Zde je nově založený blog

Listopad 2014

Video k Vánocům

29. listopadu 2014 v 15:04 Moje kecy

Minna konichiwa

Rozhodla jsem se že pro své SB a pro ty kteří čtou mé povídky, udělám video na přání k Vánocům. Příští týden jsou už čerti a brzo Vánoce, tak jsem si řekla, že pro všechny udělám video na přání k Vánocům jako dárek. Bohužel to musím omezit tím že, anime bude takové které znám. Koukněte se do mé anime ankety, jestli tam bude to vaše anime. Pokud ne tak se omlouvám. Zde jsou instrukce k tomu:

1) Anime (musí být z mé ankety abych ho znala)

2) Pár na který chcete z anime

3) Píseň k videu

Dostanete je k Vánocům jako dárek ode mě. Bude tu asi den před Vánocemi protože od rána 24. prosince jsem pryč celý den a další možná taky. To je pro zatím vše k tomu :)


Kapitola 7

28. listopadu 2014 v 18:46 Láska bez hranic

Minna konbanwa

Rozhodla jsem se že začnu psát zase povídku na díly Láska bez hranic, který je psán na postavy jako pár Mahiro a Tamaki. Já vím, Mahiro a Tamaki nejsou spolu. Neskonší jako pár na konci anime Hiiro no Kakera, ale mě se jako pár líbí, tak jsem na ně začala psát povídku. Tato povídka už tu je na blogu dlouho asi od začátku kdy jsem začala tento blog spravovat. :D Pokud vás povídka zaujala budu velmi šťastná. Najde te jí v povídkách kapitolovky Láska bez hranic. Proč jsem se k tomu vrátila? Jediný důvod. Díky Sasumi která dala na svůj blog recenzi na anime Hiiro no Kakera. A kde dala svůj názor na Mahira. Začla jsem zase na toto anime koukat a tak jsem se vrátila i k povídce. Snad vás díl zaujme je velmi rozsáhlí já vím, ale nechtěla jsem ho rozdělovat na dvě poloviny, jelikož se jedná o postavy všechny za jeden stejný den.

