Zde je nově založený blog

Září 2014

Vampire knight RECENZE

30. září 2014 v 20:38 Vampire Knight

Vampire Knight


Akademie Cross není jen tak obyčejná. Střídají se zde Denní a Noční třídy, ovšem Noční třída je plná záhad. Všichni její žáci jsou potomky upírů. To ale nikdo jiný kromě prefektů Yuuki a Kiryuu a ředitele Crosse neví, takže se stávají chloubou pro Denní třídu, která je jejich krásou přímo posedlá. Úkolem prefektů je právě chránit identitu této Noční třídy, aby nevyšlo najevo, že upíři i v dnešním světě existují. Ale přesto je okolo všeho mnoho záhad…
HODNOCENÍ:
Anime se mi líbilo. Vždycky jsem si íkala, že pár který spolu zůstane je vždy ten který nechci tak aby dopadl. Vždycky jsem chtěla pár Zera a Yuuki, ale ta miluje Kanameho. Není špatnej ale mám radši Zera. Hodně romantické. Akorát že je tam moc krve ale není to tak hrozné jako Elfen lied. Doporučuji zkouknout.


Uta no Prince-sama RECENZE

30. září 2014 v 20:37 Uta no Prince-sama

Uta no Prince-sama


Díky obdivu k populárnímu idolovi a zpěvákovi Hayatovi, se Nanami Haruka rozhodne stát hudební skladatelkou. Z tohoto důvodu se zapíše do skladatelského kurzu na Akademii Saotome. Hned v prvním semestru si ale musí vybrat pěveckého partnera, se kterým pak bude spolupracovat až do dokončení studia. Jak si ale vybrat, když vás zaujme šest temperamentních mladíků…? Druhá série: Po zahájení svého projektu začínají Haruce těžké časy. A není zdaleka jediná. Všechni členoví STARISH jsou přiděleni třem žákům ze stašímu ročníku (také hudební skupině), kteří na ně mají dohlížet. Nejsou z toho ale příliš nadšení. Jaký bude další školní rok Haruky, Rena, Tokiya, Syoa, Ittokiho, Masata a Natsukiho?
HODNOCENÍ:
Anime skvělé. Opravdu velmi vtipné hodně mě dostalo. 6 fešných kluků kteří se budou motak kolem jedné holky a každý jí chce mít jen pro sebe mě vážně dostalo. Doporučuji shlédnout.


Tonari no Kaibutsu-kun RECENZE

30. září 2014 v 20:36 Tonari no Kaibutsu-kun

Tonari no Kaibutsu-kun


Shizuku Mizutani je čerstvá středoškolačka, jejímž cílem je mít ve škole co nejlepší výsledky. Soustředí se jen na učení a nic jiného ji nezajímá. Kromě cílevědomosti jí nechybí tvrdohlavost, smysl pro spravedlnost a v neposlední řadě odtažitost vůči ostatním spolužákům. Její školní život se však změní, když se setká se svým tajemným spolužákem, záškolákem Haru Yoshidou. Ten má pověst rváče a postrachu školy. Jak ale Shizuku brzy zjistí (a jak už to v těchto anime bývá), pod drsnou slupkou se skrývá něžná, občas až naivně dětská osobnost, poněkud slabá v běžné interakci s ostatními lidmi. Ještě ke všemu si Yoshida Haru usmyslí, že je Shizuku jeho kamarádka a hodlá jí to dávat patřičně najevo. Pro Shizuku tím začíná úplně nová etapa plná nejrůznějších překvapení.
HODNOCENÍ:
Tak toto anime mě úplně dostalo. Haru mi hodně někoho připomíná ale nemohu vzpomenout koho. Hodně romantické komediální anime. Doporučuji zkouknout.


D.N. Angel RECENZE

30. září 2014 v 20:36 D.N. Angel

D.N. Angel


Hlavním hrdinou je čtrnáctiletý kluk Daisuke, který žije jen se svou matkou a dědečkem. Ti pro něj neustále vytvářejí různé nástrahy, překážky či pasti, přes které se musí probojovávat. Mají pro to dobrý důvod: v Daisukeho genech se skrývá bohatství - zvláštní DNA, díky které se mění na legendárního zloděje Darka Mousyho, což do svých čtrnáctých narozenin netuší. Ale jak naloží s nově objeveným břemenem, když se mu pod nohy ještě plete láska v podobě Risy Harady. Aby toho nebylo málo, zamotá se do toho ještě Risyino dvojče Riku, kterou Daisuke považuje za svou kamarádku. Ona si o něm vždycky myslela, že je tak trochu jednoduché mysli, jenomže náhle pomalu začne zjišťovat, že v něm něco je… A tak se to pomalu začne zamotávat. Který z nich vezme meč a klubko rozsekne?
HODNOCENÍ:
Anime skvělé nezklamalo mě. Hodně vtipnéhrozně mě rozesmálo. Dark jak škádlil Daisukeho mě vždycky dostane. Kdo má rád romantiku, komedii, zloděje nebo i anděle tak to je právě toto anime.


