Zde je nově založený blog

Říjen 2014

D.Gray-man vtipné scénky

30. října 2014 v 19:25 D.Gray-man

Konbawa

Rozhodla jsem se že sem dám pár videí z anime D.Gray-man funny scenes. První díly jsou v českém dabingu ale ti poslední ne. Opravdu vtipné. Allenův velký apetit mě vždycky dostal. Nebo když se hádá s Kandou :D Snad se ty videa budou líbit.Snad se vám videa líbí jednu scénku jsem tam zapomněla dát tak jí sem přidám později :)


Eternal love 4.díl

30. října 2014 v 18:59 Eternal love

Minna Konbawa

Po dlouhé době přináším další díl Eternal love. Moc se strašně omlouvám že dlouho žádný nebyl, ale neměl jsem nápad jak pokračovat dál. Takže je tu po dlouhé době. Nějak jsem se k tomu dneska dokopala a zvláštním způsobem rozepsala. Také mám v plánu další povídku na díly. Budu tu na ní dávat recenzi možná dneska tak se máte na co těšit. :)


Z POHLEDU TAYO:
Najednou jsme všichni mezi sebou pustili bariéru a mluvili spolu normálně. Sice Kenta zvířatům nerozumí ale s Okamim si rozuměl dobře. Byla jsem šťastná. ,,Ne Tayo nechtěla by si mi ukázat víc míst? Jasně budu ráda. Zítra se sejdeme u jezírka? Jo. Dobře. Zatím! Ahoj! Už se na zítřek moc těším.... Auuuuuuuuuuu auuuuuuuuuu! To je matka musíme za ní! Dobře!" Ani ne po chvilce jsme byli u matky. ,,Matko co se stalo? Tayo zapomněla si že je to člověk? Co? Moc dobře jsem vás slyšela, zahazuješ se s člověkem! Ale matko on není takoví je jiný! A v čem je jiný?! No. Je milí Okamimu nechtěl ublížit spíš se ho bál víc, jako malího ho zranil vlk ne jenom na obličeji ale i trochu na srdci. Hmm? Co tím myslíš? Bál se Okamiho a v jeho očí jsem poznala smutek a bolest! Matko prosím on není takoví! Přesvědčím se o tom sama! Ale matko víš že se nesmíš lidem ukazovat to nejde! A proč ne?! Neříkala si že tomu klukovi důvěřuješ? No. To jen dokazuje že ho ještě tolik dobře neznáš a pochybuješ o něm! Matko! Dosti řečí jděte s Okamim na lov! Hai." Vzala jsem si luk a šípy a šla jsem s Okamim na lov. ,,Tayo jsi v pořádku? Co? J-Jo jsem v pohodě, nečekala bych že matka se ukáže člověku. To já taky ne. Hej! Vy dva! Co? Rene! Ráda tě vidím. Já tebe taky Tayo. Tak co je nového? No... Jak bych to řekla.... Spřátelila jsem se s člověkem. Cože?! Hai. Narazila jsem na něho když jsme si s Okamim dávali závod v lovu. Aha. A neudělal ti něco? Ne, ne byl hodný a pravdě podobně to nikomu neřekne, o mě a o Okamim. Aspoň že tak. Hai."
Z POHLEDU KENTY:
Domluvil jsem se s Tayo na zítřek a tak jsem pídil zpátky do chaty. ,,Kento! Kento! Kento!" Co? Asuka, Kyoko a Kaito mě hledají? To jsem byl pryč tak dlouho? ,,Hej minna tady jsem! Kento! Kyoko? Ach jo nikam už neodcházej aniž bys něco řekl! Gomemasai. Tak co? Viděl si něco zajímavého? N-Ne. Hontoni? Hai!Kenta! Kyoko! Kaito! Asuka! Matka? Asi. Tak jdeme! Jo.