Agartha

Všichni se probudili někde jinde a každý sám. Tamaki se vydala k tomu nádhernému hlasu který jí vzbudil. Mahiro, Takuma, Yuuichi, Shinji, Suguru a Ryou se také vydali hledat někoho kdo jim pomůže. Tamaki potkala nějakého kluka jak si zpívá a tak ho poslouchala. To už každý s kluků vycházel ven z pokoje a každý potkal někoho jiného. Mahiro byl hodně překvapený ocitl se někde jinde a bez přátel, Tamaki mezi tím do poslouchávala nádhernou melodii Takuma potkal dívku která se snažila něco uvařit ale nešlo jí to buď něco připálila nebo nechtěně vylila. Ryou vzbudilo něco mnohem horšího. Nedokázal spát protože se celý dům otřásal jako by do něj někdo mlátil. Šel se tedy podívat co to je a uviděl kluka který mlátí vší silou do boxovacího pytle, jako by si na něm vylíval svou zlost. U Sugura to bylo jiné, toho spíš vzbudilo vůně jeho oblíbeného čaje. Shinji ten byl celou dobu v bezvědomí dokud ho nevzbudilo divné volání: ,,Probuď se". Yuichi se probudil s velkou bolestí hlavy a tak se šel po něčem podívat co by mu udělalo dobře, místo toho potkal někoho jiného. ,,Kdo jsi?" zněli všichni na stejno i když nebyli spolu. Jmenuji se Shun Atory našel jsem tě na cestě v bezvědomí a tak jsem tě odnesl ke mně domů" řekl důvod Tamaki Shun. Jsem Shinogu Oomi představil se kluk Mahirovi. Dívka která se snažila něco uvařit se představila Takumovi jako Fujimori Saya. Shinji který celou dobu ležel, koukal na kluka který na něho stále mluvil byl Onizaki Touma. Mezi tím se Ryouovi představil kluk který se jmenoval Shirou Kutani se Suguru setkal s někým kdo byl mu velmi podobný byl Hibiki Inukai. Mezi tím když hledal Yuichi něco proti bolesti hlavy potkal kluka jménem Komura Rei. Když se všechny nové tváře představili nemohli naši hrdinové tomu uvěřit. Jejich příjmení byla stejná jako jejich. Tamaki to přišlo ještě divněji: ,,Ne Shun kde to jsem co je tohle za místo?" ptala se Tamaki starostlivě. ,,Toto místo je můj domov bydlím tu už od malička, nepamatuji si svojí minulost ale vím že to místo se jmenuje Agartha. Agartha? Zněli všichni když to slovo slyšeli. ,,Ano místo kde tu lidé žijí v harmonii. V této zemi se nevedou války a každý je šťastný. Aha. Ne? Jsi opravdu v pořádku? Vypadala jsi strašně. Jsem v pořádku akorát... Co?" Tamaki už nic neříkala a začali jí po tváři téct slzy.
,Co se stalo, je ti špatně? Bolí tě něco? Ne. Jenom, že jsem se ocitla na místě které neznám a o to hůř bez svých přátel. Aha. To mě mrzí. Raději pojďme dovnitř a řeknu ti víc. Děkuji." Shun popadl Tamaki a odváděl jí zpátky do domu.
Z POHLEDU MAHIRA:
,,Ty nevíš, jak jsem se sem dostal? Nevím. Našel jsem tě ležet na cestě když jsem odcházel ze školy. Aha. Jak se jmenuješ? Atory Mahiro. Atory?! Hai. Ty jsi bratr Shuna Atoryho? Shuna? Hai. Je to můj spolužák, sice chodí do jiné třídy, ale nevěděl jsem že má mladšího bratra. Co?! Mladšího? Chodíš ještě na základku? Hele ty! Hai. Nevím kolik je tomu vašemu Shunovi Atorymu, ale aby bylo jasno, já nechodím do základní školy!!! Jsem žákem střední školy a chodím už do třeťáku!!! Hai? Ach jo! Proč mě všichni mají za malého kluka ze základky! Promiň že jsem to řekl jenom proto že... Vím to. Všichni říkají že na 18 vůbec nevypadám. Někdy mě to leze přímo na nervy. Chápu. A, kdo je to ten Shun Atory? Přímo ho neznám ale chodí do prváku a je spíše tichý. Spíše opak tebe. Aha. Takže něco jako Shinji... Říkal si něco? Ne ne broukám si pro sebe. Aha. Ale stejně tohle místo je divné. Co myslíš? Nevím proč, ale tato země je na mě moc mírumilovná. Jak to myslíš. Poznám to, cítím to ze vzduchu. Co? Tam odkud pocházím není taková mírumilovná země. V některých částech země je hodně temnoty. Někteří se mezi sebou vraždí, ale jsou i ti kteří v mé zemi žijí mírumilovně a chrání se mezi sebou. Takovému světlu říkáme naděje lidstva. Aha."
Z POHLEDU TAKUMI:
,,Jsi v pořádku? Jo jsem. Jsem ráda, byl si v bezvědomí tak jsem si myslela že ti někdo ublížil. Proč si nevzpomínáš na svoje dětství? Já nevím, jednoho dne se probudím a už jsem si nic nepamatovala ani své kamarády nic, je to strašně ztratit vzpomínky. Máš to těžký. Hai. Ale ty na jakou školu chodíš? Tuhle uniformu jsem nikdy neviděla. Já nejsem odsud. Co? Jsem z jiné země. Myslíš že si sem přijel na prázdniny z jiné země? Ne. Úplně z jiné země pocházím ze Země. A žiji v Japonsku ve vesnici Kifu. Nevím co se stalo, že jsem se ocitl v jiné zemi, stalo se to tak že jsme skočili do nějaké černé stěny. Jsme? Tys nebyl sám? Ne bylo nás 7. Já, Mahiro-senpai, Tamaki, Suguru, Shinji, Yuuichi-senpai a Ryou. Všichni jsme skočili do té díry zachránit Tamaki. Tamaki? Tamaki byla naše kamarádka, která se k nám přistěhovala nedávno. Všichni jsme si jí oblíbili. Spíše Mahiro-senpai. Chápu."
Z POHLEDU RYOUA:
,,Je fajn že ses probudil. Vypadalo to jako kdyby ti někdo dál přes hubu. Mě nikdo nemlátil. Vážně? To bych musel být samá modřina ne? To je fakt? Ale stejnak tvoje příjmení... Co je s mým příjmením? Proč je stejné jako moje! Akorát že se jmenuji Ryou? Hele nemusíš hned být tak naštvaný. Promiň jenom nejsem ve své kůži. Proč? Protože jsem se ocitl na místě které vůbec neznám. Vážně? Hai. Pocházím hodně z daleka ani nevím jak se dostanu zpátky. Hlavně doufám že jsou všichni v pořádku. Drsňák najednou zmněknul. Co? Co si říkal ty jeden. Hahahaha!!! Vypadá to že jsme si dosti podobní, to se nám bude vycházet. Jo."
Z POHLEDU SUGURA:
,,Hibiki Inukai? Hai. Máš stejné příjmení jako můj přítel. Opravdu? Ha používáš stejný čaj jako já. Vážně. Ty také sbíráš různé druhy čajů? Hai, samozřejmě je tenhle můj nejoblíbenější. To jsme stejný. Ale spíše bych se tě zeptal na tuto zemi. Jaká je? Ty nevíš? Bohužel ne pocházím z jiné země. Aha. No lidé tu žijí v souladu s přírodou a jsou mezi sebou mírumilovní. Dalo by se říci že je to bohem vybrané posvátné místo. Aha. U nás je to jiné. Hlavně bych věděl jak se všichni vrátíme domů. A hlavně jestli jsou všichni v pořádku. O své přátelé se hodně bojíš co? Hai.
Z POHLEDU SHINJIHO:
,,Ano Touma-senpai? Hmm? Nevěděl jsem že jsou i další lidé kteří jsou stejní jako Shun. Shun? Shun Atory je můj přítel, také mě tak oslovuje a to mu pořád říkám, aby to nědělal. Chápu. Nevíš jak se dostanu zpátky domů na Zem? Nepocházím z této země a chci se co nejdříve vrátit domů až najdu ostatní. Ostatní? Hai. Nepřišel jsem do této země sám. Mí přátelé jsou tu také a určitě jsou všichni sami, mám o ně strach. Hmm. Víš co napadlo mě, co kdyby si chodil k nám do školy a tam by by jsme se zeptali mích přátel jestli o tvých přátelích něco neví. Hai děkuji mnohokrát. Nemáš za co."
Z POHLEDU YUICHIHO:
,,Komura Rei? Hai. Zvláštní máme stejná příjmení. Co? Jsem Komura Yuuichi, moc mě těší. Mě taky. Ne nechceš něco? Vypadáš bledě. Hai, prosím prášek na bolest hlavy. Přinesu ti ho." Zatím co Rei šel pro prášek, jsem si sednul zpátky na futon a čekal. ,,Promiň že mi to trvalo. Nemohl jsem ho najít, na tady je. Arigato. Co si dělal na té cestě? Musím to vysvětlovat? Bylo by to nejlepší.