Ao no Exorcist RECENZE

30. září 2014 v 20:31 Ao no Exorcist

Ao no Exorcist


Celý svět se skládá ze dvou dimenzí, které proti sobě stojí jako odrazy v zrcadle. Ve světě zvaném Assiah žijí lidé a v Gehenně naopak démoni. Za normálních podmínek je cestování mezi těmito světy nemožné, ovšem démoni dokáží posednout lid z druhého světa. Satan, vládce démonů, by také rád z určitých důvodů navštívil lidský svět, ale doposud nenašel nikoho, jehož tělo by bylo schopné unést Satanovu duši. A proto si vládce démonů stvořil syna člověka, aby časem mohl posednout jeho tělo. Ale přijme synek, Rin, takový osud? Nevzepře se svému stvořiteli? A nestane se třeba vymítačem?
HODNOCENÍ:
Toto anime je skvělé Rin opravdu vtipný. Vtipné scény mě hodně dostali.S tou kočkou jak řekne že jí zastaví hlavou tak to myslel do slova. :D Opravdu skvělé anime. Doporučuji ho těm kdo mají rádi srandu, démony a trochuto násilí. A hlavně pouto mezi rodinou.


Death note RECENZE

30. září 2014 v 20:28 Death note

Death note


Light Yagami je výborný student s dokonalým prospěchem. Jednoho dne najde death note (zápisník smrti patřící bohům smrti = Shinigami), který svému držiteli umožňuje zabít jakéhokoliv člověka. Light se rozhodne vytvořit dokonalý svět bez zločinu a začne s jeho pomocí, jako Kira, zabíjet zločince. Brzy se však po jeho stopě vydává proslulý detektiv L. Začíná bitva na poli inteligence, dedukce, logiky a intrik. Kdo bude vítěz? Kdo zemře? Toto anime je spíše zaměřené na detektivku a honičkách.
HODNOCENÍ:
Žádná romantika tam není a to se divím že jsem na to koukala. Hodně se mi líbil Ryuzaki L a jeho inteligence. Ale nedokážu pochopit, jak může furt jíst sladký. Mě už by bylo dávno blbě. Hodně jsem brečela když Ryuzaki umřel a přála jsem si aby Light taky zemřel. Jinak ještě je dorama a ta se mi hodně líbila. Ještě když byla v českém dabingu. Hodně se mi to to nime líbilo. I dorama.


Každý má druhou tvář 1.díl

28. září 2014 v 18:18 Kapitolovky

Tak napsala jsem konečně povídku Každý má druhou tvář. Bohužel jsem jí hrozně rozepsala takže bude na kapitoly tak doufám že se bude líbit.