Děje se něco matko? Ano! Tady já a Kano pojedeme společně na procházku lesem, tak ne že budete někde pryč! Pohlídáte dům! Hai! Tak mi jdeme! Hai!" Hlídat dům? Co budeme dělat? ,,Tvá matka je jako vždy přísná, co? Hai. Ne Kento? Hmm? Půjdeme si zahrát fodbal? Jasně A holky budou proti nám! Co? Kdo že řekl že budeme s váma hrát fodbal? No já? Kaito to není fér! Hahaha! Tak jdeme ne? Hai...." Koukám že se Asuce vůbec nechce. Fotbal ráda nehraje ale spíše ho ráda sleduje kvůli Kaitovi, ale je silná když se učí šermířství. Kyoko je na všechny hry dobrá, jelikož používá dva meče tak je velmi rychlá a hbitá. ,,Tak začneme! Hai! Kento tady máš míč! Arigato! Nenechám tě jít Niisan! Co? Haha a je můj! Tady Kyoko! Arigato Asuko! Kaito! Hlídej bránu! To mi nemusíš říkat! Tady máš! Smůla Kyoko! Kento! Hai!" Běžel jsem s míčem rovnou na bránu a míč do ní kopl. ,,Gól! Příště vás porazíme! Vážně? Kaito! Chyť si mě Asuko! Hahaha!" Hmm? Co to bylo? Jako bych slyšel křik, ale slabí. Co to bylo? Asi se mi to přece jenom zdálo. ,,Kyaaaaaaaa!!! Hmm? Co to bylo? Slyšel si to Kento? Jo! Byl to asi křik nějaké holky! Třeba si špatně vybrala táboření, uviděla brouka a začala ječet. Kyoko! Tady v lese jsou jenom zvířata a jsme jediní kdo tu táboří takže je divné kde se tu vzal ten křik. Asi vím! Kento? Jdu se tam podívat! Kento! Niisan! Počkej na mě! Zamkněte chatu prosím! D-Dobře! Kyoko honem musíme pak rychle za nima! Hai!" Jsem si jistý komu patřil ten křik. Tayo počkej prosím, už běžím! Doběhli jsme s Asukou na místo kde jsme se s Tayo potkali. Na tom místě ležel mrtví vlk. Nejprve jsem se zděsil jestli to není Okami, ale naštěstí to nebyl on. ,,Kento co se stalo? Vypadá to že tu někdo zastřelil vlka. To snad.... Kdo je ta dívka? Hmm? Co? Tayo?!" Taya seděla kousek dál od vlka a hrozně plakala. Zničeho nic jsme uslyšeli vytí které znělo tak smutně. ,,Kento? Hai." Taya se mi vrhla s pláčem do náruče až mě málem porazila. ,,Nějací lidé ho zabili puškama. Byl to můj a Okamiho bratranec. To je mi líto Tayo. Už je dobře." Uklidňoval jsem Tayu jak to jen šlo, ale stále plakala. ,,Kento! Asuko! Kyoko? Kaito? Vy jste dobří tkhle nám rychle utéct! Kdo je ta holka? Nejspíš jí už Niisan dávno zná? Asi nám to řekne později, teď vidíte jak je na tom. Co se stalo že tak brečí? N2kdo zastřelil támhle toho vlka. Brečí jenom proto že zemřel vlk? Kyoko! Co? Jí to bolí! Promiňte." Po chvilce se Tayo uklidnila. Zvedla se ani se na nás nepodívala a vzala toho mrtvého vlka do náruče. ,,Neopovažte se nás sledovat!" To byla její slova a odešla s doprovodem vlků. ,,Páni ona se těch vlků nebojí a ještě k tomu se k nim chová jako by to byla její rodina. Kento máš hodně co vysvětlovat. Hai." Nechtěl jsem aby o Tayo a zvířatech něco věděli no nedá se nic dělat. Večer v pokoji jsem jim všechno vysvětlil a oni na mě koukali jak na divné stvoření.

LuNa love direction episode 1

28. října 2014 v 20:58 LuNa love direction

Minna Kombawa

Přináším doujinshi na pár Luffy a Nami z One piece, jak jsem předtím říkala. Měla jsem rozdělané první díly a tak už je sem dávám. Snad se vám tato doujinshi bude líbit, aspoň trochu :)Ookami Shoujo to Kuro Ouji

27. října 2014 v 22:13 Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Příběh se točí kolem Shinohary Eriky, rozmarné šestnáctileté dívky, která vypráví svým přátelům o romantice, ale ve skutečnosti nemá žádného přítele. Tvrdí, že pohledný chlapec na fotce je její přítel, ale ukázalo se, že onen chlapec je její spolužák jménem Sata Kyouya. Nemá jinou možnost než hrát falešného přítele. Sata může vypadat jako mírumilovný člověk, ale ve skutečnosti je sadistou se srdcem černým jako uhel. Sata využívá slabosti své spolužačky/přítelkyně a zachází s ní jako se psem.
HODNOCENÍ:
Toto anime je skvělé. Našla jsem ho tenkrát na anime.akihibaře. Jen tak jsem procházela anime a na toto jsem narazila. Přečetla jsem si článek a hned jsem ho chtěla vidět. Bohužel jsem zjistila že teprve začátkem října bude toto anime vicházet, takže jsem si musela počkat. Teprve jsou přeloženy jenom první 4 díly a vůbec mě nesklamali. Hodnocení 10 z 10.

Každý má druhou tvář 6.díl

26. října 2014 v 18:39 Kapitolovky

Minna Konbawa

Přináším poslední díl Každý má druhou tvář. Je poměrně dlouhá tak doufám že vás díl pobaví. Dále se ještě musím rozhodnout na co budu psát další povídku, ale mám taky v plánu napsat další díl Eternal love. No to teď stranou hezké počteníčko, a omlouvám se za pravopisné chybi.


