opravdu zaskočená když toto řekl, myslela jsem že s ním zůstanu navždy, ale teď se musí naše cesty rozdělit? ,,Ne! Půjdu s tebou. Nechci zase někoho ztratit!
,,A já nechci ti znovu ublížit!" Tato věta mě zaskočila. Dál už nic neříkal, jen se na mě podíval a rozprášil mi něco do obličeje. Začala jsem usínat. Ještě něž jsem usnula jsem uslyšela jeho poslední slova: ,,Promiň. Možná se někdy zase setkáme." A pak jsem usnula.

Vše se odehrálo v 4 měsíce po zmizení Doroppy. Našla mě dívka asi o rok nebo o dva roky starší něž jsem byla já. Jmenovala se Alida a pocházela z cechu Fairy Tail. Uplynulo 8 let a já jsem se stala plnohodnotnou členkou cechu Fairy Tail. Všichni v cechu se stali mou rodinou. Alida byla pro mě jako má starší sestra a tak jsem se zvykla jí oslovovat Onne-chan. Poprvé to všechny překvapilo, ale pak si na to zvykli. S Alidou jsem založila tým do kterého se přidali další dívky mé nejlepší kamarádky. Natali a Sasumi. Byli jsme takzvaně tým Lovců draků, protože nás všechny vychovali draci. Byli pro mě jako mé vlastní sestry.

Ouran High School Host Club RECENZE

15. února 2015 v 17:32 Ouran highschool host club

Ouran High School Host Club

Ouran je Střední škola pro výjimečné. Jak moc výjimečné? Ty nehorázně prachatě výjimečné. Ale Fudžioka Haruhi je trochu jiná. Není tu kvůli bohatství, ale výtečnému prospěchu. Aby si ho udržela, hledá tiché místo na učení, a tak vstoupí do Hudební místnosti číslo tři, o které si myslela, že jí ticho přinese. Naopak jí do jejího života zasela ještě větší chaos - potkala tu šest výstředních osobností, které pečují o dívky z celé školy. Ty ji tak vyděsí, že nedopatřením rozbije vázu, kterou bude muset splácet do konce života. Ovšem pokud se k nim nepřidá a nestane se taktéž hostitelem. Beztak si už téměř každý myslí, že Haruhi je chlapec…
HODNOCENÍ:
Kdo už viděl anime tak už ví o čem je dorama. Ale fascinuje mě, že většinou doramy podle anime vždy mají jiný konec :D Ale i tak tato dorama podle anime je nejlepší doporučuji shlédnout. Nejlepší scény jsou ty když Haruhi řekne Tamakimu že je perverzák :D

Seikon no Qwaser RECENZE

15. února 2015 v 17:24 Seikon no Qwaser

Seikon no Qwaser

Děj se odehrává kolem St. Mikhailovi Akademie, ve které byl ředitel Yamanobe Yudai, který zmizel a zanechal po sobě svoje dcery Tomo Yamanobe a adoptovanou Mafuyu Oribe. Jednoho dne obě narazí na šedovlasého kluka Alexandera Nikolaeviche Hella. Téhož večera záhadný kluk zmizí z jejich domu a Mafuyu se ho vydá hledat, ale v kostele ji napadne neznámá osoba. Před smrtí ji zachrání ten neznámý kluk s Terezou Beria, která jí vysvětlí, že Alexander (zkráceně Sasha) je Qwaser, který ovládá prvek Železa. Od této chvíle se mění St. Mikhailovova Akademie na bojiště mezi Qwasery Athose a Adepty. Athos je organizace chránící před světem tajemnou ikonu Tsarytsin Theotokos, kterou chtějí Adepti získat a změnit celý svět podle svého. Každý Qwaser ovládá různý prvek a zvětšuje svoji sílu pomocí zázračné tekutiny Soma, která je obsažená v ženských prsou.
HODNOCENÍ:
Anime se mi moc líbilo, ale je až pro mě velmi no úchylné a sprosté. No jo taky že je to erotické anime co bych čekala :D Doporučuji shlédnout, ale pro ty kteří nekoukají na Hentai nebo Éčči nedoporučuji. Ale opravdu se mi anime líbilo když vynechám ty sprosté scénky :D

Happy Valentine!

14. února 2015 v 18:54 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Přeji všem krásného Valentýna! Moc se omlouvám, že tu moc nebylo článků ani povídky. Nějak nestíhám zkusím vám to o prázdninách jarních vynahradit.
Jak víte dnes je to již rok od doby kdy jsem založila blog. Přesně na Valentýna vznikl můj blog, ale teprve od července jsem svůj blog rozchodila :D
Povídky rozhodně budou. Na náš tým už píšu a možná tu bude každy týden vycházet jeden díl :D Zítra nebo pozítří sem přidám první díl na náš tým.
Povídka At full moon is another ještě nevím kdy jí budu psát, ale pokusím se jí napsat co nejdřív. A povídky Lost future to nevím kdy budu psát takže se moc omlouvám.
A povídky Láskabez hranic se stále pozastavuje moc se omlouvám.
Recenze sem budu jako vždy přidávat, máte se na co těšit :D
To jse vše co jsem k tomu chtěla dodat. Ještě jednou krásný Valentýn.