Ve slunečném království panuje velmi silný, vzdělaný a tvrdohlaví král. Král jménem Natsu Dragneel. Měl si najít manželku a tak uspořádal ples pro ostatní princezny z různého království. Na ples přišlo spousta urozených a krásných dívek.
Z POHLEDU NATSUA:
,,Šmarja proč si musím vybrat manželku můžu vládnout sám! Králi musíte mít dědice, kdo by potom za vás vládnul. No třeba ty. C-C-Co? Ale musím říct že spousta dívek přijalo vaše pozvání na ples. To jo. Všechny jsou čarodějky? No některé ne. Kdo je to? Kdo? Tamhle ta? Ach ano to je Lucy Heartfilia. Hmm. Pane? Nic jenom bych je měl uvítat. Dobře. Vaše veličenstvo jsem moc ráda že jste mě pozval na ples. I mě těší. Vaše veličenstvo mohla bych si s vámi zatančit? Později." Všechny dívky byli urozené a dokázali mě oslovit ale tamhle ta dívka ne. ,,Proč tak posmutněle sedíš v rohu? V-V-V-Ve-ličenstvo? Hmm zdá se mi že se bojíš. Přijdu ti strašidelný? Ne to ne jenom... Mohl bych tě požádat o tanec? A-A-Ano. Hudba prosím spusť!" Hudba hrála a já jsem se dal do tance s velmi křehkou dívkou. ,,Řekni mi proč se tak straníš a děláš neviditelnou? No je to trochu osobní... Promiň nemusíš mi na to odpovídat. D-Děkuji. Jo." Společně jsme tancovali až do půlnoci potom jsem musel odejít. (Bohužel jsem nevymyslela co by měl jít udělat)
Ráno svítilo slunce jasně a jako vždycky po ránu mě čekalo veliké papírování. Veličenstvo měl by jste sebou hodit mistři čekají na vás. Dobře dobře. Už jdu.
Z POHLEDU LUCY:
Hmm nemohu uvěřit že jsem se proplížila do paláce a ještě ke všemu jsem tancovala celou noc s králem to snad ne! Co když zjistí že jsem jenom venkovanka z malého rodu Heartlifců! Ach jo to je otravný! No měla bych se najíst. Co... Vy jste slečna Lucy Heartfiliová? Ano. Jdete s námi král vás očekává. Počkejte ale já nemohu jít nemám sbaleno! To je v pořádku věci budete mít v paláci. Cooo? Počkejte pusťte mě! Nechte mě jít!!!!
V PALÁCI:
Vítám tě princezno Heartfiliová? Zavolal jsem si tě protože si jedna ze sférických mágů. Cože?! Zajímavé takhle se mi budeš hodit, přivolej jednu sférickou duši chci jí vidět! Je to úplně jiný člověk když se mnou tancoval byl tak milí ale teď je nějaký jiný. ,,Děláš si srandu nemohu je ti ukazovat jen tak, spotřebovává mi to magickou energii! Jako král by si to měl vědět! Co? Koukám že z naší tiché slečna se vyklubala velmi drzá ženská! Drzá?! Kdo je tu drzí sám se chováš jako malí děcko! Hmm. Co je. Jsi jediná kdo mi něco takového řekl hodně se mi to líbí. Co? Ty uděláš můj svět zábavnější. Co? Stráže odveďte jí do její komnaty a ať neunikne! Od teď budeš mou manželkou zvykej si: Co?! Ty jeden drzý fracku koukej se mi omluvit! Já se stát něčí hračkou?! Nikdy!!! Odveďte jí! Hej! Pusťte mě musím mu ukázat jaký je život! Sakra! Pusťte mě!!!
DRUHÝ DEN:
Ach jo nakonec jsem tu zůstala co? Nemohu uvěřit že mě odvedli sem do paláce abych se vdala za toho kluka. Příšerné co budu dělat. ,,Lucy-sama máte se připravit a snídat s panem Natsuem. Počkat ale já mám jenom tyhle šaty. To nevadí máme pro vás přichystané nové. Honem oblečte se.
,,Ach jo hodně jí to trvá s tím oblékáním. A to chtěla pořádnou snídani. Buďte trpěliví králi ona přijde. Promiň že jsem se zdržela, když jsem se musela oblíknout do tohohle! Jo. Co je?! Nic. A příště radši budu ve svým! Chtěl jsem na tebe udělat dojem. Dojem? Co? Páni máte tu krásné květiny. Takové věci by si mi měl ukazovat. Jsou to jenom květiny co je na nich zvláštního? Co? Podmanil sis obrovskou zemi a ani si neviděl její krásu? Ach jo je to jenom ztráta času! Co? Došla mi chuť k jídlu. Hej Lucy! Co jsem řekl? Králi.
Z POHLEDU LUCY:

Co má jako za problém. Chová se jako malí děcko. Hrozně mě štve! Co? Kde to jsem? Nějaká zahrada? Mají tu překrásné květiny. ,,Hej Lucy tady jsi! Co? Neměla by si utíkat když je snídaně, není to slušné. Ha? Co je podle tebe slušnost sam se chováš jako děcko! Hmm jsi jediná kdo si na mě otevře pusu ale líbí se mi to. Co? Přes...." Co to bylo? Nějaká vzpomínka? Proč jsem jí viděla? ,,Hej nechceš se jít kousek po zahradě projít? Jo docela ráda. Hmm. Změnila si tón hlasu děje se něco? Ne nic se neděje. Opravdu? Když to říkáš. Mimochodem Natsu měl si někoho koho si měl opravdu rád? Co? No... Koho jsem nejvíc měl rád byla moje matka. Měla mě ráda a já jí. Jenže zemřela na vážnou nemoc a pak jsem se musel starat o království. Takže jsem nad tím moc nepřemýšlel. Aha. Promiň že se tě na to ptám, připomněla jsem ti vzpomínku na kterou chceš zapomenou. To je v pohodě. Půjdeme se tedy na snídat? Jo asi jo." A navíc už mi hodně kručelo v břiše ale to si radši nechám pro sebe. Den uběhl jako voda a už tu byl večer. Šla jsem po schodech které vedl až nahoru velké věži. Páni taková krásná obloha. Je vidět spousta hvězd. ,,Co tu děláš tak sama když je tu zima? Co? Natsu? Viděl jsem tě z okna a tak jsem za tebou přišel. Jenom jsem se chtěla podívat na hvězdy, opravdu krásně září. Hmm. Na tady. Co? Je tu zima a ty jsi tu na lehko tak abys nenastydla. Jo d-děkuji. Není zač. Měla by ses zase vrátit do pokoje taky si už půjdu lehnout. Jo. Dobrou noc Natsu. Dobrou.