O MĚSÍC POZDĚJI:
Uběhl měsíc a Natsu se po dlouhé době uzdravil z ošklivých zranění. Natsuovi jsem stále byla po boku a už jsme si tolik nenadávali, jako před tím. Právě naopak byli jsme si blíž a blíž, můj pocit už se vyjasnil. Miluji ho. Miluji ho víc než cokoliv na světě. Stále měl plno práce, jelikož musel měsíc odpočívat, tak se za tu dobu nahrnulo tolik papírů že pracuje každý den. Párkrát jsem mu s tím pomohla, ale musela jsem se učit na dobré způsoby. Začala jsem ho vídat míň a míň. Postrádala jsem ho a nemohla jsem ho ani na chvilku spatřit. O 3 DNY POZDĚJI:
Byla jsem skleslá a unavená. Zůstala jsem ležet v posteli a nikoho jsem neposlouchala. Někdo vstoupil do dveří. Nereagovala jsem byla jsem k nim otočená zády. Chtěla jsem aby ta osoba odešla a nechala mě na pokoji. Ta osoba přišla až k mé posteli a sedla si na ní. ,,Jak dlouho chceš být takhle skleslá? Co? Slyšel jsem, že už ani nejíš, je to pravda? Huh? Natsu? Hai. Natsu!!! Po-Počkej! Ayaaa!!! Baka! To bolí! Natsu! Natsu! Natsu! Natsu! Už jsem myslela že už tě nikdy neuvidím! Promiň mám moc práce. To už je jedno. Jsi tady takže je mi už všechno jedno. Lucy. Cítila jsem se tak sama, jako by mě nikdo nepotřeboval. Lucy, já tě potřebuji bez tebe bych to tady nezvládl, dala si mi do života štěstí a smysl! Arigato. Natsu. Už se nemusíš bát jsem tu s tebou. Hai." Dlouho jsem se držela v Natsuově obětí a nechtěla jsem ho pustit. Poté mě položil na postel abych si odpočinula a lehl si vedle mě. Oba jsme vedle sebe usnuli jako děti.
DRUHÝ DEN RÁNO:
Ráno mě probudilo jaký si podivný zvuk. Vstala jsem z postele a podívala jsem se kolem sebe odkud o jde. Zvuk mě dovedl až k Natsuovi. Musela jsem se zasmát, jelikož ty zvuky pocházeli od Natsuova kručícího se břicha. Vypadá to že má hlad. ,,Sakra mám takový hlad že bych snědl i slona. (nevím proč mě zrovna napadl slon :D) To si celý ty Natsu, pojď půjdeme se nasnídat. Hai!" Oba jsme ruku v ruce šli na snídani. Oba jsme měli velký hlad. Hlavně já, protože jsem nejedla několik dní. :D Po snídani jsem se šla projít a přemýšlela jsem o věcech co se za tu dobu stala. ,,Lucy! Hmm? Lucy! Natsu? Počkej na mě! H-Hai! Jsi v pořádku? Hai. Kam jsi šla, ani si mi nic neřekla!? Promiň chtěla jsem si provětrat hlavu. Aha. Ne Natsu? Hmm? Co kdybychom se vzali zítra? C-C-Co? No když nad tím přemýšlím měla jsem mít svatbu před 3. měsíci ale jelikož si byl hodně zraněn tak se svatba zrušila. A tobě to nevadí? Co? Že si budeš brát mě? Proč by mi to mělo vadit, mám tě přece ráda Natsu. Hontoni? Hai? Já tebe taky Lucy" Ani neváhal a hned mě objal. Byla jsem ráda že jsem si to s Natsuem vyjasnila. Jeho teplo mě hřálo a uklidňovalo. Potichu řekl mé jméno a pak jsem cítila na svých rtech jeho rty. Dávno jsem ho chtěla políbit, ale to spíš udělal on.
Za nedlouho se palácem roznesla zpráva že já a Natsu se budeme brát. Všichni jásali i obyvatele z nedalekých vesnic slavili naší svatbu. V paláci začali velké přípravy a každý měl co dělat.
DEN SVATBY:
Byla jsem strašně nervózní. Ano beru si Natsua ale chci to mít co nejrychleji za sebou. Bojím se že se tam přede všemi ztrapním. ,,Lucy-sama vypadáte úchvatně myslím si že vašeho budoucího manžela ještě více okouzlíte. Opravdu? Hai!" Slavnost začala ve velkém proudu spousta lidí z vesnic se přijela podívat na naší svatbu kterou uvidí jednou za celí svůj život. I má rodina přijela se na mě podívat. Spousta urozených princezen z odlehlejších i dalekých království přijela se poklonit královi a jeho nové královně. Palác byl plný spousta lidí kteří odcházeli na rozlehlé místo aby nás všichni uviděli. Samozřejmě urození měli lepší místa než chudý, ale i tak jim to nevadilo. Byla jsem ráda že jsou všichni mezi sebou v míru. ,,Lucy-sama je čas. Hai." Vyšla jsem ze svého pokoje a doprovázela mě stráž. ,,Otče? Co tady děláš? Vypadáš překrásně Lucy. Byl bych rád kdybych tě doprovodil k oltáři. Opravdu? Budu ráda. Arigato." Otec mě doprovázel už ze zámku. Postupně jsme kráčeli až na místo kde jsme se měli oddat s Natsuem. Stáli jsme tam oba před ní, všichni na mě koukali někteří i tleskali a gratulovali. Bylo to vážně úžasné. Natsu stál u oltáře a byl hodně překvapený. U oltáře mě otec předal Natsuvo a oba jsme stáli před knězem. ,,Lucy. Hmm? Vypadáš překrásně. A-Arigato. Můžeme začít? Hai. Oba jste urazili dlouhou cestu a teď jste na konci ní. Vaše cesta byla těžká, ale společně jste jí oba zvládli. Jenom láska dokáže překonat vše. A vy dva jste toho příkladem. Rozhodli jste se dát své životy do jednoho a žít spolu šťastně. Věříte jeden druhému však? Hai! No budiž. Je tu něco nebo někdo proti tomu aby tito dva lidé nesměli být spolu? Jen ať vyjde z řady a řekne svůj názor. Já bych prosil!!! Hai? Mám námitku! Prosím řekněte, proč jste proti tomu aby oni nesměli býti spolu? Hned vám to řeknu. Jelikož všichni víte, že naše princezna musela projít těžkou zkouškou a přinést prsten z chrámu který je hluboko pod mořem! A pravidlo z ní! Že, pokud ona vstoupí do jeskyně nikdo tam za ní nesmí a nesmí jí pomáhat! To je sice pravda ale... Ale! Slyšel jsem že král vešel za princeznou do jeskyně a pomáhal jí ten prsten najít aby mohli být spolu! Cože!? Je to pravda? Opravdu? Král porušil pravidlo? O co tu jde? Ano je pravda že jsem vstoupil do jeskyně, ale z dobrého důvodu!!! Natsu? Musel jsem tomuto rituálu zasáhnou a to proto abych zastavil vraždu princezny Lucy! Cože!? Vražda princezny? Kdo to chtěl udělat? Nevím kdo ti lidé byli, kdo je poslal, ale pokud mi nevěříte zeptejte se sami princezny Lucy! Lucy řekni jim to. Hai! Ano, je to pravda vše co tady výsost řekla! Nějací lidé mě přišli zabít. Mohla jsem mít rituál za sebou jenže mě napadli, nemohla jsem se nijak bránit! Pokud mi nevěříte! Zeptejte se mích přátel! Otevřít brány zvěrokruhu! Lucy nedělej to víš co se stane! Neboj se Natsu je to v pořádku." Postupně se objevovali sférické duše s mírnými naštvanými výrazy. Lidé byli překvapení, nic takového v životě neviděli. ,,Lucy má pravdu! Pomáhali jsme jí před lidmi kteří jí chtěli zabít! Co? Hai. Lucy-sama byla v nebezpečí a tak jsme jí pomáhali, omlouvám se! Mi všichni jsme jí pomohli zachránit jak její tak i Natsuův život. Takže Natsu nebyl ten kdo porušil pravidlo ale porušil ho někdo kdo sedí vedle vás! A navíc princezna získala prsten ještě před tím než se tam ukázala výsost! Virgo. Ten kdo stojí proti jejich svatbě stojí proti nám, sférickým duším! Auu! Lucy! Jsi v pořádku? V pohodě jenom se mi strašně točí hlava. Už nemáme co říci, Lucy vrátíme se. Hai. Arigato minna. Je to dostatečný důkaz vás přesvědčit?" Vše utichlo nikdo nepromluvil. ,,Ať ten kdo chtěl zabít naší princeznu chcípne sám! Naše princezna je laskavá a nikomu nelhala ani slovo. Ano, moje dcera nikdy nelhala! Pokračujte!" Lidé nás podporovali a byla jsem moc šťastná. Kněz tedy pokračoval a ne zachvilku jsme si řekli s Natsuem velké: "ANO!" Byla jsem strašně šťastná že to tak dopadlo. Už navždy budu žít s Natsuem a nikdo nás v ničem nezastaví.