LuNa love direction episode 3

22. listopadu 2014 v 17:48 LuNa love direction

Minna konbanwa

Přináším další díl LuNa love direction. Písmenka jsou strašně malá tak se moc omlouvám. Snad to půjde přečíst a dávat smysl :D Musela jsem se k tomu dokopat, vůbec se mi do toho nechtělo :D No snad se líbí


Neppu Kairiku Bushi Road RECENZE

20. listopadu 2014 v 20:15 Neppu Kairiku Bushi Road

Neppu Kairiku Bushi Road

Příběh se odehrává v době, kdy je svět v jámě zoufalství po zpustošení jedem nesoucí název "Shinobi", který se dostal na zem po pádu asteroidu. Lidé utečou na místo zvané "Kairiku", místo, které kdysi bývalo dnem oceánu. Zde se lidé snaží ochránit před účinky jedu. V takovém světě je jediným světlem naděje "Posvátná zbraň Giga Road" a legendární bojovník "Yagyuu", kteří jsou třeba k nápravě následku jedu. Ve snaze zachránit svět, princezna Ame padlého národa povstane, aby zachránila svět.
HODNOCENÍ:
Anime se mi strašně líbilo. Už jsem ho viděla už dříve, takže až teď ho sem dávám. Asi jsem se zamilovala do Suoua. Opravdu má překrásné modré oči, přesvědčte se sami. Na konci jsem brečela jako malá. Konec skončí z poloviny dobře a z druhé poloviny špatně. Na konci umře hlavní hrdinka Ame, ale zachrání svět před skázou. Připravte si kapesníčky pokud chcete na toto anime koukat :)


Eternal love 5.díl

16. listopadu 2014 v 20:22 Eternal love

Minna konbanwa!