Každý má druhou tvář

28. září 2014 v 12:03 Povídky
Minna konnichiwa

Napadle mě jedna ze tří povídek. Na pár Natsua a Lucy. Děj je o Králi Natsuovi který vládne slunečnému kráovství. Musí si najít manželku a tak uspořádá ples pro princezny z ostatních království. Na ples přijde i Lucy. Není z urozeného původu a tak pro ní bylo težké se dostat na ples. Natsuovi se Lucy na první pohled zalíbí a tak jí požádá o tanec protancuje s ní celou noc. Druhý den zjistí že Lucy není tak křehká jak se mu na první pohled zdálo. ve skutečnosti je tvrdohlavá, silná a trochu i drzá. Stejnej dojem měla i Lucy když zjistí že Natsu je ve skutečnosti drzí, tvdohlaví a chová se jako malí kluk. Jak to mezi nima dopadne. Zamilujou se do sebe? Nebo budou se na vzájem opovrhovat. A dovolí Natsuovi vzít si Lucy za manželku i když není z urozeného původu? Na to si musíte ještě chvilku počkat. :D


Omluva

27. září 2014 v 19:55 Moje kecy
Minna konbanwa

Moc, moc se omlouvám že tu dlouho nebyl žádný příběh. To víte škola devítka, testy z opakování v pondělí píšeme další. Jak jste si dávno už všimli hodně sem dávám recenze na anime. Říkala jsem si že když nějaké anime uvidím nebo ho trochu znám tak že sem na něj dám recenzi aby jste mohli na nějaké nový koukat. No jo jsem strašně ujetá na anime všichni říkají ať se odstěhuji do Japonska proč ne že? :D
No nebudu to dál protahovat, dostala jsem spoustu nápadů na povídky na Natsua a Lucy. Jo jo zase na Natsu a Lucy. Nemohu si pomoct ale na tento pár dokážu napsat jakoukoliv povídku. Další povídka bude na pár Kenshina a Kaoru z Rurouni Kenshin. Zdál se mi o něm takoví sen a tak ho sepíšu a dám ho sem.

Kdy bude další díl Eternal love? No nevím zatím nemám moc nápadů jak psát dál ale pokusím se ho sepsat příštího týdne pokud budu mít čas. Jinak ještě jednou se moc omlouvám za ty příběhy.


To jsem já

26. září 2014 v 5:31

Tak tohle jsem já. Našla jsem si postavu na charakteru jak budu vypadat. Aby měli někdo o mě přehled budu se představovat pod tímto obrázkem. Moje přezdívka je Aria. Ale jinak celé jméno je Aria Fujimori jako ta v týmu Fairy Tail. Řekla jsem si že budu mít svého avatara a tato se mi strašně líbila. Tak doufám že se vám já líbím. Sice není vymyšlená ale je nalezena z anime charakteru.

Ao Haru Ride OBRÁZKY

25. září 2014 v 18:27 Ao Haru Ride

Zde je pár obrázků z anime Ao Hau Ride doufám že se líbí


Videa

23. září 2014 v 14:15
Udělala jsem i nějaká videa. Doufám že se budou líbit :) Jedno video je z Diabolik lovers a druhé z Fairy Tail


Kreslené obrázky

23. září 2014 v 14:12 Obrázky anime
Zde jsou nějaké obrázky které jsem kreslila nějak mě to začalo hodně bavit :) Omlouvám se některé jsou blbě vidět


Diabolik lovers RECENZE

23. září 2014 v 14:07 Diabolik lovers

Diabolik lovers


Komori Yui je pozitivně smýšlející dívka, kterou trápí nadpřirozené jevy a vidiny duchů. V druhém ročníku na střední škole se rozhodne přejít na jinou - do večerní školy, a to vše kvůli otcově práci. Povídá se, že mezi místními studenty žijí upíři a Yui je právě ta, co skončí mezi šesti z nich.
HODNOCENÍ:
Anime velmi romantické. Miluji upíry a hlavně Ayata líbí se mi. Také je tam sice hodně krve ale nějak mě to nevadí.