Moc se omlouvám

26. října 2014 v 16:14 Moje kecy

Minna gomemasai

Rozhodla jsem se že sem dám doujinshi na pár Luffy a Nami z One piece. Ano řekla jsem že budu překládat doujinshi na Natsua a Lucy, ale doujinshi na LuNa už mám dřív rozdělanou než na NaLu tak se omlouvám. Budu jí překládat ale po nějaké dlouhé době tak se moc omlouvám. A navíc jsem trochu zlenivěla z překládání. Ještě musím dopsat poslední díl Každý má druhou tvář a taky jsem myslela že napíšu po dlouhé době další díl Eternal love tak se moc omlouvám. Naštěstí máme tři dny prázdniny takže na to budu mít čas a v pátek jedu do Prahy takže asi tady nebudu, protože budu unavená z doktorských prohlídek kvůli mé 11 let zatím vyléčené rakoviny. Jezdím tam vždy za rok a půl a stále se těch prohlídek bojím, aby nenašli nějaký nádor nebo tak něco. No stranou mou nemoc takže asi dneska tu bude doujinshi na Luna a možná poslední díl Každý má druhou tvář tedy doufám, pokud se zase nezakoukám do anime D.Gray-man :D


FT- Doujinshi

21. října 2014 v 19:27 FT- Doujinshi

Minna Konbawa

Zde dávám 1. chapter Úvodí obrázek. Trochu strašidelný, ale doujinshi moc hezká. Je hodně rozsáhla spíše dlouhá, ale pěkná.

Byla to první doujinshi kterou jsem četla. Snad se vám tato doujinshi na Natsua a Lucy bude líbit.

A děkuji Eva-Dudu že mohu tutu doujinshi stahnout a překládat.

Snad vás pobaví.