Zde je další díl Eternal love. Snad se bude líbit. Trochu napínaví myslím a omlouvám se za pravopisné chybi.

DRUHÝ DEN RÁNO. Z POHLEDU KENTY:
Nemohu uvěřit že na to přišli. Divili se, ale nějak jim to nevadí. ,,Kento půjdeme všichni společně do lesa? Hai." Vzali jsme si všichni batohy se svačinou a vypravili jsme se do lesa. ,,Ne, myslíte že tady potkáme tu holku ze včerejška? Jak se jmenovala... Tayo. Jo. To nevím, od toho včerejška se neukázala ani noha, tady v lese. To je pravda není tu slyšet ani ptáček." Všichni jsme byli radši na pozoru a koukali jestli něco nepřijde. Zaslechl jsem šumění větví ze stromů a tak jsem se podíval na horu. Uviděl jsem jak se opice přehupují ze stromu na strom a za nimi se hnala Tayo s vážným výrazem. ,,Co se děje Kento? Musíme běžet rychle! Co? Honem jdeme! Dobře." Běželi jsme směrem kudy se vydala Tayo s opicemi. Doběhli jsme k naší chatě. Tayo jsme neviděli a tak jsme se schovali a koukali co se bude dít. Zaslechli jsme šustění křoví a kousek od nás stála Tayo s nějakou dýkou a u ní byl Okami, bílí tygr a nějaká malá bíla liška. ,,Co se to děje, Kento? Nemám ponětí, ale vypadá to že chtějí zaútočit na naší chatu. Co? Proč by to dělala? To nevím, ale musíme je zastavit. Dobře." Tayo měla v očích smrt a zášť co se asi stalo? Pomalinku se plížila k chatě s ostatními zvířaty a poté zavelela k útoku. Všichni jsme vyběhli ze křoví a snažili se je všechny zastavit. ,,Tayo nedělej to!!! Huh? Kento? Proč útočíš na naší chatu? Na vaší? Takže vy všichni patříte k těm zabijákům? Zabijákům? Dva lidé zabili našeho přítele a zajali některá zvířata. To jim neodpustím! Tayo? Počkej prosím tě! Říkáš že tvého přítele zabili dva lide, jak vypadali? Žena a muž. Cože? Co se to tu děje?! Matko? Erika-sensei. Kano dívej se. Jo vidím zlato. Spousta krásných vlků a dokonce vzácný bílí tygr. O tu jde matko! Ale o nic. Jenom chceme prodat pár zvířat abychom vydělali peníze. Cože?! To vy jste zabili naše bratra!!! Kdo to je ta holka? To je Tayo. Potkal jsem jí předevčírem. Žije v tomhle lese už od malička. Aha. Neměla by být civilizovaná? Matko! Řekněte to! To vy jste zabili našeho přítele a zajali několik zvířat!!! Ano. Huh? Zajali a máme je v úmyslu prodat. Vy! Tayo nedělej to! Huh? Prosím uklidni se. Vím jaké to je ztratit někoho blízkého, ale prosím nedělej to stejnou cestou jako oni. Ona je moje matka proto... Ona je tvoje matka? Hai. Proč to tak vždycky dopadne? Huh? Vždycky když chci někoho pomstít, nejsem silná na to abych zabíjela. Gomemasai Okami. To je v pohodě Tayo. Už tak si zašla daleko. Matka určitě na tebe bude pyšná." Tayo se znova rozbrečela jako malé díte a všichni zvířata s ní. ,,Tak když už víme že existuje bílí tygr máme to ulehčenější. Huh? Co tím myslíš matko?! Že ta hloupá holka ukázala před lidmi posledního bílého tygra v tomto lese. Matko opovaž se jim něco udělat! Neboj se jenom ho odvezeme do Tokya. Cože?! Kano přines mi uspávací pušku! Jistě drahá. Matko to nesmíš! Tayo utečte od tu všichni spolu! Ale... Rychle! Dobře!" Bránil jsem Tayu a zvířata před matkou i svým vlastním tělem, protože vím že by matka nevystřelila. ,,Kento uhni mi z cesty! Ne! Cože? Nemůžeš jim ublížit! Vždyť oni jsou jako jedna velká rodina. Pro Tayo jsou zvířata v lese vším. Táhnou za jeden provaz, nevzpomínáš si? Matko? Ten den kdy na nás napadli vlci? Jak si mě a Asuku chránila? Chtěl bych aby to bylo jako dřív. Proč nás nenávidíš? Proč ses ke mně a Asuce postavila zády! Kento. Řekni mi to!!! Já... Už jsem to dlouho v sobě držel... Jak si chtěla rozdělit Tayu od rodiny, byla pro mě poslední kapka! Kento? Nechte mě všichni na pokoji!!! Kento! Nii-san!" Utíkal jsem od všech pryč. Už jsem to nemohl vydržet. Volali na mě, ale já je neslyšel. Chtěl jsem ode všeho utéct. Nemohu už tak dál žít. Utíkal jsem dál hlouběji do lesa, až jsem doběhl k nějaké podivné hoře. Byla dosti vysoko, ale ze zdola nebyla vidět. Vyšplhal jsem na ní a podíval se do dáli. Viděl jsem úplně všechno, je to opravdu nádhera. Sedl jsem si a poslouchal šumění lesa. ,,Nádhera viď? To je... Co? Tayo? Promiň překvapila jsem tě. Omlouvám se že jsem zaútočila na tvojí matku. Hrozně se omlouvám! Nemusíš se omlouvat. Huh? Díky tomu jsem řekl co jsem chtěl. Arigato Tayo. N-Ne.
Z POHLEDU MONO:

Vypadá to že ten kluk v sobě nese více bolesti než jsem čekala. Myslím si že mu mohu věřit. ,,Tayo! Huh? Matko? Nechtěla by si mě představit? Huh? Jo. To je Kenta. To je ten kluk o kterém jsem ti vyprávěla. Hmm?
Z POHLEDU KENTY:
Páni! Nečekal bych, že tu žije vlk dvakrát tak větší. Hodně mě to vyděsilo. ,,Jmenuji se Mono a starám se o Tayo 17 let. Co? Kento má matka je ochránkyní celého pralesa, nikdo ještě o ní nikdy neslyšel. Takže jsi první člověk kterému se ukázala. Huh? Dokážu nahlédnou do duše každého tvora. A vím že i ty by si bránil všechny nás, za každou cenu. Co? Kento má matka tu žije už 200 let. Stala se jak bych to řekla.... Něco jako bohyní opatrovatelkou tohoto pralesa. Cože?" O tomhle jsem v životě neslyšel. Asi jsem se zbláznil, určitě.

Postavy

15. listopadu 2014 v 17:30 Lost future

Konbanwa minna!

Tady jsou postavy do povídky Lost future. Snad se vám budou líbit. Pokud ne řekněte mi co se vám na nich nelíbí. Třeba i obrázek to je jedno. Hlavně chci, aby se vám ty postavy a povídka líbili.


Yui Akina


Věk: 18
Pohlaví: žena
Karma: Kladná
Yui je velmi stydlivá a opatrná dívka. Jako malá měla problémy se s někým kamarádit. Pochází z velmi bohaté a hodně známé rodiny. Nemá ráda kyselé ale sladké. V 15. se chtěla vdát za Kaoru, ale ten v den jejich svatby se vyboural na motorce. Od té doby nikomu nevěří a nekomunikuje ani s rodiči. Potká Harua který jí hodně zaujme, jelikož je podobný Kaoruovi a tak ho z po vzdálí pozoruje. Také hrozně ráda maluje a tancuje. Jako malá hrozně ráda chodila na lekce tance. Chtěla by se stát profesionální tanečnicí.

Haru Ichiro


Věk: 18
Pohlaví: muž
Karma: Kladná
Haru je přátelský a na rozdíl od svého bratra energický a rváčský. Vždycky se připlete do nějaké rvačky a pak s toho vyplyně vždy něco špatného. Měl svého staršího bratra moc rád. Byli pořád spolu a stáli při sobě. Už v 10. letech byl velmi atraktivní a rval se s klukama staršíma než byl on sám. Poté dostane svého bratra omylem do sporu s klukama z nižší střední školy. A Kaoru to odnase od všech a začnou ho nenávidět. Haru poté co uslyší o smrti svého bratra odejde z domova a změní si jméno, aby nepošpinil jméno jeho rodiny. Také hrozně rád zpívá a hraje na kytaru. Od svého učitele se hodně naučil o hudbě. V budoucnosti by si chtěl založit skupinu.


Kaoru Yoshio

Věk: 17
Pohlaví: muž
Karma: Kladná
Kaoru je velmi milí, klidný a přátelský. Najde Yui jak sama brečí v jednom parku na lavičce, když jí bylo 10 let. Pomohl Yui od problému najít si kamaráda. Sám jí nabídl aby byli nejlepší přátelé. Začal pracovat u její rodiny jako sluha a tak byl Yui nablízku. V 17. na jeho svatbě se vyboural na motorce když spěchal na svatbu. Na místě zemřel. Pochází z rodiny Yoshio od které odešel kvůli nedorozumění s jeho bratrem Haruem.

Natsume Takako


Věk: 18
Pohlaví: žena
Karma: Ze začátku zlá poté hodná
Natsume je přátelská, hodně žárlivá a někdy i podlá. Dříve dělala Yui osobní služku, ale teď se spíše stará o celý dům. Dříve se s Yui kamarádila, ale jak s ní Yui přestala mluvit byla často Natsume smutná. Od té doby Yui nenávidí a všechny kdo s ní něco mají, kromně Harua do toho se zamilovala. Proto také často na Yui žarlila když se jí pokoušel Haru pomoct.

Nanami Akina


Věk: 35
Pohlaví: žena
Karma: Kladná
Nanami je hodná žena která pomáhá každému kdo má nějaký problém. Dříve si přála díte a když ho měla tak onemocněla a díte potratila. Od té doby byla smutná že stratila své díte, ale poté co se narodila Yui zase byla šťastná. Yui pomáhala a vždy jí bránila proto jí také velmi mrzí že jí nemůže pomoci od smutku.

Daisuke Akino


Věk: 35
Pohlaví: muž
Karma: Neutrální
Daisuke je veselý a hodný muž který každého povzbuzuje. Je manžel Nanami a otec Yui. Svou dceru má moc rád a také ho hodně trápí to že je Yui smutná. To on poprosí Harua aby pomohl Yui vrátit se zpátky do reality. A také on jediný ví co je Haru zač.

Kaede Obaa-san


Věk: 75
Pohlaví: žena
Karma: Kladná
Kaede pracuje u rodiny Akinů už 50 let. Stala se takzvanou Yui nevlastní babičkou. Kaede Yui měla ráda už když se narodila a vždy se o ní starala. Snaží se jí pomoct i z minulosti ale nejde to. Pomáhá se starat o zahradu a jiné dekorace. Je velmi milá a snaživá babička.

Arata TsuyoiVěk: 18
Pohlaví: Muž
Karma: Kladná
Arata je velmi spolehlivý člověk. Je Haruův nejlepší kámoš a společně se naučili hrát na kytaru. Arata vždy stál při Haruovi a nikdy ho neoklamal. Společně s Haruem chce založit hudební skupinu. Jako malý byl slabší ale přesto má příjmení Tsuyoi to znamená silný. Tím se myslí že stojí za tím a nikdy se nevzdá. Také pomůže vymyslet Haruovi plán aby odešel z domova a vytvořil si nové já. Po nějaké době mu bude pomáhat dostat Yui z pokoje. Také se zamiluje do služky Natsume.

Kyohei and Sunako

15. listopadu 2014 v 17:11 Yamato Nadeshiko Shichi Henge RECENZE

Konbanwa Minna!

Tady je video na Kyoheie a Sunako z dorama Yamato Nadeshiko Shichi Henge. Dorama je fakt skvělá. Lepší než anime mohu říci :) No snad se vám video líbí, prosím zanechte komentář :)


Překvapení

14. listopadu 2014 v 18:08 Moje kecy

Minna konbanwa

Dneska možná tady nic nebude, protože to všechnou připravuji a dávám najednou. :D Zítra by jste se měli dozvědět o vlastnostech mích postav na povídku Lost future. Také tu bude zítra video na Kyoheie a Sunako. Rozhodla jsem se na další díl Eternal love ten tu bude také zítra a nebo v neděli a možná další díl překladu LuNa. Tak se máte na co těšit. Bohužel dneska nic nepřidám pracuji na tom a trvá mi to docela dlouho :D Takže zítra asi no spíše určitě video a charakter postav a možná další díl EL. Podle toho jakou budu mít večer náladu :D To je vše co jsem chtěla zdělit.

Přeji pěkný zbytek večera :D


Yamato Nadeshiko Shichi Henge RECENZE

11. listopadu 2014 v 18:18 Yamato Nadeshiko Shichi Henge RECENZE

Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Každý z partičky čtyř spolužáků je jiný, ale jedno mají lehce tupý hezoun Takano Kyohei, roztomilý Toyama Yukinojo, inteligentní Oda Takenaga i holkař a playboy Mori Ranmaru společné - náramně by se jim hodilo bydlet si hezky zadarmo. Jejich domácí k tomu svolí - pod podmínkou, že z její neteře udělají dámu. Zdá se, že to není nic tak těžkého - dokud nezjistí, že ta děsivá temná postava, zahalená v kápi, s dlouhými černými vlasy spadajícími přes obličej… zálibou v krvavých hororech, jejíž nejlepší přátelé jsou kostry… je právě ona, Nakahara Sunako-chan. Ovšem tohle Kyouhei - který díky svému dokonalému vzhledu a bandě obdivovatele, které mu ničí život - zaboha nemůže sehnat brigádu, ve které by vydržel déle jak týden práci, jen tak nevzdá!
HODNOCENÍ:
Tato dorama je skvělá a doporučuji jí skouknout. Měla jsem jí skouknutou za 2 dny a nelituju toho. Vždy když řekne Kyohei Sunako, Busunako což znamená ošklivka tak se vždycky naštve a má pak strašnou sílu i přetrhat provazy nebou pouta. Je i anime, ale víc se mi to líbí v dorama, tam aspoň víc ukazují city těch postav ke každému. Samozřejmě největší hezou Kyohei se zamiluje do naší Sunaky je to tak. :D


Fruits basket vtipné scénky

8. listopadu 2014 v 21:35 Fruits basket

Konbanwa

Dávám sem pár obrázků z anime Fruits basket. Po dlouhé době si ho zase pouštím a stále mě dostává na kolena :D Nejvtipnější anime které jsem vyděla. Kdybych to měla hodnotit, tak na prvním místě ve vtipných scénách a anime je spíše Fruits basket pak Fairy Tail One piece a na třetím Soul Eater a D.Gray-man kdo má rád srandu tak ať se na toto anime hned koukne. Z těch jejich ksichtů jsem vážně nemohla :D

Toto radši doma nezkoušejte budou vás akorát bolet zuby :D


Prosba

8. listopadu 2014 v 20:15 Moje kecy

Minna konbanwa

Brzo tu bude další díl doujinshi LuNa. Plánuji napsat další díl Eternal love a povídku zase na pár Natsu a Lucy :D Také jsem měla v plánu napsat novou povídku na díly. Musím se tedy rozhodnout jestli jí napíšu nebo ne. Tady je o ní úvod a řekněte mi jestli jí mám napsat nebo ne.

Lost future

Dívka jménem Yui Akina nikdy neměla přátele kvůli bohatství. Jako malá se vždy chtěla s někým kamarádit, ale vždy jí odstrčili protože byla bohatá. Jednoho dne jí osloví kluk, který přišel do jejich domu jako sluha. Začala se s ním kamarádit a postupně se do sebe zamilovali. V den jejich svatby se kluk vybourá na motorce a hned namístě zemře. Yui zděšená že ztratila svého milovaného přestala mluvit a začala se zavírat ve svém pokoji. Uplynou 3 roky a do jejich domu nastoupí kluk jménem Haru, který má za úkol Yui přesvědčit, aby se už netrápila smrtí jejího milovaného. Přesvědčí Haru Yui? Zamilujou se do sebe? Co má společného Haru s rodinou Yoshiovích ze které pochází Yuiin zesnulý přítel? To se brzy dozvíte :)

Tak co zaujala vás povídka jestli ano nebo ne řekněte :)


LuNa love direction episode 2

5. listopadu 2014 v 19:38 LuNa love direction

Minna kombawa!