Mikakunin de Shinkoukei RECENZE

23. září 2014 v 14:03 Mikakunin de Shinkoukei

Mikakunin de Shinkoukei


Kobeni právě slaví své 16. narozeniny, když jí matka sdělí, že jí před lety dědeček dohodl manželský svazek, a co víc, že její snoubenec a jeho malá sestra s nimi od teď budou bydlet! Jak to mezi Kobeni a Hakuyou (snoubenec) dopadne? A co teprve soužití Hakuyi a Mashiro (jeho sestra) s rodinou Kobeni?
HODNOCENÍ:
Anime povedené. Romantické docela dost i když mi tam něco trochu chybí.


Ao Haru Ride RECENZE

23. září 2014 v 14:01 Ao Haru Ride

Ao Haru Ride


Yoshioka Futaba má několik důvodů, proč chce "obnovit" svoji image a život jako nová studentka vyšší střední školy. Protože je k ostatním až moc milá, její kamarádky z nižší střední ji odstrčily, a kvůli nedorozumění se nedokáže dostat přes city, které chová k chlapci jménem Tanaka. Teď, na vyšší střední škole, je rozhodnuta, že se už nebude chovat jako dáma, aby na ni její přátelé nežárlili. Zatímco si spokojeně žije svůj život, znovu potká Tanaku, který se teď jmenuje Mabuchi Kou. Řekne jí, že se cítil stejně jako ona, ale teď už věci nemůžou být nikdy jako dřív. Bude Futaba pokračovat ve své lásce, která pro ni před třemi roky ani nezačala?
HODNOCENÍ:
Toto anime je skvělé vtipné scény Futabiny obličeje opravdu dobré :)


Amnesia 2.část

19. září 2014 v 5:24 Jednorázovky
Tak zde je 2 část Amnesie je tu brzo ja vím. Tak doufám že se vám bude líbit. A předem se omlouvám za pravopisné chybi.