Kdy jí sem budu dávat první díl ještě nevím. Hodně práce za to se omlouvám, ale rozhodně co nejdřív sem chci dát první díl. :)Každý má druhou tvář 5.díl

18. října 2014 v 18:59 Kapitolovky

Minna Konbanwa

Přináším další díl, každý má druhou tvář. Nakonec je to předposlední. Zase jsem se moc rozepsala. Nevím jestli vás tento díl pobaví nebo spíš bude se líbit. Natsu tam není moc zachycený spíš Lucy. Tak doufám že se vám díl bude líbit. A omlouvám se za pravopisné chybi.


V PALÁCI:
Natsu byl stále v bezvědomí. Doktoři ho ošetřili a stále ho kontrolovali jestli jeho organismus nezeslábl. Několik dní jsem u něj proseděla a nehnula se z pokoje. Ani jsem nemohla jíst, bála jsem se o něj. ,,Slečno něco by jste měla sníst nebo budete v ohrožení. Jsem v pořádku chci aby byl Natsu v pořádku. Ale princezno pokud vás uvidí takhle bude se bát ještě víc. Když budete jíst, budete mnohem silnější. Máte pravdu měla bych za tu dobu něco sníst, aby si o mě Natsu nedělal starosti. Přineste mi prosím jídlo sem do pokoje. Dobře, ale neměla by jste být u něj celé dny potřebujete čerství vzduch. To je v pořádku chci být s ním. Dobře, hned vám jídlo přinesu. Arigato:" Natsuův pokoj jsem posledních 7 dní neopustila. Stále jsem byla u něj. Moc jsem ani nezamhouřila oči, abych byla u toho kdy se probudí. Jenže jsem byla tak unavená že jsem tomu podlehla a usnula jsem hlavou opřená o Natsuovu postel. ,,Hime nesu jídlo... Huh? Usnula? Aspoň si po dlouhé době odpočine. Už jsem si o ní dělal starosti. Temo... Výsost by se měla probudit, neměla by způsobovat princezně tolik bolesti! Výsosti probuďte se už, prosím vás o to. Nechtěl jste být navždy s princeznou? To je k ničemu neprobudí se. Musíme jen doufat."
O 3 DNY POZDĚJI:
Už je to týden a 3 dny a Natsu se ještě neprobudil. Ztrácela jsem víru v to že se už nikdy neprobudí. Poprvé za tu dlouhou dobu jsem vyšla z paláce.
Přemýšlela jsem že navštívím rodiče. I když nevím jestli mě budou chtít vidět. Za pokus to ale stojí. Šla jsem za Wakabou a požádala jsem ho o doprovod. Souhlasil s tím. Nechala jsem Natsua v jeho rukou a domů jsem se vydala s pár lidmi kteří na mě celou cestu dávali pozor.
LUCIIN BÝVALÍ DOMOV:
Ah je to tu stále stejné jako vždycky, jestli se mají všichni dobře. Šla jsem dál až jsem došla do mé známé vesničky. ,,Není to? Lucy-sama! Slečno! Vrátila jste se! Minna! Jsme rádi že jste se vrátila domů, už jsme vás tu všichni oplakali. Cože? Všem jste moc chyběla. Opravdu! Mohu se zeptat jak je na tom můj táta a maminka? No... Aby jsme pravdu řekli. Už nejsou na vás naštvaní, naopak by chtěli aby jste se vrátila! Opravdu? Co jste celou dobu dělala? To je dlouhý příběh. Jak je mamince? Paní Laila se má dobře, ale musí hodně odpočívat. Aha. Co kdyby jste šla na chvíli k nám a popovídala si? Potom musím jít za rodiči. Chápeme, budeme vás čekat. Arigato.
DOMA:
Tak jsem tady. Asi nejdřív půjdu za otcem a omluvím se mu za všechno. Vyšla jsem po schodech do jeho pracovny. Stála jsem u dveří, chtěla jsem zaklepat, ale bála jsem se. Přece jsem se rozhodla. ,,Otče! To jsem já. Lucy. Jdu dovnitř." Jako vždycky seděl u svého stolu a pracoval. ,,Otče: Hmm? No... Máš se dobře? Hodně mě mrzí že jsem tenkrát utekla, ale musela jsem. Moc se ti omlouvám. Řekni mi důvod tvého útěku a návratu! Utekla jsem protože... Nechtěla jsem se vdát za někoho koho nemiluji, chtěla jsem žít svobodný život. Ale, teď vím že to byla chyba. Hmm? Kdybych neutekla mohla jsem zůstat tady a neublížit člověku kterého jsem poznala. Co tím myslíš? Kdybych neutekla, nepoznala bych člověka který mi změnil život! A nezranila bych ho! A důvod je ten proč jsem se vrátila je... Aby si mi odpustil. Aby si pochopil že už jsem našla své místo. Lucy. Takara gomemasai! Lucy. Dávno jsem ti odpustil a jsem rád že si mi tohle přišla říci. Otče? Promiň mi, za to před tím jak jsem se choval. Otče!" S pláčem jsem otci skočila do náruče a začala pořádně brečet. ,,Otče kde je matka? Je ve svém pokoji, odpočívá. Půjdu jí navštívit. Dobře.
V MAMINČINĚ POKOJI:
"Matko to jsem já. Jdu dovnitř. Matko. Lucy? Jsem tak ráda že tě mohu vidět. Pojď ke své matce. Matko. Jsem tak ráda že ses vrátila domů. Mami, jsem tu proto abych se rozloučila. Hmm? Našla jsem místo tam kde patřím, ale... Co se děje? Proč pláčeš? Nemohu přestat plakat. Ublížila jsem člověku který mi byl na světe velmi drahý. Co mám dělat? Lucy... Netrap se tím. Bude rád že budeš celou dobu s ním. Ale co když už se nikdy neprobudí? Co já tady bez něho?! Neplač. Pros boha, aby ti tvého milého přivedl zpátky. Pokud se budeš k němu modlit nadále, tvé přání se ti splní. Opravdu? Hai. Maminko! Neplač už dítě. Slzy nejsou dobré. No tak... Arigato mama. Není zač. Pokud se ti tvé přání splní přiveď ho sem někdy. Hai." Rozloučila jsem se s matkou a otcem a všemi ostatními a vrátila jsem se zpátky do paláce.
V PALÁCI:
,,Hime-sama, Hime-sama!!! Co se děje? Honem, výsost se právě probudila. Cože?" Běžela jsem co nejrychleji a vrazila jsem do pokoje jako praštěná. ,,Natsu? Hmm? Huh Lucy! Natsu!!!" Rozběhla jsem se k Natsuovi a skočila jsem mu přímo do náruče.