Přináším další přeložený díl LuNa love direction. Za překlad se omlouvám nejsem dobrá angličtinářka tak si pomáhám googlem. Snad se vám tato doujinshi líbí. Loffy mi hrozně připomíná Natsua nevím proč :D


Hakuoki

2. listopadu 2014 v 21:24 Hakuoki

Hakuoki

Po zjištění, že její otec zmizel, se Chizuru převléká za chlapce a vydává se do Kyota, aby ho našla. První den v Kyotu se stane svědkem bitvy mezi samuraji a démonskými válečníky. Samurajové ji vezmu do své péče a ona se dozví, že jde o Shinsengumi, skupinu, která zná jejího otce a velice se zajímá o to, proč jeho klinika byla tak záhadně před měsícem zapálena. Bez rodiny a přátel, za kterými by se vydala, se v dalším hledání spoléhá na temperamentní a pěkné členy Shinsengumi.
HODNOCENÍ:
Toto anime má 3 série a jednu ovu. Ze začátku jsem na to koukala a nedalo mi to abych to dokoukala. V tomto anime se člověk projde japonskou historií asi proto jsem na to koukala. Jak se vše vivíjelo z 19. století. Ale říci že toto anime není moje oblíbené. Jelikož všichni na konci hlavní postavy umřou proto se mi to nelíbí. Pokud se někdo zajíma o historii japonska tak toto anime je na to stvořené :)

Pretear

2. listopadu 2014 v 21:16 Pretear

Pretear

Himeno Awayuki, šestnáct let, její otec se nedávno znovu oženil s vdovou, která vlastní v podstatě celé město. Himeno je ráda, že je otec šťastný a přestal pít, ale ona sama si na novou rodinu těžko zvyká, i když se snaží ze všech sil. Moc jí v tom nepomáhá ani to, že se jí do života připlete skupina sedmi hezkých kluků, kteří o sobě říkají, že jsou Rytíři Jinseie a že Himeno je jejich Prétear, která s nimi zachrání svět.
HODNOCENÍ:
Anime opravdu skvělé. Himenina menší nemotornost a její sestra Mayuni jak na ní líčí pasti je také skvělé :D. Hodně jsem se u toho nasmála to musím říci. Taková pohádka pro mladší dívky i :)

Hidan no Aria RECENZE

2. listopadu 2014 v 21:11 Hidan no Aria

Hidan no Aria

Vysoká škola Tokio Butei je zvláštní institut, kde jsou cvičeni elitní detektivové. Druhák Tohyama Kinji má navíc zvláštní schopnosti, které se ale snaží utajit, aby mohl žít jako obyčejný student. Naneštěstí se mu to moc nedaří, protože se stane obětí bombového útoku, díky kterému se seznámí s nejlepší studentkou Arií H. Kanzaki.
HODNOCENÍ:
Toto anime se mi líbilo. Aria mi strašně připomínala Louise z anime Zero no Tsukaima. S Kinji by tvořili skvělí pár. Co myslíte?

Šťastný helouvín

1. listopadu 2014 v 7:32 Moje kecy

Minna Ohayo

Přeji všem šťastného helouvína. Dneska je den svátek všech svatých a zítra památka na naše zesnulé. Někteří jako třeba já jezdí na dušička objíždět hroby naší rodiny. Jinak. Brzi by se tu měl objevit další díl LuNa doujinshi a možná budu překládat i doujinshi na NaLu. Našla jsem pěknou doujinshi nemyslím tu kterou jsem sem dala, ale jinou. Akorát že autor jí po pár dílech pozastavil takže mě to mrzí. Také tu bude další díl Eternal love a chci napsat zase další povídku na Natsua a Lucy. To je pro zatím vše. Jinak ještě jednou ŠŤASTNÝ HELOUVÍN! :D