U ISANAMI V POKOJI:
,,Isanami. Isanami. Huh? Kdo? Saizou? Jak to jde? Nic moc. Chápu. Zkoušela jsem se na něco vzpomenout ale... Moc se nenamáhej. Jo děkuji. Nemusíš mi děkovat. Ne děkuji ti že si přišel chtěla jsem tě vidět. Aha. Ale... nemohu být šťastná když vidím jak vás zraňuji tím že na vás všechny nepamatuji. Proto... Nebreč! Huh? Když budeš smutná všechny to akorát víc bolet? Gomemasai. Neboj určitě tvé vzpomínky získám zpátky. A-A-Arigato. Jo. Saizou? Hmm? Tak mě napadá nešel by si se mnou potom až mi bude líp na piknik? P-Piknik? Jo chtěla bych toho vidět a vědět víc. Dobře. Děkuji. Jo ale teď by sis měla lehnout a odpočívat. Dobře." Isanami si opravdu nic nepamatuje.
O 2 DNY POZDĚJI:
,,Isanami. Jsi připravená? Isanami? Isanami!Kde jsi." Najednou nemohu Isanami najít co se tu děje. ,,Isanami! Isanami! Saizou? Kde si byla měl jsem starost! Dělala jsem jídlo na ten piknik. Aha. Můžeme jít. D-Dobře."
Z POHLEDU ISANAMI:
,,Tak překrásná krajina pojďme támhle Saizou. Fajn." Krásné místo pro piknik přímo pod stromem Sakury a modrá obloha. ,,Na tady je jídlo které jsem připravila. Trochu mi připadá že máš hlad. Jo. No a-arigato. Saizou chtěla bych se tě na něco zeptat? Na co? Co jsem zač? Huh co je to za otázku přece naše nakama. Aha, ale poslední dobou mám strašlivou vizi že sem vás zranila. A taky tu tvář... Isanami uklidni se bude to dobrý. A-Arigato. Nevím jak dlouho jsem plakala ale slunce už zapadalo. ,,Měli by jsme se vrátit. To měli." Zvedla jsem se ale jak jsem měla kolem nohou kimono zakopla jsem a spadla přímo na Saiza. Au holka měla by si dávat vět-..." Koukala jsem Saizovi přímo do očí a s obličejem blízko něj. (Trochu jiný obrázek než je v txtu tak se za to omlouvám). Začala jsem se červenat a rychle jsem se zvedla. ,,Promiň. To nic. Měli by jsme jít. Jo." Vzala jsem košík a šli jsme zpátky. Zničeho nic mě popadl strach a nemohla jsem se hnout. ,,Isanami? S-a-i-z-o-u. Isanami! Co se děje? Mám strach. Co? Mám strach je tady. Kdo, co se děje Isanami! To je mi ale překvapení svétlo a temnota spolu, to se moc nevidí. Zmetku co tu chceš? Přece jsem ti to říkal jdu si pro tu holku! Co?! Jenom přes mou mrtvolu! Asi nemám na výběr. Země světa slyšte mé přání dejte mi sílu která zničí ty kteří se mi postaví! Co je to za sílu? Aaaaaa! Saizou?! Tak a teď se mnou holčičko! Ne! Nechte mě být! K sakru holka! Isanami! Když je teď v bezvědomí mohu s ní v klidu zacházet. Nech Isanami na pokoji!" Ty mlč a poslouchej nebo tě rozřežu na kousky! Co s ní chceš udělat?! Oženit se s ní. Co?! Když si jí vezmu bude mě poslouchat a na vás všechny zapomene. Hahahahahaha! Ty zmetku Isanami není tvoje loutka!!! Ale je. Už od té doby co ztatila na vás vzpomnky. Zatím se měj světlo přijď na mou svadbu. Hahaha! Isanami! Isanami! K sakru musím za ostatníma!"
PO PŮL HODINĚ:
Je to jasné musíme Isanami zachránit! Mé Onee-chan se ani nedotkne, vymlátím z něj tu jeho už ne spasenou duši! Uklidni se! Musíme vymyslet jak se k němu dostaneme! Dobře.
PO 1 HODINĚ:
Přesně kde je ale tuším kde se ten zmetek schovává. Dobře. Jdeme na to!
MÍSTO KDE SE SCHOVÁVÁ ZMETEK (lépe jsem to nevymyslela :D)
Jdu na to. Isanami už jdu! Plížil jsem se po uličkách a doběhl k hlavnímu domu kde byla nasazena bariéra. Koukal jsem kolem kde bych mohl najít Isanami. Byla v jednom z pokojů. Vzal jsem meč a bariéru jsem přesekl. Vběhnul jsem do pokoje přímo k Isanami. ,,Isanami! Isanami! Co? Kdo jsi? Huh? Isanami to jsem přece já?! Já? Kdo já? I-sa-na-mi. Promiň te musel jste si mě s někým splést, já se dneska vdávám. Co? Prosím odejděte. Isanami to jsem já Saizou! Co? Aaaa! Isanami? Co to teď bylo vzpomínka vize nebo jenom sen? Deteke! Isanami. Deteke! Ale, ale muž se vloupal do tvého pokoje drahá? Stráže zavřete ho do vězení! Rozkaz! Tak to těžko! Bez Isanami nikam nejdu!!! Au! Drahá co se stalo? Vize co to má znamenat? K sakru ty zmetku! Zavřete ho okamžitě do vězení! Rozkaz! Drahá pojď je náš čas. Hai. Isanami!" K sakru musím se odsud dostat! Jenže tu postavyli silnou bariru. A zničit se dá jenom zvenčí. Nemám čas na přemýšlení. ,,Saizou! Saizou! Tady! Co tu sakra děláš nemáš zachránit Isanami?! To se trochu zkomplikovalo dostaň mě odsud! Dobře." Běžel jsem za Isanami a ani jsem nekoukal na cestu. ,,Isanami!!! CO? Ty zmetku jak ses sem dostal?! Přátelé mi pomohli. Jí nedostaneš, nikdy se ktobě nevrátí! Isanami poslouchej mě! Ne! Poslouchej mě! Nechci!!! K sakru nějak se to zkomplikovalo. Neutečeš mi! S tebou se nemám co zdržovat takhle jí neovládnu!" K sakru zdrhl! Musím se postarat o Isanami. ,,Isanami! Uklidni se už jsi v bezpečí! Nikdo ti neublíží mě můžeš věřit! Isanami!" To nemá cenu temnota se zvětšuje. ,,Saizou! Musíš odsud nebo tě temnota Isanami vtáhne! Ne! Musím jí pomoc! Je to přece jenom tvrdohlavá holka! Saizou ty? Jdu na to. Saizou!" Rozběhl jsem se přímo k Isanami a její temnotě která ničila všechno živé. ,,Isanami! Isanami jsi v pořádku? Uklidni se. Prosím nikdo ti nic neudělá. Vzpomeň si na ten den kdy jsme se potkali. Honili tě nějací samurajové a já jsem tě zachránil. Na ten den kdy nás málem sežral obrovský had a zasypal nás a ty jsi mi řekla že jsem pro tebe světlo. Jsem šťastný že si mi to tehdy řekla. Všichni chtějí aby ses vrátila domů. Tvůj bratr, Benmaru, opice, stařík, otravnej chlap všichni chtějí aby ses vrátila domů. Benmaru? Bratříček? Yukimura- sama? Sasuke? Minna? Saizou? Isanami díky bohu vzpoměla sis na nás kdo jsme. Jsem šťastný." Ani ne pochvilce jsem Isanami políbil věděl jsem už nějakou dobu že i když je to otravná holka tak jí mám rád. ,,Saizou? Miluji tě Isanami. Saizou! Jsem ráda na všechny jsem si vzpoměla. Díky tobě. Miluji tě Saizou. S-a-i-z-o-u to mělo být co? Co? Oni-chan? Onee-chan díky bohu už si mě pamatuješ. Ale neměla by ses přibližovat k němu. Oni-chan to je v pořádku přece ho mám ráda tak mi nemusíš říkat že ho nesmím mít ráda. Isanami! Sasuke! Promiň mi že jsem ti způsobila problémi. To je v pořádku. Yukimura-sama moc se vám upřímně omlouvm, nebyla jsem dost silná. To je v pořádku Isanami jsme rádi že sis vzpoměla. Vrať me se domů. Hai!" Přece jenom si každý vždycky jednou vzpomene síla pocitů a přátelství dokáže překonat cokoliv. Jsem ráda že mám takovouhle rodinu a nikdy bych jí za nic nevyměnila.


