Zde je nově založený blog

Bez tebe nemůžu žít 3.díl

17. srpna 2014 v 9:57 |  Kapitolovky

Tak tady je 3.díl doufám že se vám povídka líbí hrozně jsem jí rozepsala takže nevím kde mám skončit. Předem se omlouvám za pravopsné chybi.

Odvedli mě do nějakého pokoje kde nikdo nebyl. Vítej má otrokyně vítej v mém paláci nikdo neví kde je takže pokud by tě někdo přišel zachránit asi se mu to nepovede. Takže co by jsme teď mohli dělat? Dáme si večeři" zatleskal a všichni přinesli jídlo do pokoje. Byla jsem vyděšená co se bude dít. ,,Posaď se ty jsi můj nejcennější poklad. Byla jsem úplně na omdlení ale sebrala jsem se a konečně jsem mu něco řekla: ,,Najím se s vámi popovídám si a to je všechno chci zpátky za ostatníma! Hmm vzpurná taková se mi líbí ale dolů tě nemám v úmyslu pustit." Najednou ke mně přistoupil a chtěl mě políbit ale nedala jsem se, nechtěla jsem aby můj první polibek patřil někomu koho nenávidím a vůbec nemiluju. To už se vzepřel a skoušel to dál ale já nejsem jako každá jiná sama Erza mě něčemu naučila. Když se ke mně přiblížil kopla jsem ho mezi nohy a skočila jsem si svoje klíče. ,,Jsi velmi vzpurná a taky si chceš hrát tak to tě už beru vážně. Brána býka otevři se Taurus. Mua-aaa Lucy-san to oblečení na vás opravdu sedí. Dobře, dobře zmlať ho pro mě Taurusi. Jak si přeješ Lucy-san." A napřáhl se proti němu sekerou, ale najednou zmizel a vrazil Tauruse něčím do zad. Taurus odletěl dál a zmizel do svého světa. ,,Otevřít brána panny Virgo. Princezno je čas na trest? Zmlať ho prosím. Jak si přeješ princezno." A už se provrtala do země. Mezi tím se ten oplzlí bandita soustředil na svůj útok aby mě zasáhl. Virgo pod ním provrtala díru, než se nadál spadl do ní. ,,To je má šance otevřít brána lva Loky. Lucy už jsem tu dost dlouho nebyl měla by si mě přivolávat častěji. Jasně udělej z něj sekanou. Jak si přeješ Lucy." Loky toho banditu rovnou zasáhl a už ležel na zemi. Mezi tím se Loky a Virgo vrátili do svého světa a já jsem mezi tím toho banditu svázala. Po chvilce jsem uslyšela ze zdola výbuch a hlas který křičí moje jméno. Rozběhla jsem se dolů a skočila jsem Natsuovi do náruče.
,,Už jsem myslela že nepřídeš, hrozně jsem se bála. Promiň Lucy trvalo mi než jsem ucítil tvou vůni. To už je jedno hlavně teď musíme dostat všechny dívky ven. Jasně" Natsu se napřáhl a jednou ranou zdolal 3 stráže. Mezi tím jsem ukradla klíče od vězení a odemkla jsem dívkám. ,,Utečte odsud zpátky kde jste žili mi se o to tady postaráme." Rozkázala jsem a všechny dívky utekli. Natsu zatím se dobýval do 1. patra aby se dostal k majetku pána který nám dal úkol. Všechny bandity jsme chytli a odvedli k policii. ,,Lucy to oblečení ti sluší" koukla na mě Erza a já jsem se začervenala protože mi trochu prosvítalo. ,,Co se tam vůbec stalo Lucy-san?" optala se mě Wendy. ,,No abych řekla pravdu moc bych o tom teď nemluvila." Vrátili jsme se zpátky za starým pánem který nám dal odměnu a poděkoval nám.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama