Zde je nově založený blog

Leden 2015

Dnešní a příští díl Fairy Tail

31. ledna 2015 v 7:19 Fairy Tail
Minna Ohayo!
Tohle je článek na anime Fairy Tail 2014 na dnešní a příští díl. Jsem opravdu moc ráda, že se svět hvězdných duší zachránil :) Vůbec by mě nenapadlo, že by tam mohl být král hvězdných důchů přikovanej uvnitř té příšery a ještě k tomu 12 hvěznými duchy. No jako vždycky Natsua napadne něco šíleného. Dá si trochu nějaké té tekutiny, do které se král hvězdných duchů vtáhne. A všichni jsou zase normální.
Příští díl. Na ten se nemohu dočkat. :) Bude to díl s Asukou, jestli jste četli doujinshi nebo ten díl s Asukou, tak už trochu víte co bude příště. :) Jestli Asuka bude chtít po Natsuovi aby Lucy políbil tak asi roztaju. Sice mu tu pusu nedá protože dá před sebe Happyho. Ale jestli tohle tam bude a pravděpodobně jo, tak to čekání asi nevidržím :D No řekněte sami chtěli by jste taky vidět další díl?

Eternal love Final

30. ledna 2015 v 19:03 Eternal love

Minna Konbanwa!

Přináším poslední díl Eternal love! Snad se vám povídky líbili. Po dlouhé době je tu další díl. Moc se omlouvám nějak jsem neměla náladu ani čas ho napsat. No snad se vám díl bude líbit. Omlouvám se za pravopisné chybi.

O 2 DNY POZDĚJI:
Z POHLEDU KENTY:
Vše nakonec bylo v pořádku. Kana zavřeli do vězení, za neplacení dluhů do určité doby. Mono se zase schovávala před lidmi. Kyoko s Kaitem se vrátili domů k rodičům, matka si našla výbornou práci a Tayo s Okamim? Ti společně chrání a dohlíží na les. Vše se vrátilo zpátky na své koleje. Zase jsem chodil s Asukou do školy a ne lekce šermířství. Ale přeci mi něco strašně chybělo. Nemohl jsem pořádně jíst ani spát. Myslím si že budu nachlazený, ale žádnou horečku jsem neměl. ,,Kento si v pořádku? Co? Jo jsem. Nějak poslední dobou nejsi ve své kůži. To se ti jenom zdá. Ne nezdá. Hmm..." Asuka hluboce se zamyslela: ,,Už to mám! Co? Jsi zamilovaný! Já? Blbost! Ale není. Hodně tě vídám jak se koukáš směrem kde leží prales. Huh? Mám to! Ty ses zamiloval do Tayo! Huh? Nebuď blbá. Vždyť jsme kamarádi. No právě! Ach jo radši už půjdu domů." Nechal jsem Asuku být a radši jsem šel rychle domů.
Z POHLEDU TAYO:
Nakonec vše dopadlo dobře. Les se vrátil zpátky tak jak byl. Já s Okamim sem nastoupila na matčino místo a ochraňujeme společně les. Kenta se vrátil se svou rodinou domů a les byl zase klidný. I když mohu říci, hrozně my chybí. Kenta byl první člověk se kterým jsem poprvé mluvila a taky první který mě chránil vlastním tělem. Nemohu ani pořádně spát pořád se my o něm zdá. O několik dní později, se lesem ozývaly divné zvuky. Přišlo my to povědomé. Nasadila jsem si masku a skákala jsem přes stromy, abych se dostala na to místo co nejrychleji. Zakrytá větvemi jsem pozorovala co se děje. ,,To není možné! Kenta?" Koukala jsem na něho a stále jsem byla v šoku. Vím, že se vrátil domů, ale co dělá tady? A navíc, je tu s ním i jeho rodina? ,,Kento ještě tohle!" ,,Jo díky." Chvíli jsem je jen tak pozorovala a pak my to nedalo. Skočila jsem ze stromu a chvíli všechny pozorovala. ,,Kdo to je?" ,,Nevím." ,,Tayo si to ty?" Kenta na mě koukal udiveně a také šťastně. ,,K-Ke-Kento?" Nebyla jsem vůbec klidná, co to se mnou je? Nikdy jsem se takhle nechovala. ,,Já jsem to věděl! Málem jsem tě nepoznal, když si měla tu masku." Byl opravdu milí, tenhle tón jeho hlasu slyším poprvé. ,,Chyběla si mi." Přistoupil ke mně a pevně mě objal. Byla jsem stále strnulá, ale pak jsem se uvolnila. Poté jsem sebrala odvahu a zeptala jsem se ho: ,,Co tady děláš? Jak to, že nejsi v Tokiu?" Měla jsem různé otázky, ale tyhle byly nejdůležitější. ,,Chyběla si nám, tak jsme se shodli, že tě navštívíme, ne?" ,,Jo!" Nevěděla jsem co říct, začali my téct slzy štěstím a jsem zrovna teď ráda, že mám tu svou masku na obličeji. Nechci, aby mě viděli brečet. ,,Tayo proč si už nesundáš tu masku? Nám se můžeš ukázat." Chtěl my jí sundat, ale já jsem si masku přidržela a řekla jsem, že jí ještě chvíli chci mít na sobě. ,,Chtěli by jsme všichni slavit. Přidala by ses?" On mě pozval na oslavu? Oslava? ,,Proč?" ,,Protože chceme, stali jsme se přáteli, ne?" Zase, zase my stékali slzy štěstím. ,,Ráda přijímám. Zeptám se matky jestli by chtěla přijít." ,,Jo díky." Odstoupila jsem od Kenty a běžela jsem zpátky do lesa, najít všechny ostatní.
Zanedlouho jsem byla u matky a ptala jsem se jí na tenhle návrh. Ráda ho přijala a byla jsem tím nesmírně šťastná. ,,Tayo." ,,Ano matko?" Když jdeme na oslavu oblékni si tohle." "Co to je?" Yukata. Neboli kimono, které se nosí v létě na oslavy." ,,Aha. Zkusím si ho." Vzala jsem si od matky yukatu a snažila jsem se jí obléct. Bylo to obtížnější, vůbec jsem nevěděla jak se obléká. No jasně! Zeptám se Kentovo matky, ta to bude vědět. Vzala jsem yukatu do ruky a běžela jsem zpátky k chatě.
Jeho matka připravovala stoly na oslavu, takže jsem k ní hned přišla. ,,Ah, Tayo konichiwa." ,,K-Konichiwa." Byla teď opravdu milejší. ,,P-Přišla jsem se zeptat, jak se váže yukata." "Ale, ty máš yukatu? To je skvělé. Pojď ukážu ti jak se obléká." Byla opravdu hodná a jemná. Dovedla mě do pokoje, kde stál jen stůl a gauč. ,,Tak ukaž my tu yukatu, prosím." Podala jsem ji jí a hned si jí prohlížela. ,,Tak honem honem sundej si oblečení, ať můžu tě konečně vidět v té yukatě.
Z POHLEDU KENTY:
Konečně je večer Tayo by měla každou chvíli přijít. ,,Ale, proč musím mít yukatu? Mami?" " To se brzy dozvíš drahoušku." Nevím proč se má matka tak usmívala ale, teď mi vířili v hlavě různé myšlenky a kdy přijde Tayo. Z myšlení mě probudili divné zvuky. Z lesa přicházeli zvířata a v jejich čele: ,,Mono?" ,,Má dcera mě pozvala, že tohle je oslava na naše přátelství. Nemohla jsem to odmítnout." Byla vždycky formální? Neviděl jsem nikde Tayu, trochu jsem se obával. V tom se začali za mnou otvírat dveře a v nich stála Tayo v nádherné yukatě. ,,Dcero moc ti to sluší." D-Děkuji matko. Hmm? Konbanwa Kento." ,,Jo." Nevěděl jsem jak jí odpovědět, doslova mě zaskočila. Byla opravdu překrásná.
Poté všichni začali slavit, naše příměří a přátelství. Bylo to trochu divné bavit se se zvířaty, ale byli všichni opravdu šťastní. Co vím tak jsem se dozvěděl od Asuki, že se zamilovala do mého kámoše Kaita. Tayo se hodně bavila s Asukou a s Okamim, stali se z nich opravdu blízké kamarádky. Nachvíli jsem odešel pryč, trochu si provětrat hlavu. Dorazil jsem k jezeru kde jsem poprvé Tayo uviděl. Jen tak jsem se díval do jezera které se třpytilo v měsíční záři. ,,Něco se děje Kento?" Ozval se za mnou hlas a tak jsem se otočil. Taya? ,,Ne nic jenom jsem potřeboval chvíli klid." ,,Aha." ,,Vypadá to, že si všichni rozumí, ne?" ,,Jo, jsem rád." Nevěděl jsem co říkat a tak jsem začal s tímhle: ,,Ne Tayo." ,,Hmm?" Budeš tu žít napořád, nechceš třeba někam odejít?" "Hmm. Asi ne. Mám to tu ráda nemohla bych všechny opustit." "Chápu. Ne, Tayo? Mohl bych tu žít s tebou?" "C-Cože?" ,,Už dlouho jsem o tom přemýšlel, chtěl bych tu žít s tebou." Čekal jsem na její odpověď. Asi jsem jí hodně zaskočil. ,,Hai!" Co teď právě řekla? Ona souhlasila? Byl jsem hodně zaskočený. ,,Chtěla bych žít v tomhle lese s tebou Kento. Chránit společně les." Stále jsem na ní díval a v tváři bylo poznat, že se červená. ,,Myslíš to opravdu vážně?" ,,Hai." Popadl jsem jí do své náruče a nechtěl jsem jí už víc pustit. ,,K-Kento?" ,,Už se nikdy nebudu držet zpátky Tayo." Dořekl jsem to a hluboce jsem jí políbil.

EPILOG:
,,Kento! Kento! Ach jo kde zase jsi!" ,,Hej Tayo tady!" "Kento, nemůžeš se někam vytratit, jídlo je na stole. ,,Jo dobře!" Nakonec jsem žil společně s Tayo tady v lese. Chvíli trvalo přesvědčit mou matku, ale nakonec dala svůj souhlas. Společně teď s Tayo žiju tady v lese a dávám s ní pozor na všechno živé. Vítr je tu opravdu příjemný. Postupně jsem začal rozumět všem zvířatům. S Tayo žiji v chatě kterou mi nechala má matka. Párkrát se u nás zastavil Kaito s Asukou, dokonce i Kyoko. Zvikal jsem si i na přírodní podmínky, ale bylo naprosto vše v pořádku, zviknul jsem si rychle. Od teď budu společně žít s Tayo v tomhle lese. Navždy.

Chapter 417

26. ledna 2015 v 21:22 Moje kecy
Minna Konbanwa!
Tak si nejsem jistá že ho Lucy dožene. V chapteru 417 se Natsu potká s Gildartsem chvíli spolu pobudou a pak zase půjde každý svou cestou. Chapter 417 jsem četla bez textu v bublinkách napsaný o čem se baví takže přesně ještě nevím o čem si povídali, no snad to uvidíme v chapteru 418 co se bude dít u Lucy nebo spíše v Magnolii. Ale bylo by fajn kdyby byli ti dva spolu ne? :)

Rurouni Kenshin 2012 RECENZE

24. ledna 2015 v 22:50 Rurouni Kenshin 2012

Rurouni Kenshin 2012

Himura Kenšin býval legendárním zabijákem období Bakumacu. Nyní je ovšem jen tulákem, který pomáhá všem, kteří pomoc potřebují. Dělá to pro to, aby smyl svou hříšnou minulost plnou krve. Na své cestě pokání potkává Kamiju Kaoru, instruktorku kenda v Edu. Ta ho posléze nechá bydlet u sebe v dódžu. I když se mezi nimi utváří vstřícný vztah, Kenšina stále honí přízraky minulosti…
HODNOCENÍ:
Tuhle doramu jsem našla když jsem hledala popis anime Rurouni Kenshin. Nejdřív jsem se o tenhle film nezajímala, ale jakmile jsem dokoukala anime Rurouni Kenshin, tak jsem se rozhodla skouknout i ten film. A ničeho nelituji. Zpracování opravdu moc hezké i jak natočili toho herce co hrál Kenshina, musí být těžké hrát takovou postavu jako je Kenshin. Poté dlouho jsem čekala až vyjdou další nové filmy Rurouni Kenshin a oba jsem je také shlédla, ale to pokračování Rurouni Kenshin densetsu no Saigo hen má málo MB takže se film seká musím si počkat až ho dají v lepší grafice. A to ze začátku šlo úplně v pohodě až na podruhé se to začalo takhle sekat. Jinak doporučuji zkouknout děj vás zavede do období Meidži kdy je zakázáno nošení mečů. Toto období mě vždycky z historie Japonska zzajímalo nejvíc.

Hal RECENZE

24. ledna 2015 v 22:27 Hal

Hal

Muž jménem Hal zemře při letecké nehodě a jeho přítelkyně Kurumi ztrácí vůli k životu. Aby znovu načerpala sílu žít, je tu robot s názvem Q01. Je navržený tak, aby vypadal a choval se jako Hal. Ačkoli Kurumi zprvu nejeví zájem a vše okolo ignoruje, postupem času se do robota jménem Hal zamiluje. A robot Hal začíná pomalu odhalovat části Halovy a Kuruminy minulosti.
HODNOCENÍ:
Toto anime jsem si ze začátku oblíbila, ale když byl konec tak jsem nic nepochopila vůbec nic. Ukázalo se že Kurumi je taky robot nebo ne a že to ona umřela v letadle ne Hal, ale proč na začátku bylo vidět Hala na přístrojích jako oživlí robot nevím. Takže jsem tuto anime nepochopila. Jedině co se mi líbilo byla kresba, ale děj mě hodně zmátl. Mezi oblíbené anime rozhodně u mě nepatří, ale postavy moc hezké.

At Full moon is another

23. ledna 2015 v 22:05 Kapitolovky

Tak tady je ta recenze na tu povídku na Natsua a Lucy. Kdyžtak mi řekněte jestli jí mám psát nebo ne. Hlavně aby vás bavila :)

At Full Moon is another

Žánr: Drama, romantika, komedie, zápletky, velmi lehká ecchi

Obyčejná sedmnáctiletá dívka jménem Lucy, se měla v den svých osmnáctých narozenin, vdát za muže kterého pro ní vybral její otec. Lucy s tím nesouhlasila a odporovala svému otci. Poté se Lucy setká se záhadným chlapcem, který se objeví zničeho nic v jejich zahradě. Chlapec jí hodně zaujme a tak ho chce poznat blíže. Jenomže za úplňkové noci, se ono chlapcovi začnou zářit oči červenou barvou a jeho špičáky se zvětší. Za úplňku chlapec navštíví Lucy, která spala velmi tvrdě. Jeho touha a to co se snaží celou dobu potlačovat vyjde na povrch a oné Lucy se napije její krve. Lucy která se tím probudila se chlapce děsila a dlouhou dobu se ho začala bát. Jenže opak je takový, když měsíc není přesně v ten den vidět je onen chlapec velmi zranitelný. Lucy poté co to zjistí se ho snaží chránit. Zachrání Lucy chlapce před jeho touhy? Jaká je chlapcova zranitelnost? Vdá se Lucy za muže kterého pro ní vybral její otec? A co chlapce co je vlastně zač?

LuNa love direction episode 4

23. ledna 2015 v 20:50 LuNa love direction
Minna Konbanwa!
Po dlouhé ale dlouhé době sem dávám další díl doujinshi LuNa Love direction. Dlouho jsem jí nepřekládala a tak se moc omlouvám, neměla jsem na překládání chuť a byla jsem furt zažraná do knížek které jsem dostala k Vánocům. Hledám nové inspirace na povídky a napadla mě další povídka teda tu už jsem se chystala napsat dřívě ale nějak to nevyšlo. Chvíli později dneska na ní sem dám menší recenzi :D Také se omlouvám za neaktivitu a způsobu mého vyjadřování to bude asi z té knížky kterou čtu a taky z toho učení, když moc se učím tak jsem pa strašně protivná. A tenhle týden byl fakt na zabití psát každý den 2 až 4 písemky je na mě fakt moc :D Za celý týden jsem naspala jenom 24 hodin když si to sečtu dohromady. V noci se nejlíp mi učí lépe se mi to soustředí :DDD No nic tady je další díl LuNa love direction. Užijte si ho :D

Poraďte mi prosím

17. ledna 2015 v 21:50 Moje kecy

Minna Konbanwa!

Mám hrozný problém! Potřebovala bych vědět jestli nevíte o jakou episodu se jedná na obrázcích? Hledala jsem to procházela jsem díly, ale nemohu to najít asi špatně hledám :( Poradí te mi o jakou episodu se jedná na obrázcích?


Video Natsu a Lucy

16. ledna 2015 v 20:15 Fairy Tail

Minna Konbanwa!

Zase jsem udělala video na Nasua a Lucy. Nevím furt ělám jenom na Fairy Tail videa měla bych dělat i na jiné páry :D Snad se vám to video bude líbit kdyžtak zanechte komentář. Please.


Donten ni Warau RECENZE

16. ledna 2015 v 20:07 Donten ni Warau

Donten ni Warau

V 11. roce období Meiji vláda zakázala nošení mečů a ti, kteří byli známí jako samurajové, se začali pomalu vytrácet. Avšak našla se spousta lidí, kteří se změnami v Japonsku nesouhlasili a počty zločinů začaly narůstat. Vláda to vyřešila tak, že nechala pro tyto zločince uprostřed japonského jezera Biwa vybudovat vězení, z něhož nebylo úniku. Jediný způsob, jak se do tohoto vězení dostat, je lodí po vodě - a právě převážení vězňů do tohoto vězení mají na starost bratři z rodiny Kumo. Ale opravdu je tohle to jediné, co dělají…?
HODNOCENÍ:
Anime je opravdu hezky spracované. Líbila se mi strašně kresba a někdy ten jejich humor, hlavně Tenky :D Jak je možné že se zamiluji do postavy která je v tomto příběhu nejdůležitější to možná všichni, ale Soramaru ze začátku nebyl tolik důležity jak jeho bratr Tenka ten nejstarší a nejsilnější. Ihned od začátku jsem měla nejradši Saramarua. A věděla jsem že se dá dohromady s Nishiki už jenom že kněmu ona vzhlížela, myslíl k Soramaruovi :DDD Jinak doporučuji shlédnout, kéž by bylo nějaké pokračování.

Nový ending Fairy Tailu!

11. ledna 2015 v 22:17 Fairy Tail

Minna konbanwa!

Úžasný opening a nejlepší ending Fairy Tailu je tu! Vůbec jsem nečekala že dají nový opening a ending byla jsem hrozně překvapená. Hrozně jsem se zamilovala do nového ending Don´t let me down úžasná písnička! Tady je můžete si jí poslechnout :DDD


Kami-sama Hajimemashita 2

10. ledna 2015 v 20:24 Kamisama Hajimemashita
Lidi přináším skvělou zprávu! Kdo máte rádi anime Kami-sama Hajimemashita tak se začíná překládat i druhá série no není to paráda :DDD Konečně mi něco zvedlo náladu jsem moc ráda.

Kami-sama Hajimemashita 2

I v druhé sérii na lidskou bohyni Nanami čeká spousta překážek. Kromě toho, že stále žije pod jednou střechou s Tomoem, Onikirim a Kotetsuem se k nim přidal i Mizuki a opičí shikigami Mamoru. A po velké zkoušce se má rozhodnout, jestli se bude moct zúčastnit božího shromáždění v Izumo.

Videa na funny 2. část

4. ledna 2015 v 14:41 Anime ankety

Tak zde je druhá část videa na Anime funny scene :) Doufám že se vám ty videa líbí :)


Videa fantasy anime

4. ledna 2015 v 12:49 Anime ankety

A tady jsou videa která jsem udělala před 2 týdny. Na fantasy anime a tak snad se budou líbit :)Video na funny scene 1. část

4. ledna 2015 v 12:40 Anime ankety

Minna konichiwa!