Amnesia 1. část

18. září 2014 v 19:01 Jednorázovky
Tak jsem si říkala že napíšu nějakou jednorázovku a tady je. Je to povídka na anime Brave 10 na pár Isanami a Saizou. Doufám že se vám bude líbit. Je strašně dlouhá tak jsem jí rozdělila na 2 části. 2 budu sem dávat zítra.

Amnesia

Nádherné ráno kdy slunce už pěkně hřálo se Isanami probudila s velkým hladem.
Z POHLEDU ISANAMI:
Ach tak pěkné ráno nikdy líp jsem se nevyspala. Ale.... Kde to vlastně jsem? A kdo jsem já? Vůbec toto místo nepoznávám. Možná bych se měla někoho zeptat.
Z NORMÁLNÍHO POHLEDU:
Isanami se převlékla a hledala někoho koho by se mohla zeptat. Nikoho nenašla a tak se šla podívat okolo. Narazila na vesničany kterých se optala.
Z POHLEDU ISANAMI:
,,Prosím vás co je tohle za místo? Prosím? Slečno vy tu žijete v domě Yukimura-sama. Aha promiňte asi ještě spím." Stála jsem jak přimrznutá, nevím kde žiji ani kdo jsem. Utekla jsem pryč z vesnice k lesu kde jsem se schovala za strom. ,,Proč nikoho nepoznávám proč si nemohu vzpomenout kdo jsem?" Plakala jsem a plakala až jsem měla před sebou jezírko slz. ,,Hej Isanami! Co? Isanami! Kdo to je. Hej Isanami tady nahoře! Co?" Nějaký muž v černém oblečení stál v korunách stromu ze kterého seskočil a přistoupil ke mně. ,,Co se děje? Proč zrovna na takovémhle místě brečíš? Já do toho ti nic není! No dobře ale víš že si své problémy nemusíš nechávat pro sebe. Jasně." Asi se zdá že tohohle člověka znám ale nepamatuji si ho. ,,Co se děje? Jsi nějaká divná nemáš horečku? Co? No vždycky když se rozbrečíš nebo jsem blízko tebe začneš jančit a hned se na mě lepit je to divné. Já no. Ty! Hai! Chováš se opravdu divně ani si mě neoslovila jménem. Já? No nic pojď půjdeme za staříkem! Ano." Pomohl mi vstát a šli jsme zpátky do vesnice odkud jsem utekla. Nic jsem nepoznávala ani jeho. Jaké je jeho jméno? Saizou! Hej Saizou! Hmm? Co chceš ty opice! Yukimura-sama tě shání. Jo už jdu." Takže tenhle člověk se jmenuje Saizou. ,,Um Saizou? Hmm? Půjdu do svého pokoje jsem unavená. Dobře." Byla jsem unavená došla jsem do pokoje kde jsem se probudila, chtěla jsem vejít ale hned jsem omdlela a už si nic nepamatovala.
Z NORMÁLNÍHO POHLEDU:
Isanami omdlela před pokojem. ,,Isanami! Isanami! Hej!" Našel jí bratr Myioshi a Benmaru. Odnesli jí do pokoje a položili jí na čelo mokrý kapesník. Potom běžel za ostatními říct co se stalo.
Z POHLEDU SAIZA:
Cože? Omdlela před pokojem? Co se děje Yukimura-sama. Hmm nemám tušení. Ty říkáš že tě neoslovila jménem a nebyla taková jako vždycky? Hai. Možná zapoměla tvoje jméno. Mám nápad.
Z POHLEDU ISANAMI:
Hmm kde to jsem? Aha jsem zase v tomto pokoji. Sakra bolí mě hlava. ,,Omlouvám se. Isanami jdu dovnitř. H-Hai!" Vstoupil do mého pokoje starší muž a divně se na mě díval. ,,Vypadá to že máš horečku ale musíš podstoupit zkouškou. Zkouškou? Pojď se mnou." Popadl mě za ruku a odvedl mě do velké sně kde stáli nějací muži v řadě. ,,Řekni mi jak se všichni jmenují. Co? Jména by neměla být problém ne?No. Neznáš? Gomemasai. No nedá se nic dělat. Zakže si ztratila vzpomínky, pamatuješ si něco? Ne vůbec nic. Ani ze své minulosti? Ne nic si nepamatuji. Aha." Vypadá to že jsem ty lidi zranila. Šve mě že si nemohu vzpomenou. Ale ne... ,,Isanami! Saizou? Co? Jsem ráda že znám tvé jméno. Hej Isanami! Vypadá to že jí zase stoupla horečka. Musím jí udělat lék. Zatím jí odneste do pokoje. Dobře.
Z POHLEDU SAIZA:
Nechápu to jak mohla na všechno zapomenout. Koukám že si všichni dělají starosti. ,,Myioshi vem si jí prosím. Jasně a kam jdeš ty? Jdu se jenom projít. Dobře." Nechtěl jsem Isanami takhle vidět musím přemýšlet jak se jí to stalo. …....... K sakru nic mě nenapadá. ,,Tohle jí nepomůže! Co?! Co tu celou dobu děláš? Jenom přemýšlím. Aha. Jak je jí? Stoupla jí horečka a celou dobu volala tvé jméno. Aha." Nechtěl jsem se s nikým vybavovat a tak jsem šel dál. ,,Ale me se jestli to není jeden ze statečných. Huh? Rád tě poznávám, jak se má ta vaše holka s tou temnou silou? Co?! Zmetku jak víš o Isanami? Ale řeči se hned roznesou. Co máš v plánu s Isanami? Nic jenom jsem jí pomohl. Co? Brzo se to dovíš, zatím. Hej počkej! Zmizel? Musím to říct staříkovi.
V PŘIJÍMACÍM SÁLE:
Takže ty říkáš že se to Isanami nestalo omylem? Hai. Takže to někdo způsobil záměrně. Teď mě tak napadá jestli jí vymazal vzpomínky tak se chce dostat k Isanam přes negativní pocity, ty jí způsobí to že si na nás nepamatuje a bude se za to vinit. Chápu to dává smysl. Půjdu se na ní podívat. Dobře."

Video pro fairytail4evah

18. září 2014 v 18:56
Tak zde je video pro fairytail4evah promiň že to trvalo tak dlouho. Jak jsem již zmiňovala blog mi na počítači nefunguje a ve škole na počítačích se dostanu málo kdy. Tak doufám že se ti video bude líbit.


Taky zanech komentář prosím.


Neo Angelique abyss RECENZE

18. září 2014 v 18:50 Neo Angelique abyss

Neo Angelique abyss


Angelika je taková normální studentka, která se připravuje na lékařské povolání. Tedy… normální. Všichni víte, jak to v anime chodí. "Úplnou náhodou" se v ní probouzejí síly nesmírného rozsahu, které mohou pomoci spasit celou Arcadii. A od té chvíle se to kolem ní začíná hemžit muži, nad kterými srdce každé šódžo fanynky radostně zaplesá. Jsou mužní, elegantní a silní. A přitom citliví a tak zranitelní… Sledujte dobrodružství Angeliky a zástupů krásných chlapců ve zbrusu novém remaku stejnojmenné hry. Sice jsem toto anime neskoukla celé ale je docela pěkné.