,,Vítej zpátky Natsu. Jsem zpátky Lucy." Dlouho jsem ho držela a nechtěla jsem ho pustit. Bála jsem se že ho zase ztratím.

NaLu story page. 2 part. 2

17. října 2014 v 17:35 NaLu story

Tak přináším poslední přklad téhlé doujinshi. Bohužel autorka nepřikresluje takže to skončilo až tady, takže tuto doujinshi zastavuji, nevím na jak dlouho, to záleží na autorce :) Doufám že tato doujinshi se vám líbilaNaLu story page. 2 part. 1

16. října 2014 v 19:41 NaLu story

Tak a zde je první díl druhé série NaLu story. Snad vás tato manga nebo doujinshi baví.Nějaké otázky?

16. října 2014 v 16:44 Moje kecy
Pokud máte nějaké otázky, jděte na můj ask :) Mohou se týkat i mého blogu, překladů a povídek :) To je asi jasné :D

http://ask.fm/aria12300NaLu story page. 1 part. 3

12. října 2014 v 20:29 NaLu story

Tak přináším zde další díl NaLu story. Doufám že se bude líbit. Je to tedy poslední díl... No snad se vám můj překlad líbí. Na angličtinu moc dobrá nejsem a tak si pomáhám s překladačem Google.


Brzi bude tady i druhá série této doujinshi


Každý má druhou tvář 4.díl

11. října 2014 v 22:01 Kapitolovky

Tak přináším sem další díl povídky Každý má druhou tvář. Snad se bude povídka líbit.

Nevěděla jsem jak sepsat ten boj, tak se za to omlouvám. Dost kecání. Tady je díl.


PŘED CHRÁMEM:

Stála jsem před chrámem. Natsu stále na mě koukal a v jeho tváři se snadno dalo přečíst ,,Nechoď." Cítila jsem sevření žaludku, ale, nemohla jsem už cesty zpět. Rozhodla jsem se, že najdu prsten a vezmu si Natsu za manžela. Počkat. Vezmu si Natsua? Divné začínám mít jiný pocit. Musím to udělat. ,,Princezno Lucy, jste připravená se vydat do tohoto, onoho chrámu a najít prsten? Hai! Hodně štěstí, Hime. Arigato." Vstoupila jsem do otevřené brány s loučí a vydala jsem se dál hluboko do podzemí. Neohlížela jsem se a šla jsem rovnou za nosem. Ještě že mám své klíče, ty mě aspoň dokážou uklidnit. Nejsem si jistá ale tohle místo musí být obrovské. Je tu tma že nevím kam jdu. Zkusím to tudy. Kyaaaaa!!! Sakra! Dlouho se neudržím. Musím použít na toto svou magii. Ne to nesmím, musím to dokázat vlastní silou. Dokážu to vytáhnu se. Uff. Bylo to ofous. Málem bych tu opravdu zahynula. Huh? Natsuova šála je pryč? Nee! Musela spadnout z mého krku když jsem padala! Musím pro ní dolů. Sakra, nic nevidím, bude to obtížnější. Ale kudy se mám vydat, abych se zase nestratila. Fajn zkusím to tudy. Jenom hlavně opatrně. Huh? Kde to jsem? Neříkejte mi! Jsem u chrámu?! Když už jsem tady, seberu prsten a vrátím se pro tu šálu. Huh? Je opravdu veliký ten chrám. Ještě k tomu je pod mořem. Určitě tudy. Běžela jsem přímo za nosem. Dorazila jsem na místo. Vypadalo to že to tu mohu celé rozsvítit. Pochodní jsem zapálila ostatní louče. Konečně je tu něco vidět. Tak ten prsten musí být tady. Jasně je tady. Konečně jsem ho našla. Takhle si můžu vzít Natsua a lidi mě uznají. ,,Hej! Huh? Ty si princezna Lucy? Co? Kdo se ptá?! Vypadá to tak. Slečinko od teď se nikdy na povrch nedostaneš! Huh? Co chcete udělat? Udělat? Hahahaha!!! Rozřezat tě! Huh?" Nějací lidé s meči se na mě vrhli a druzí jim pomáhali magií. To není férové. Nedá se nic dělat! ,,Otevřít: brána lva! Lion! Co je to za světlo? Jo dlouho jsme se neviděli Lucy. Proč nás nepřivoláváš častěji? Lion víš proč vás nemohu přivolávat častěji. Promiň zapomněl jsem. Co je to za týpka? Sférická duše? Bastardi to vy jste zaútočili na mou drahou Lucy?! Neodpustitelné! Co? Lion prosím! Nech to na mě Lucy!" Lion se po nich hned vrhli. Začalo se mi dělat špatně od žaludku. A motat hlava. ,,Lucy jsi v pořádku? Arigato Lion. Už je to v pořádku můžeš se vrátit. Dobře buď opatrná. Hai!" Lion se vrátil a já s prstenem v ruce jsem prošla kolem raněných zabijáků. Šla jsem tmou a nevěděla jsem kudy jít. Cítila jsem se líp, ale stále jsem šla pomalu. Zničeho nic mě něco chytlo za ruku a vtáhlo mě to někam do malé jeskyně. Snažila jsem se tomu vyprostit, ale bylo to silnější. A navíc jsem byla zesláblá. ,,Lucy! Lucy! To jsem já! Huh? Natsu!" Objala jsem ho kolem krku a byla jsem hrozně ráda, že ho vidím. ,,Co tady děláš? Co by jdu ti pomoct? Ale to musím zvládnout sama! Pokud tě tu někdo uvidí bude průšvih. Já nejsem jediný kdo porušil pravidlo. To je pravda, co tady dělali? To nevím. Natsu! Huh? Co pak je? Omlouvám se! Huh? Proč? Já. Ztratila jsem tvou šálu. Moc se omlouvám! Lucy. To je v pořádku. Jsem rád že aspoň ty jsi naživu. Ale. Ta šála pro tebe hrozně znamenala?! Jo, ale pokud jsi naživu ty tak je to v pořádku. Ne! Huh? Musím jí najít! Lucy! Slíbila jsem to! Co? Slíbila jsem ti že se s ní vrátím k tobě v pořádku! Lucy. Musím jí najít! Lucy! Nechoď už nechci abys riskovala! Riskovala jsi dost! A já jsem nemohl nic dělat! Prosím nedělej mi to těžší! Promiň Natsu. Já svůj slib dodržím! Lucy!" Vytrhla jsem se z Natsuovi tváře a běžela jsem hledat šálu. Byla tma a neviděla jsem na cestu. Cítila jsem že jsem došla ke slepé uličce a že je přede mnou sráz. ,,Ale ale není to naše slečinka? Ale ne! Co pak tu tak sama? Nemáme ti dělat společnost? Hmm? Ne! Ale! Nebuď tak tvrdohlavá holčička to ti nesluší!" Ti zatracení chlápci se ke mně přibližovali a jeden mě popadl za vlasy. ,,Aaaaa!!! To je hezké jenom křič! Vidíš to co ty? Huh? To je výhled co? Dlouho by si letěla. A já budu jediná tvář kterou spatříš! Hahahaha!!!" Tihle šmejdi! Nenávidím je! ,,Huh? No tak řekni něco! Pros o milost! Na-Na... Huh? Co říkáš?! Neslyším tě! Natsuu!!! Hahaha!!! Králíček tě nezachrání. Pokud by porušil pravidlo, nemohl by si tě vzít! Hahaha! Karyu no Tekken! Natsu! Huh? Natsu? Zmetku tak ty ses dostal sem?! Nemáme na vybranou! Na něj! Karyu no Hoko!!!
Natsu! Nikdy vám neodpustím!!! Huh? Neodpustím vám to co jste udělali mé snoubence!!! Karyu no Koen!!! Natsu! Ty že nám neodpustíš? Hahahaha!!! Co si myslíš že jseš. Jenom král který umí jenom komandovat! Tak to není!!! Huh? Lucy? Je mnohem milejší! Co vy o něm víte! Nic! Tak radši nic neříkejte!!! Lucy? Sférické duše. Volám vás všechny pomozte porazit mé nepřátelé! Jak si přeješ! Lucy? Co to je? Všechny duše pohromadě? Ne. Je jich jenom 10. Ubraňte se jim! Rozkaz!!!" Seslala jsem největší kouzlo abych mohla ochránit toho koho miluji! I když to bude stát můj život. Sakra začíná mě všechno bolet! Nedokážu se soustředit! ,,Lucy!!! Lucy-sama prosím dost zavíráme bránu. Nechceme přijít o našeho pána! Co tím myslíte?! Lucy-sama je velmi slabá. I když se z povrchu zdá hrozně silná, ve skutečnosti je hodně slabá. Cože? Nemůže používat svou magii. Začne jí hodně rychle brát energii a tím i život. Pokud nepřestane její život bude v ohrožení! Lucy!!! Přestaň!!! Prosím!!! Huh? Sférické duše? Zmizeli? Lucy!!! Lucy! Hej! Lucy! Natsu? Proč si mi o tom neřekla? Promiň, nechtěla jsem ti tím ublížit. Jsi v pořádku? Hai. Jenom mě všechno bolí. Neboj se jsem v pořádku. Nenechala bych tě tu samotného. Lucy! Hmm? Silná holka to je, ale tímhle kouzlem nás nezastavila! Lucy odpočiň si. Nech to na mě. Hai. Nikdy se jí nedotknete! Karyu no Kagitsume! Jen pojď smrade!" Natsu stál proti 10. lidem kteří používali jak magii tak i zbraně. Byli silní. Ale spíše jsem se hodně bála o Natsua. Bojoval a bojoval. Několikrát ho zranili ale on se hned postavil na nohy. ,,Natsu!!! Za tebou!!! Co? Natsu!!!" Natsua zasáhl ze zadu jeden z mágů do zad. Nevěděla jsem co mám dělat. Nemohla jsem se stále pohnout místa. ,,Lucy. Lion? Co tu děláš? Neboj se na chvilku jsem zrušil naší dohu abych ti nebral energii. Takže ti mohu pomoc a všichni ostatní. Minna! Uděláme pro tebe všechno Lucy-sama. Arigato! Kamarádi jdeme do toho! Jo! Co to má znamenat? Za zranění Lucy vám sférické duše nikdy neodpustí. Jsme nelítostní!" Mé sférické duše mi přišli pomoci, plakala jsem štěstím. Po chvilce všichni zabijáci leželi na zemi hodně zranění. ,,Arigato. Vám všem! To nestálo za řeč. Ale stálo. Zachránili jste mi a Natsuovi živo- Natsu? Natsu!!!" Všimla jsem si Natsua jak stále leží na zemi a nehýbe se. Rozplakala jsem se. Přiběhla jsem k němu. ,,Ne! Natsu! Prosím! Ještě ne! Slíbil jsi, že budeme spolu navždy! Natsu!!!