Pomoc! Nevím si rady

7. února 2015 v 19:12 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Jsem ve všem až po uši. Potřebuji nutně pomoct. Nevím co mám psát dřív. A tak potřebuji radu od vás. Všech se vás ptám co byste chtěli, abych psala jako první.
Povídku na Natsua a Lucy: At Full moon is another
Povídky na náš tým. Samozřejmě, že to bude hrozně dlouhý.
Nebo povídka Lost future.
Potřebuji se vás na toto zeptat co mám psát dřív. Ještě do toho ta blbá škola.
A ještě jedna věc. Jak jsem se vás všech ptala na postavu v našem týmu. Všichni jste chtěli abych vás spojila s postavou z Fairy Tailu. Zdávám se Graye a zabírám si Zerefa. Já vím největší záporák, nepřítel Natsua, ale prostě se mi začal líbit. :D A jedna věc budou tam samozřejmě vystupovat i všichni Lucy, Juvia, Sabertooth.
Tady je seznam členů z týmu kteří by se chtěli spojit s postavou z Fairy Tailu, myslím cestou lásky :DDD
To jsem já: Aria Fujimori- Zeref
Alida: Alida Shiina- Natsu
Fairytail4evah: Natali Semiki- Sting
Sasumi: Sasumi Kinao- Ještě si nevybrala
Není to nutné. Aby si se spojila s nějakou postavou z Fairy Tailu. Jeno pro ty kteří to chtějí. Kdyby si chtěla tak mi napiš na email: misa.klimentova2000@seznam.cz
Ještě jedna věc. Na tu jsem úplně zapomněla. Prosím napiště mi datum narození na vaše postavy z týmu. Nejlépe by bylo kdyby byli podobné datumu z Fairy tail jako já mám narození rok 769.
To je asi vše k povídkám. Přeji pěkný zbytek večera.

Natsu a Asuka

7. února 2015 v 8:03 Fairy Tail
Minna Ohayo!
Jééé tenhle díl s Asukou je prostě nejlepší! Musela jsem se na něj koukat aspoň 3krát :DDD Tenhle díl je nejlepší a další bude s Juvií a Grayem. Ten je taky dobrý protože bude mít Juvia halucinace když se podívá na Natsua a Lucy nebo na Levy a Gajela :DDD Už se těším na další týden :D
Hrát proti dítěti Natsu :D Proti dítěti neprohraje :D
A ani jednou se netrefil :D
A teď jí musí poslouchat na slovo :D
Aquarius nasraná na Lucy :D Ještě k tomu taková atmosféra :D
Ty dvě jsou kawai :D
No jo Natsu chtěl poslechnou jako vždy :D Když slíbil Asuce že bude poslouchat na slovo :D
Dobrý ne? :D
Happy zhroucenej, že přišel o první polibek :D
No jo Lucy se tomu smála, ale co by dělala kdyby se dozvěděli všichni pravdu o tom, že měl Natsu políbit Lucy? Já tuten díl žeru :DDD


Nobunaga the Fool

1. února 2015 v 19:17 Nobunaga the Fool

Nobunaga the Fool

Spojení mezi planetami Východu a Západu bylo zničeno. Planeta Západu, sužována válečnými konflikty, je po letech sjednocena Vůdcem a její antická kultura prožívá renesanci. Jeanne Kaguya D`Arc je již od svého narození předurčena k záchraně světa. Slýchá hlasy, které však jiní neslyší, a ze strany druhých tak zažívá jen trápení. Spolu s Leonardem Da Vincim prchá na planetu Východu, kde potkává "hlupáka" Nobunagu, který touží po moci změnit svůj svět, zmítaný v neustávajících bojích hrdinů o nadvládu. A právě setkání těchto dvou postav je prvním krokem k transformaci obou kultur.
HODNOCENÍ:
Anime skvělé nemohla jsem namítat. Kresba my přišla podobná kresbě Kamigami no Asobi. Vtipné scénky tomu nechyběli. Samozřejmě jsem fandila Jeanne aby byla s Nobunagou :D Konec mě hodně zaskočil nebo před koncem, když jsem se dozvěděla, že je Nobunaga ničitel než zachránce a samozřejmě jsem nakonec brečela, když ti dva Nobunaga a Jeanne zmizeli. Ale zase se shledali v novém světě. Na tohle anime nemám námitky a připravte si taky kapesníčky na některé scény :D

Tamako Love story RECENZE

1. února 2015 v 19:12 Tamako Love Story

Tamako Love story

Příběh se točí kolem Tamako, která ví téměř všechno, co se o mochi vědět dá. Když nemá zrovna školu, dokonce vymýšlí jeho nové příchutě a tvar. A naproti ní žije Mochizou, docela obyčejný kluk, jehož rodiče vlastní taktéž krámek s mochi a odjakživa se tak s Tamako zná. Ale jak čas ubíhá, začíná si uvědomovat, co k Tamako opravdu cítí. Jak si asi tak myslíte, že to dopadne?
HODNOCENÍ:
Anime opravdu pěkné. Kresba moc krásná. Nejlepší bylo jak Mochizou řekl své city k Tamako ta samozřejmě byla z toho rozrušená :D A kvůli tomu říkala místo Mochi říkat Mochizou a její otec na ní koukal divně :D To bylo prostě vtipné :D Doporučuji shlédnout :)

Munto RECENZE

1. února 2015 v 19:08 Munto

Munto

Aby Munto zachránil jak Magické království, tak Nebesa a obnovil tok akuta (energie všeho), musí následovat svou vizi a najít v normálním světě dívku Yumemi. Sama Yumemi je obyčejná dívka s výjimkou, že jenom ona vidí ostrovy plující po nebi. Když se před ní objeví Munto, začne přemýšlet o své zodpovědnosti ke světu a také o zodpovědnosti druhých.
HODNOCENÍ:
Anime se my stršně líbilo. Hodně pohádkové a to mám ráda. Munto nevím proč, ale strašně my připomíná Chrna z anime Chrno Crusade. Už hned jak jsem ho uviděla na obrázku tak jsem si říkala že vypadá jako on. Hodně těžké bylo tuto anime najít a stahnout a já husa jsem ho pak vymazala :D A sama dobře vím, že když najdu anime po dlouhé době tak ho z počítače nemažu :D Jinak doporučuji skouknout :)