Řekla jsem si že udělám nějaké videa na funny scene z anime. Některá už jste určitě viděli spíše všechny :D No snad se vám budou líbit a že vás pobaví :)


Sasumi Kinao

4. ledna 2015 v 10:55 Náš tým

Sasumi Kinao

Ledový drakobijec
Věk: 17
Narozeniny: 12. 12. 767
Charakteristika: Milá, přátelská. Ráda pomáhá přátelům. Je docela nemotorná. Co chvíli něco shodí nebo zakopne, klidně i o vlastní nohu. Jestli ji něco naštve, tak bych se držela od ní dál. V tom případě je něco jako trochu méně děsivá verze Erzy. Je tvrdohlavá, ale ráda dělá lidi kolem sebe šťastnými a rozveseluje je. Na rozdíl od své nálady, své city drží spíše zamčené v sobě. Snaží se své přátele nezatěžovat vlastními problémy a to bývá právě důvodem jejího nervového vykolejení, kdy z ničeho nic začne po ostatních křičet. Když se to stane a vrátí se opět do normálu, radši uteče a schová se někam.
Je spolehlivá a občas až moc důvěřivá. Ráda popichuje a otravuje lidi, nehledě jestli přátele nebo nepřátele. Hádání o blbostech jí baví, protože to bere jako takové malé zpestření chvilky, ale když dojde na vážné věci její humor se jako kouzlem vytratí. I přes to, že je ledový drakobijec, tak v ovládání ledu pořád pokulhává, ale časem se bude zlepšovat. Aby se držela svých přátel na stejné úrovni co se týče fyzičky, každý den chodí trénovat do lesa na mýtinku s jezerem, kde je rovněž její oblíbené a tajné místečko a kam právě často utíká před občas nešťastnou realitou.
Nejvíc se bojí hmyzu (nepočítaje mouchy, berušky, atd...teda pokud nejsou nějak zmutované nebo se z nich nestaly obři) a převážně pavouků. Za to na druhou stranu má velkou slabost pro roztomilé věci a nejradši by je umazlila k smrti :333 Spíše než dámu, připomíná svým chováním trochu kluka, co se týče zábavy, ale jako většina holek miluje romantiku a věci s tím spojené.
Ostatní: I když je to ledový drakobijec, tak jí nedělají problém ani teplé slunečné dny, nebo pouště. Ze začátku zvládne vytvořit z ledu jen nějaké malé věcičky nebo ozdůbky, útoky kde něco má vytvořit taky nejsou nejlepší a moc dlouho je nedokáže udržet. Po čase se ale ve všem bude zlepšovat.

Exeed

Jméno: Ronie
Povaha: Milá, přátelská a dotěrná
Dovednosti: Dokáže poznat skutečnou náladu a povahu lidí. A jako jedna z mála dokáže odhadnout Sasuminu pravou náladu. Což ostatní moc nedokážou.

Drak

Jméno: Icees [Ajsís]
Typ: Ledový drak
Povaha: Veselá, učitelská (naučila Sasumi rozveselovat ostatní)
Dovednosti: Dokáže člověka naučit posílení své duševní stránky. Naučila Sasumi maskovat své skutečné city a náladu

Žádné příspěvky na celý týden

3. ledna 2015 v 20:04 Moje kecy

Minna konbanwa!

Jak jsem již zmiňovala. Blog se pozastavuje až do začátku února. Musím si zase zopakovat vše co jsem se před prázdniny naučila. Bude tu pár příspěvků, ale počítejte spíše jenom RECENZE na anime. Často tu něco určitě bude protože u učení dlouho nevydržím :DDD Od pondělka do pátka tu nic nebude protože budu na lyžáku. Ježiš to budou zase pády doufám že nezajedu do lesíka :DDD No nic přeji všem aby se hodně snažili ve škole. Budu vám držet palce na písemky :)


To jsme celý mi! Celý žhavý do lyžování :DDD