Na další díl si budete muset počkat :) Doufám že se díl líbil :)


Vzpomínka na Alánka

10. října 2014 v 22:31 Moje kecy
Nevím proč toto video sem dávám když je tato stránka s animáky. Nevím asi proto že je Alan pro mě víc než anime.
No toto video je o mém nejlepším čtyčnohém příteli, který dnes 10.10.2014 zemřel. Hodně jsem se zhroutila z jeho smrti a nemohu tomu pořád uvěřit. Je to strašný pocit někoho stratit. Nejdřív to byla moje mamka a hned za rok můj miláček Alan. Proč mě mí přátelé a rodina opouštějí v těch nejhorších chvílích? ;(


Livius X Nike

10. října 2014 v 6:21 Soredemo Sekai wa Utsukushii

Tak a sem dávám video na Liviuse a Nike z anime Soredemo sekai wa Utsukushii doufám že se bude líbit :)


One piece vtipná scénka

9. října 2014 v 22:17 One piece

A tady zde je malá krátká scénka z One piece. Odstříhla jsem si jí, protože je fakt dobrá. :D


Ayato X Yui love story

9. října 2014 v 22:15 Diabolik lovers

Tak zde vám sem dávám video na Ayata a Yui z Diabolik lovers. Tyto postavy jsou moje oblíbené, tak doufám že se video bude líbit.Ao no Exorcist OBRÁZKY

8. října 2014 v 14:06 Ao no Exorcist

Tak a tady je pár obrázků z anime Ao no Exorcist. Toto anime jsem si strašně oblíbila. I když má málo dílů. Jsem prostě na ty nadpřirozené věci, démony magie a tak. Celá já :DStar driver RECENZE

8. října 2014 v 13:57 Star driver

Star driver

Na ostrově hluboko v opuštěném dolu na zlato se tajemná organizace Kiraboshi snaží o oživení gigantických figurín zvaných Cybody, které jsou uvězněné v bezčasém čase Zero. Aby je mohli používat i ve skutečném světě, musí nejdříve zlomit pečetě 4 kněžek ostrova. Jedna z nich Wako Agemaki zachrání na pláži se svým snoubencem Sugatou Šindóem život neznámému chlapci jménem Takuto Cunaši. Takuto má ale s celou záležitostí společného víc, než se na první pohled může zdát. Sám dokáže ovládat Cybody jménem Tauburn a při ochraně Wako změří síly s Kiraboshi. Ti teď mají kromě zlomení pečetí ještě jeden cíl. Kdo porazí Tauburna, se stane jejich novým vůdcem.
HODNOCENÍ:
Anime jsem neskoukla celé jsem teprve u 8. dílu jelikož nejsou české titulky. Plánuji že to anime někdy dokoukám. Kresba je moc hezká.

D.Gray-man OBRÁZKY

8. října 2014 v 13:51 D.Gray-man

A zde pár obrázků z anime D.Gray-man hodně vtipné anime už se těším až ho zkouknu :)